Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 14 авг. 2008, 15:56 ч.

Машинка(миксер) за Нес кафе Фрапе?

• 21 569
  • 24
  •   1
Отговори
  • София
Здравейте!Много бих желала да си закупя такава машинка.Опитвах с пасатор ама нищо не става и т.к. изпуснах преди време промоцията в която подаряваха такава ако закупиш чаша с Нес кафе сега срещам проблем в откриването й!Ако някой знае от къде бих могла да закупя този продукт ще съм му благодарна от сърце!

# 1
  • на морския бряг
проверявай във всички хранителни магазини все някъде ще има останала бройка аз мисля че наскоро гледах в Бургас някъде

# 2
  • Бургас
Да, проверявай по-големите хранителни магазини като Метро, Фантастико, Била и т.н. все някъде може да има останали бройки от промоцията.

# 3
  • Плевен
В Техномаркет има машинки за фрапе.Може да влезеш и в сайта им и където пише миксери ще ги намериш и ще ги разгледаш.
Аз съм с такова миксерче за фрапе само ,че е от нескафе и да ти кажа изобщо фрапето не може да стане както в заведение Sad.А ми се иска да може да става така.

# 4
  • София
Аз имам миксерче за фрапе на ток и такова от промоция което е на батерии,което за нищо не става.По-добре си купи от магазин,за да знаеш че ще свърши работа.

# 5
  • София
Скоро гледах такива миксерчета в Джъмбо, не зная какво им е качеството обаче   Cry.
Аз имам от това на нескафе от промоцията и става досущ като по заведенията  Peace.
Успех.

# 6
  • Стара Загора
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09009854 ако това те устройва - заповядай

# 7
Аз съм виждала в Била подобно на горното миксерче, но без стойка. Струваше 8-9 лв,  на Факелман или нещо такова, но на него пише, че е за капучино и затова се отказах. Иначе седи при кафето и предполагам, че във всички Били ще си е там.

# 8
  • sofia
Моят миксер е от Метро, беше в промоция с Нес кафе.
Супер съм доволна от нея, вече я експлоатирам цели 2 год

# 9
  • София
slancetoo,точно такова нещо искам,но в сата пише,че го има в наличност само в Сандански и Ловеч Sad

# 10
  • Стара Загора
Най -добре отиди на място в софия, не гледай кво пише в сайта. Може да го имат и при вас! Ако го има да купиш едно и на мен smile3503 ще съм ти благодарна!!!

# 11
  • Стара Загора
Аз също имам това от промоцията на Нескафе, което е на ток и съм много доволна от него. Върши страхотна работа, разбивам си и други неща с него, не само кафе, тъй като ми е под ръка. Например ползвала съм го за разбиване на сметана, айрян, суден чай на гранули и т.н. - естествено все дребни неща, все пак не е домакински миксер. А преди 2-3 години бях подарила на майка ми миксерче за кафе, но на батерии, мисля че на Факелман - изобщо не може да става сравнение за мощност и ефективност. Така че, дори да не си намериш точно такова, като от промоцията, вземи си задължително на ток!

# 12
  • София
Аз имам от това на нескафе от промоцията и става досущ като по заведенията  Peace.
Успех.

и моето е такова, да добавя че е та ток, а не на батерии

Нонка как сте бе, не сме си писали отдавна

# 13
Моята е точно такава-страхотна е и я препоръчвам Peace

# 14
  • София
Slancetoo,ще отида този следобед до Технополис да видя дали ги има,ако има ще ти взема,ако ли пък не ..... Cry

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт