Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама

Спирала и кървене

  • 15 авг. 2008, 14:14 ч.
  • Преглеждания  567  Мнения  1  Онлайн  1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 488
Поставиха ми спирала Купър-Т преди месец. За втори път нося спирала. Лекарката ме предупреди че може да прокърви малко по време на овулация. Имам постоянно леко течение, много е оскърдно и бледо, като кървави жилки, но са си червени и спират и се появяват постянно - например два дни има после два дни съм добре и така. Може ли това да е нормално и ако не колко е спешно да отида на лекар, че лекарка ми е в отпуск до края на август? Също така трябва ли да използвам допълнителни предпазни спредства докато отида на лекар.

Реклама
# 1
  • Мнения: 324
Около 3 месеца след постяването на спирала е възможно да има менструални нарушения. Ако нямате болки, обилно лошо миришещо течение или обилни кръвоизливи изчакайте този период.

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт