антицелулитен масаж с вендузи

  • 143 381
  • 382
  •   2
Отговори
# 75
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
Ха ,да се включа и аз.Да слага се тази приставка.Има такъв апарат-СТАРВАК.Аз когато съм на работа си правя постоянно от тази процедура,ефект има,но този ефект се постига заедно и с диетата и с движението.Та процедурата с този апарат е още по-болезнена от вакумния масаж-на нали знаете поговорката-Трай бабо за хубост...

# 76
  • Мнения: 84
Ха ,да се включа и аз.Да слага се тази приставка.Има такъв апарат-СТАРВАК.Аз когато съм на работа си правя постоянно от тази процедура,ефект има,но този ефект се постига заедно и с диетата и с движението.Та процедурата с този апарат е още по-болезнена от вакумния масаж-на нали знаете поговорката-Трай бабо за хубост...
gol4i от къде си взе тази приставка?
Може ли да се поръча от някъде?
Сподели повече;явно го ползваш отдавна.

# 77
  • Мнения: 385
Мнението, което постнах не е мое, а на жена, която е пробвала процедурата и споделя в друг форум. Аз още събирам смелост, но щом има ефект... може да с е прежаля  Grinning

# 78
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
Не аз нямам тази представка,която се слага на прахосмукачката.Аз съм кинезитерапевт и работя в спа център.Там ползвам уред,който се казва СТАРВАК и работи с такава приставка и с ефект на всумкваме.Този метод е добър и доста по болезнен от вакумния масаж.Това е....

# 79
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
и тук момичета има някаква приставка,но дали върши работа незнам??/
http://www.topshop.bg/anticeluliten_masajor_celluless-63012-1067-pc.html

# 80
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!!Аз съм нова в сайта  Simple Smile.Попаднах случайно на тази темичка..Всичко,което сте писали ми се стори много интересно.Така..и аз реших да се пробвам.Няма как.Аз съм на 22 и колкото и да ми е неприятно да си го призная си имам целулит.Мисля,че не е нужно да споменавам,че не съм пълна-54кг,1.67 висока.Мога да кажа ,че се храня здравословно.Е не пия по 3л.вода на ден,но се старая..Имам обаче един проблем.Не живея в Бг,а в чужбина всякакъв вид масажи са много скъпи.Студентка съм и немога да си ги позволя и именно затова реших в дом.условия.Другия проблем,който го имам е,че незнам откъде да ги намеря тези вендузи толкова ефтини.Поогледах се в интернет -130 евро.Удар щях да получа!!!  #Crazy Моля,ако някоя от вас е от Германия ми сподели откъде си ги е набавила.Много бих се зарадвала.Ако ли не-май трябва и аз да грабна бурканчето,макар и представа си нямам как ще се справя.Още отсега ви благодаря на всички!   bouquet

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 357
И аз си правя масаж със силиконови вендузи от скоро.Малко съм непостоянна,но гледам да се стягам.Правя през ден,по 40-50мин отделям,а в началото по час,ама ся нещо ме мързи.Вие по колко време отделяте newsm78

# 82
  • Мнения: 84
Rissse здравей!
Аз по принцип си правя масажа по около 20 мин.на крак абе гледай горе-долу до като попие маслото или кремът който си използваш.
От тази седмица и аз пак почвам с масажите редовно че се бях поизоставила покрай тези празници;
после ще се отчета в сантиметри newsm53

# 83
  • Бургас
  • Мнения: 357
Rissse здравей!
Аз по принцип си правя масажа по около 20 мин.на крак абе гледай горе-долу до като попие маслото или кремът който си използваш.
От тази седмица и аз пак почвам с масажите редовно че се бях поизоставила покрай тези празници;
после ще се отчета в сантиметри newsm53
Ами днес се сетих и аз да си измеря бедрената обиколко(досега не съм се мерила)Така май по-точно ще мога да следя за резултати....въпреки ,че ако гледаката в огледалото ми хареса,няма да имам нужда от метър smile3521

# 84
  • Мнения: 1 167
Да се запиша и аз в темата, че е доста интересна. Запо  bouquetчвам да чета.........

# 85
  • Мнения: 249
Запис, връщам се да ви чета  Simple Smile

# 86
  • Мнения: 84
Запис, връщам се да ви чета  Simple Smile


 smile3501

# 87
  • Мнения: 249
Didiani, това как да го приемам  newsm78   Simple Smile

Днес ще се разтършувам из Бургас за тези вендузи. Искам само да ви кажа за антицелулитния на Талодерма, номер 10 наистина има камфор, но в темата на Талодерма момичетата са написали за такъв, който е с номер 9, в него има канелено масло, но НЯМА камфор и миришел доста по-приятно  Simple Smile Аз мисля него да изровя от някоя аптека и да се пробвам, на Икаров и сега ги ползвам за бременността  Simple Smile Искам да питам, някоя от вас да знае, дали могат да се правят ако се кърми или още по-добре докато още не съм родила  Wink , дали мога да навредя на бебка така  newsm78

# 88
  • Мнения: 289
Здравейте  Hug

Преди 2 г и аз ходих на няколко масажа с вендузи - 6-7 ми бяха достатъчни, за да ме отърват от появилия се целулит.
Обаче една приятелка ми се оплака, че откакто си прави такъв масаж (сама, вкъщи), целулита й е станал по-изразен... Да се е случвало и при някой друг?  Thinking

# 89
  • Мнения: 408
Момичета, мисля, че вендузите имат ефект, от много скоро ги правя, ще ви пиша конкретни резултати като мине една седмица.
Правя си на краката и дупето. слаба съм, но имам доста целулит, лошото е,че имам и на ръцете, прекалено са ми слаби и вендузите няма какво да засмучат там..  newsm78   предполагам че за ръцете ще се наложи да ходя на масажист за ръчен масаж... ако някой има същия проблем, ще се радвам да сподели

Общи условия

Активация на акаунт