Организация при пръскане с/у хлебарки

  • 3 274
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 183
Мммм, точно обратното, каза ми, че препаратите, с които те работят могат да бъдат купени свободно.

# 16
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Регента няма миризма, размириса се само намокреното дърво (шкафчета, паркет). Този път не вадих нищо от шкафовете, пръсках по вратичките, чекмеджетата отстрани, под шкафове и масички, по ъгли, под леглото, по первазите на врати и прозорци, зад някои поразлепени тапети, изобщо навсякъде където съм ги виждала, в къщи бяха застрашително много. От тогава не съм видяла жива хлебарка да се разхожда, но виждам по някой нов труп. Въпреки някои съвети, след 3 седмици ще пръскам пак, защото мъртвите женски изхвърлят яйцата и не съм сигурна, че и новоизлюпените ще умрат. Както дремеща е писала, Регента не е толкова вреден, а и фирмите да не би да пръскат с билкови отвари?!

# 17
  • Мнения: 49
.... фирмите да не би да пръскат с билкови отвари?!
[/quote]
Именно - по всяка вероятност ще се окаже, че съставките на препаратите, използвани от фирмите за пръскане против хлебарки са същите, като на Регента. Истината е една. Инсектицидите са едни и същи в препаратите, но представени с различни имена от различните производители. От мен толкова по темата.  Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 7 183
Абе най-важното е препаратите да действат.
Явно няма кой знае какъв избор на химия, а гадовете бързо стават резистентни  Sick

# 19
  • София
  • Мнения: 194
След дълги години опити с фирми, райд , прахчета, къщички, и т.н. простотии срещу хлебарки, ние напръскаме - без много надежда с РЕГЕНТ. цената наистина беше за едно прахче 1-2 лева. Не знам до колко е отровен или не, вече 2 година хлебарки нямаме.
В интерес на истината преди няколко дни убих една и се замислям да повторим РЕГЕНТ-а.

Но аз имам в къщи канарче, което лети свободно и да ви кажа все още е живо:-) ако регента беше толкова отровен, мисля че канарчето досега да е умряло.

# 20
  • Мнения: 3 830
И аз съм купила Регент, но чакам майка ми и баща ми да заминат на море, за да напръскам и да изчезна у приятелка за ден-два.
Кажете обаче как да го разредя, какво трябва да бъде съотношението с водата?

# 21
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Едно пакетче (1г) в един до два литра вода.

Общи условия

Активация на акаунт