Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Моля ви кажете как да се оттърва от това чудо Rolling Eyes
Пробвах с лед ,картоф и т нт.
Ефект няма Confused
Има ли някакво ,,вълшебно кремче''?
Цитирай

Торбички или кръгове? Аз през последните две години се сдобих с тъмни кръгове. Полвам уж разни кремчета, най-вече на Виши ама ефекта е краткотраен сякаш Tired
Цитирай

спретната къщурка край селО Сливен

...аз сутрин съм така  Tired
Купих си кремчето на Дева и се мацотя, както и сварих лайка, замразих и си правя охлаждащо масажче сутрин Peace

Не знам дали си втълпявам, но като, че ли изчезват  Very Happy
Цитирай
 Торбички под очите

Злоупотребата с алкохол и цигари, продължителното стоене в задимени помещения, недоспиването, могат да бъдат причина за торбичките под очите. Но ако подуването е ясно изразено, е необходим лекарски преглед, за да се установи причината за отока, която може да бъде сърдечно, бъбречно или гинекологично заболяване. Ако това се изключи, то първото условие, за да изчезне подуването, са редовният здрав сън и чистият въздух.

Какво още можем да направим ?
# Настържете 1 голям картоф и го сложете в марля. Направете компрес на отоците. Продължавайте процедурата 2 седмици.
# Набавете си една от билките - градински чай /салвия/, лайка, копър, очанка или листа от рози. Напълнете торбички от марля с нея. Топнете ги за 2 минути във вряла вода. Изцедете ги, охладете и наложете. На всеки 5 минути подновявайте потапянето в горещата вода. Завършете със студен компрес.
# Масажирайте торбичките с парченца лед.

Няма да е излишно да правите и лека очна гимнастика. Ето подходящите упражнения :

# Затваряйте и отваряйте очите - 6 пъти.
# Мигайте бързо - 10 пъти.
# Движете очите в кръг - по 5 пъти от ляво на дясно и 5 пъти от дясно на ляво.
# Поглеждайте нагоре, надолу, навляво, надясно - по 5 пъти.
# Правете по 6 дълбоки вдишвания.

# Добре е след тази гимнастика да направите на торбичките хладък компрес от липов цвят или жиловлек.

Аз също имах такъв проблем,от недоспиване от скапана храна от цигари...
Известно време си правех компреси от някакви билки или чайчета и преди да легна си слагах памучето върху очите.След 1 седмица нямах абсолютно никакви сенки и торбички!
И до днес,когато съм преспал или се чуствам изтощен си слагам такива компреси на очите.
Пробвайте!

Естествено ,че ефекта няма да е моментален.За да имаш хубава кожа на лицето,да нямаш сенки  и торбички под очите не е достатаъчно само да се мажеш с кремчета или да правиш компреси.Неочаквай тези кремчета да направят магия!Това е толкова глупаво,ако найстина смяташ ,че мазането с кремче ще ти премахне сенките.
Нужно е  да водиш здравословен наичн на живот,да внимаваш каква храна взимап,да взимаш витамини,без много цигари,без алкохол,трябва да спиш не повече от 6-7часа на денонощие.Масажи,витамини,много усмивки през целят ден и ти гарантирам че няма да има и следа от умората на лицето и торбичките под очите
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.