Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Бърно

Бихте ли споделили с мен, кога са ви установили бременността. Аз ще имам преглед за записване при личен гинеколог /тук са задължителни/ 4 дни преди датата за "М", но този месец ние правим бебе и се страхувам прегледа да не навреди ако съм забременяла /възможно ли е?/   bouquet
Цитирай

Моят съвет е да предупредиш гинеколога преди прегледа,че евентуално може да си бременна и той ще прецени най-добре как може да те прегледа,но  ултразвук не може да навреди,ако  разбира се е станало бебето!Което ти го пожелавам дано да си бременна! Praynig Smile
Цитирай

Русе

С тест 10 дни след О.
На ултразвук с 4 седмици закъснение- вижда се една точка ....
Цитирай

Варна

при мен теста беше положителен 3 дена преди М, но и с вагинален ЕХГ не се вижда, просто преди прегледа кажи на АГ, че работите за бебе, може да ти даде дори някой съвет, прегледа няма да ти навреди Hug
Цитирай

Плевен

бременност се отчита с тест някъде 10дни след ову,а от ултразвука някъде 1-2седмици след закъснението се вижда точицата,но ти все пак кажи на доки да епо внимателен той ще прецени как да те прегледа,успех и дано скоро се похвалиш с бременност
Цитирай

Предупреди лекаря. Успех, дано да се похвалиш.
Цитирай

варна

Аз си направиx тест след 3 дена закъснение и ми показа.На гинеколог бях на 6 ден от закъснение и ми потвърдиха .Спокойно отиди на преглед кажи му за съмнения и той ще те прегледа внимателно не се притеснявай и успеx.Ще чакаме да се похвалиш  bouquet
Цитирай

Кръвен тест може няколко дена след забременяването, обикновен тест - мисля че поне 10 дена трябват
Цитирай

С ултразвук моята бременност беше установена в 3 г.с. след 3 отрицателни теста.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.