Не-петъчна

  • 2 006
  • 21
  •   1
Отговори

Анкета

ПЕТ въпроса: четете преди вот, гласувайте с 5 опции. Обяснение за "сексуално насилие" в поста долу

Опции:

* Може да изберете максимум 5 опции.

  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Преди може би година и половина бях пуснала подобна анкета. Някъде в забвение е потънала.
Извинете, че повдигам неприятна тема отново, но ми се струва важна.

Предната анкета показа изумително висок процент на жени, които са били жертва на сексуално насилие от някакъв вид - не непременно изнасилване, макар че то също е висок процент. Повечето от тях не бяха предприели нищо (не е учудващо особено защо).

И не говорим, разбира се, за сексуално насилие тип 'помощ, колегата ме плясна по задника, преминавайки край мен, да го съдя ли' - въпреки че и последното си има основание, общо взето визирам по-сериозни проблеми - опит за изнасилване, изнасилване, системен сексуално-ориентиран тормоз (примерно шеф или друг редовно да прави нежелани намеци, физически контакт и т.н.).

Достатъчно е анонимно гласуване, ако ви притеснява темата.

# 1
  • Мнения: 919
Втора опция-не съм била жертва на сексуално насилие.
В момента не се сещам да имам познати ,които да са били жертви на сексуално насилие,но ако се сетя,ще допълвам Peace

# 2
  • Мнения: 523
И аз слава на бога не съмбила жертва на сексуално насилие ,но темата е много полезна . Нека в нея да списват повече жени и да споделят .

# 3
  • Мнения: 419
Гласувах.

# 4
  • Мнения: 516
Не съм била и нямам познати, които са били жертви на сексуално насилие. Пу-пу!

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Мисля, че мога спокойно да кажа моите опции Simple Smile

Била съм жертва на опит за изнасилване (неуспешен, слава Богу). Имам близки/познати, жертва на сексуално насилие. Предприех мерки и те дадоха ефект. Беше познат човек.

Тъй то.

# 6
  • Мнения: 3 459
Не съм била и нямам познати, които са били жертви на сексуално насилие. Пу-пу!
Същото  Peace

# 7
  • Мнения: 2 716
Няма да гласувам.

# 8
  • В събота
  • Мнения: 201
И аз като Бу - неуспешен опит от двама познати, но не предприех мерки.

# 9
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 368
Гласувах.
Неуспешен опит за изнасилване. Познат - съсед. Бях на 9 години. Не си спомням дали казах на нашите, но явно е имало някакъв разговор, защото след това спря да ме преследва, но пък дълги години си имах кошмари свързани с този.. (не намирам толкова силна дума, който да опише цялата ми ненавист)

# 10
  • Мнения: 4 664
Гласувах.

# 11
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Гласувах.

# 12
  • Русе
  • Мнения: 7 766
Не съм била жертва, но моята приятелка беше изнасилена от познат. Родителите й подадоха жалба но какво стана ...  newsm78

Други две- три познати също бяха насилвани но не са подавали жалби.

# 13
  • Мнения: 2 476
До момента не съм била жертва на сексулано насилие,слава Богу!
Като се замислих ,имам 2 случая на мои познати,които са  били жертви на сексуален тормоз.
Едната еднократно,но другата не само веднъж.
За съжаление,светът е пълен с изроди #Cussing out

# 14
  • Мнения: 851
Гласувах.
Неуспешен опит за изнасилване. Познат - съсед. Бях на 9 години. Не си спомням дали казах на нашите, но явно е имало някакъв разговор, защото след това спря да ме преследва, но пък дълги години си имах кошмари свързани с този.. (не намирам толкова силна дума, който да опише цялата ми ненавист)
Ужас!Уроди. Да умрат всичките!

Общи условия

Активация на акаунт