Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама

zakusnenie

  • 14 авг. 2008, 17:09 ч.
  • Преглеждания  303  Мнения  2  Онлайн  1
Отговори
zdraveite!
iskam da vi spodelq edin problem!cikala mi zakusnqva ve4e dve sedmici i nz kakvo da pravq.pravih si tri testa za bremennost i trite sa otricatelni.lekuvah se do skoro ot vaginoza i vaginalen herpes.za le4enieto priemah tri dozi globuli i drugi lekarstva.vuzmojno li e te da sa mi povliqli i zatova da mi zakusnqva.ina4e si imam vsi4ki simprotomi 4e 6te mi idva,kakto vinagi.pritesnqvam se za6toto obiknovenno ne mi zakusnqva pove4e ot 5 dni a sega stanaha 10.daite mi suvet!

Реклама
# 1
  • Провинция
  • Мнения: 462
След лечение с разни антибиотици и други лекарствени средства е нормално да има изменение в цикъла-поне при мен понкяога е така.Предлагам ти да се обърнеш към гинеколог за най-сигурно.

# 2
  • Провинция
  • Мнения: 462
Моля авторката на темата да сподели за проблема си,относно вагинозата,която е лекувала(как,с какво и колко време) в тази тема тук --> http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=320365.0

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт