БЪДЕЩИТЕ ЯНУАРКИ ХУБАВЕЯТ, A ЯНУАРЧЕТАТА В ТЯХ ДИВЕЯТ

  • 12 642
  • 301
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 58
Здравейте и Честит имен ден на всички които носят името Мария! Искам да се присъединя към темата, мен ме определиха за 17 януари-това ми е първа бременност. Искам да попитам вярно ли е че първото дете винаги се ражда по-рано?                     
Има ли бъдещи мами от Бургас?

# 46
  • Мнения: 1 102
чЕСТИТ ИМЕН ДЕН ЛОРИНИ И МИНИ 79,бъдете много обичани и здрави.
Мерси за почерпките, но не показвайте такива снимки, тук има бременни жени. Wink
Аз Ношпа и Магнерот пия 3х1тб не знам до кога.
Весел и плодороден ден навсички.

# 47
  • Мнения: 0
Честит имен ден на Лорини и мими79.Пожелавам ви много здраве и красиви моменти и разбира се най-прекрасните бебоци.  newsm51  bouquet
Доня Коприва, благодарим ти за невероятните усилия и времето, което отделяш за правенето на тези хубави теми.
Пожелавам ти радостни моменти и много Hug с морския юнак.

Последна редакция: ср, 20 авг 2008, 13:50 от shturcho2009

# 48
  • Мнения: 3 861
hris1981 , добре дошла!!! Няма такова правило за раждането според мен, когато му е писано да излезе ще излезе, ако искаш малко по рано може да правиш разни неща зада го предизвикаш, но пак няма гаранция  Grinning
Аз родих Калоян 8 дена преди термин, но през деня направих 4 километров преход. Не беше нарочно, разхождахме се с една приятелка и си бъбрехме, неусетно ги изминах, след това си дадох сметка, какво разстояние сме пребродили  Joy Joy Joy и през ноща ми изтекоха водите Mr. Green . Чувала съм и че здрав секс може да доведе до ускоряване на нещата  Crazy

Емски, съжалявам за братчето ти, важното е, че е бил малкият дявол, да се оправя бързо  Praynig

Хрис, ако искаш се добави сама към списъка, на първа страница има юзър и парола, ако някой друг има време да го направи, нека, аз днес със сигурност няма да мога, сега изхвърчам към фризьорския салон, Калоян е вече на Ихтиман и до 1 час ще си е у дома  Party Party Party, след това сме на РД на "кюфтетата"  Grinning и просто няма да ми е до това
   Crazy

# 49
  • София
  • Мнения: 2 613
Здравейте и от мен, момичета!
Честита нова темичка!
Хубави почивни дни ви пожелавам- Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 1
Честит имен ден Лорини и Мини79, както и на всички именнички newsm51
Пожелавам ви преди всичко здраве, късмети най-хубавия подарък-едно сладко бебече да си гушкате януари!
Добре дошли и на новоприсъединилите се мами Hug
Аз не бях толкова активна известно време, но иначе си ви изчетох. При мен всичко е ОК, взе вече да си личи, че съм малко бременна Laughing
Бебка, добре съм, просто нямах време и затова не се появявах. Иначе ние само трите ли заралийки останахме, че нещо му изпуснах края Wink
Занапред сигурно ще бъда по-активна особено както си мисля по-рано да си взема болничен и да не карам до край на работа, но ще видим.

# 51
  • Мнения: 854
hris1981 Добре дошла  Hug
Вайлет79 мисля че сме цели 4-ри  Laughing: аз, ти, Рокси77 и Мини79

# 52
  • Мнения: 63
Хриси1981, и от мен добре дошла!
И аз да кажа ,че не е вярно, че при първа бременност не винаги се ражада по- рано. Сестра ми роди със 7 дена по- късно.

# 53
  • Мнения: 73
 PraynigБлагодаря на всички ви!  bouquetЧестити да са имената на всички мамета с прекрасното име Мария!Нека Богородица бди на здравето на всички семейства и техните дечица! PraynigМомичета ще ви пиша след няколко дни-извинете ме предварително!Весел празник на хубавите ни бебковци нека растят здрави!Пазете се от жегите Heart Eyes Laughing

# 54
  • Мнения: 31
Здравейте момичета!
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕНЯЧКИ!
Нека се добавя и аз към януарските мамита.Термина ми е на 21.01.
И искам да ви попитам какво е ФМ и БХС?И кога се правят.Тук в Пловдив лекарите не са и чували.
Все още незнам какво щъркелче да ми сложите,но другата седмица се надявам вече да знам. Simple Smile

# 55
  • Мнения: 1
Добре дошла и на tsveti pastarmajieva Hug
Мога да ти препоръчам д-р Даскалов в Пловдив. Лично аз много съм доволна от него, а и доста познати ходят при него и са очаровани. Много е внимателен и си разбира от работата. Той си прави всичко това, даже понякога и повече неща от колкото е необходимо.

Бебка, аз за Мини79 не бях разбрала че е от С.З.  И ние сме се заформили малко отборче Grinning

# 56
Благодаря,Доня КОПРИВА!!!  bouquet
Марийки,ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН,да ви е живо и здраво името!Пожелавам ви много щастие и късмет!Съжелявам,че се включвам по един път в тема,но нямам собствен комп.,използвам този на приятеля ми,който,за съжаление,е при мен само 5 дена в месеца.Съжалявам и,че не мога да коментирам написаното от вас,но ми е първа желана бременност и почти нищо не знам по темата.БЛАГОДАРЯ ВИ,защото от вас научавам много!!!

# 57
Тъй като във Враца,където живея,докторите са''да хванеш единя и да прибиеш другия",моля кажете  пожече за ФМ!

# 58
ДОБРЕ ДОШЛИ на новодошлите smile3501Радвам се,че се множим newsm47

# 59
  • Мнения: 7
Здравейте и честит празник на всички бъдещи мами. lorini и mini 79 Честит имен ден.
Желая ви всичкото щастие на земята и хубави, здрави бебчета през януари.
За мен този празник е много личен, макар че не нося името Мария.Майка ми се казва така, но и това не е причината да приемам празника толкова лично.Всъщност историята е следната: Миналата година през август имах спонтанен аборт и след това като мина времето през което трябваше да се пазим с мъжът ми започнахме да действаме за бебче, но нещата не се получаваха няколко месеца (които на мен ми се видяха доста дълго време).Тогава една съседка казала на свекърва ми да взема една питка и да я занеса в църква или параклис на Св.Богородица, да запаля свещ и да се помоля за детенце, а после да раздам питката.Направех го и познайте след няколко седмици тестът ми показа EFP newsm10 После пък като разбрах, че съм носителка на хепатит в много се изплаших за бебчо и с мъжлето ми отидохме на бачковския манастир, където отново се помолих всичко да е наред и засега е така.Дано да ми помага Дева Мария нещата да са наред докрая и януари да си гушна това прелестно същество, което расте в коремчето ми.
   Иначе днес бях на преглед и доки каза, че всичко е нормално.Опита се да види пола, но засега изказа само предположение за мъж, но не е 100% сигурно.
    Започвам да стягам багажа, утре заминаваме за Петрич, а оттам до Гърция, ако не ни мине котка път.Питах доктора дали мога да пътувам надалеч, а той ми отговори "Защо не, като си бременна да не си болна!". Вече нямам търпение...
Ама и аз се разбъбрих blahblah Стига толкова.
ПП: Добре дошли на tsveti pastarmajieva и на hris 1981
доня Коприва браво за новата тема супер е  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт