Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 29 отговора

София

Понесохме се ние с моето мило на крилете на любовта, ама пусти модерни времена.Майчицата моя, съща соколица./84год.бабка-тип Парцалев/гледам я  и  се чудя на моето мило защо така вика?Вика тя като говори,ръце чупи и се нерви.Питам майко какво става?А тя ме дърпа за ръката да го видя моето мило как в двора нещо сам си говори,ръкомаха и се кара а до него жив човек няма. smile3512.И ми казва на ушенце мама:-Абе мама аз за глух го имах,че му видях апаратчето на ухото.Това добре,говоря по високо ще се разберем.Ама погледни го мама,ми че той и мръднал.  ThinkingЧудя се аз и се мая тя какво пред вид има и се сещам че моето мило по телефоня говори и че в ухото слушалка  има.Пази си ме мамааа. На тия модерни мъже не ме дава.
Цитирай

там,където ме обичат

newsm78
Цитирай

София

Уф, не разбрах. Мъж ти има мобилен телефон със слушалка ли?  newsm78
Цитирай

Засега съм ТУК!

Оооооооо,сетих се Very Happy!Bluetooth-а е всял смут в бабата 35И на мен ми е странно да гледам как някой си върви сам-самичак и разпалено комуникира с...някой(никой) ShockedДокато не се светна Very Happy
Цитирай

Абе схванах аз, ама май авторката в стремежа си да бъде по-оригинална, е написала случката доста завъртяно... Нужен е внимателен прочит, да  Mr. Green
Цитирай

Моя си приказва понякога сам и без слушалки ама вече няма как да го върна, мина му гаранцията  Tired
Цитирай

През девет форума в десети

Къде точно трябваше да се засмея?  newsm78
Цитирай

Под небето

Не разбрах много смисъла на темата
Цитирай
Не разбрах много смисъла на темата
Бе вие ще ме убиете ooooh! Какво има  да се разбира? Шегува се  жената със старите хора, за които  новите технологии са непонятни.Какво толкова!? На мен ми стана весело, защото  се е случвало да ставам свидетел  на подобни недоразумения .Забавно е..за нас , а за  милите старци  едва ли.

И още повече, че ми напомни за един мой любим руски филм "Ирония на съдбата 2", където единия от гл. герои си говореше така  и не се знаеше кога  на другите герои, кога  пък по телефона Wink, заради блутута.
Цитирай

София

Моя си приказва понякога сам и без слушалки ама вече няма как да го върна, мина му гаранцията  Tired
Laughing Mr. Green Laughing
И моя!
Цитирай

През девет форума в десети

Шегува се  жената със старите хора, за които  новите технологии са непонятни.Какво толкова!? На мен ми стана весело, защото  се е случвало да ставам свидетел  на подобни недоразумения .Забавно е..за нас , а за  милите старци  едва ли.

Ами на мен не ми е забавно. Нямам чувство за хумор навярно.
Да се подиграваш на възрастен човек, че не е в час със съвременните технологии е равнозначно да се подиграваш на бебе, че не може да чете и пише.
Къде ви е възпитанието?
Цитирай

софия

[smilie=smile3532.gif smile3532] smile3532
Цитирай

София

Браво на авторката,много оригинално.

А на мен и е още по-смешно когато младите не отбират нищо от модерната техника.
Цитирай

Майничка

В магазин за телефони:
- Дайте ми, моля, най-евтиния Bluetooth.
- А какъв Ви е телефона?
- Нямам телефон, аз само така, да не се плашат хората като си говоря сам...
Цитирай

Въпрос на гледна точка...

И на мен не ми стана смешно на първо четене.

Помислих обаче, че е от ракията Embarassed
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 29 отговора