Изчезнало момче - молим за помощ ако сте го виждали

  • 7 838
  • 88
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 229
Да разведря темата с хубави новини!Момчето е добре и пътува из страната!

Слава богу, че е добре! Hug
Но някой ще разясни ли какво е станало, все пак е бил обявен за издирване, а просто е заминал да пътува за някъде, защо не се е обадил? Rolling Eyes

# 61
  • Сопот
  • Мнения: 165
Говорих с майката и тя ми каза че е пътувал из страната.Не е говорила с него,а с хора с които е бил.Важното е че е добре,а другото са подробности!Вярвам че за майката това са били най-дългите и тежки дни в живота и не питах за друго.А защо не се е обадил-това се питам и аз!

# 62
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Да разведря темата с хубави новини!Момчето е добре и пътува из страната!

Слава богу, че е добре! Hug
Но някой ще разясни ли какво е станало, все пак е бил обявен за издирване, а просто е заминал да пътува за някъде, защо не се е обадил? Rolling Eyes

Явно червен вятър го вее на бял кон   #2gunfire
Ако бях на мястото на семейството, такъв пердах щях да му тегля, че знае ли се. После щеше да звъни през половин час, та да дава отчет къде е, с кой е  и какво прави.
Радвам се, че всичко завърши благополучно  Simple Smile

# 63
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Егати безотговорноста Shocked
Никой ли не се е сетил да звъни на въпросните приятели да ги попита за момчето Thinking
То голямо момче -голямо,но пък хич да не се обади Rolling Eyes

# 64
  • Мнения: 130
Добре че е живо и здраво, ама е много безотговорно/

# 65
  • Мнения: 2 821
За майката са достатъчни три думи само : "Добре съм, мамо!"

Наистина е постъпил безотговорно....

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 1 200
И аз се успокои,че момчето е добре.Дано да е урок за доста хора и да не забравят,че нужно поне да кажат,че са добре,заминавайки за някъде.Слава богу,че всичко е наред.

# 67
  • Мнения: 130
За майката са достатъчни три думи само : "Добре съм, мамо!"

Наистина е постъпил безотговорно....
Да, направо горкото майче/ кой знае какво и е минало на женицата през главата!

# 68
  • Варна
  • Мнения: 25 238
И явно продължава да постъпва безотговорно, след като дори не е говорил още с майка си, а тя е научила за пътуванията му от негови приятели ooooh!

# 69
  • Мнения: 308
Говорих с майката и тя ми каза че е пътувал из страната.Не е говорила с него,а с хора с които е бил.Важното е че е добре,а другото са подробности!Вярвам че за майката това са били най-дългите и тежки дни в живота и не питах за друго.А защо не се е обадил-това се питам и аз!

   Наистина най-важното е, че е добре, но не съм съгласна, че другото са подробности. Ако всички правеха така, полицията с основание няма да приема такива сигнали със заслуженото им внимание, още повече, че става въпрос за мъж, а не за дете. Да не дава Господ да се случи нещо такова на близък човек и да трябва да обясняваш на полицията, че не може да е тръгнал на почивка.

# 70
Не мислите ли, че преди да осъдите момчето, колко е безотговорно, е редно да изчакате и сестра му да потвърди тази информация, тъй като не сте сигурни дали майката не знае, това което й е казано умишлено, с цел да й се спестят още притеснения и тревоги. 

# 71
  • Варна
  • Мнения: 25 238
Така е, това също ми мина през ума.

# 72
  • Мнения: 4 435
Така е, това също ми мина през ума.

И на мен ми мина през ума.И се замислих как така тя не е поискала да говори със сина си.Защо той не иска да говори с тях,защо му е изключен телефона и така нататък.

# 73
.брат ми както се разбра вчера е жив и здрав,разбирасе психичното му състояние не знам какво е ,за сега отказва всякакъв контакт с близки и познати.изкам да благодаря на всички които се притеснявах заедно с мен и направиха опит да помогнат с каквото могат.

# 74
  • Мнения: 4 435
.брат ми както се разбра вчера е жив и здрав,разбирасе психичното му състояние не знам какво е ,за сега отказва всякакъв контакт с близки и познати.изкам да благодаря на всички които се притеснявах заедно с мен и направиха опит да помогнат с каквото могат.

Извинявам се за личният въпрос.Но какво точно се е случило с брат ти?И защо той не е разговарял още с вас?Кога ще го видите?Моля се да е добре  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт