Рибарица - среща на неутрална територия

  • 2 074
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 228
Много сте готини всички!
Ние почти всеки уикенд сме в Рибарица, жалко, че не сме се видяли!  Sad

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
(Белинда, прави си сметката Crossing Arms)

 newsm66
 Joy Joy Joy

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
...а родителите - с прясно уловена пъстърва, предоставена от Небесния КрасТавец.

Имаш черна точка от Митко, че не си го споменала при улова на прехраната...и той бил хванал някоя и друга рибка Crossing Arms
К'во да ги правиш - мъже hahaha

# 18
  • Мнения: 6 243
...а родителите - с прясно уловена пъстърва, предоставена от Небесния КрасТавец.

Имаш черна точка от Митко, че не си го споменала при улова на прехраната...и той бил хванал някоя и друга рибка Crossing Arms
К'во да ги правиш - мъже hahaha
ми не съм разбрала Blush
аз през това време бях на лов за сладолед с карамел, хляб и лимони.
Митко като много вземе да се обажда, му показвай снимката с нибелунгските атрибути или оная на Тишо с айрана  Wink (няма да бъде публикувана, докато не получа зелена светлина от Таня)

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
... или оная на Тишо с айрана  Wink (няма да бъде публикувана, докато не получа зелена светлина от Таня)
Е, с нея ще избиеш рибата в океана smile3532

# 20
  • Мнения: 488
Мммм, че хубави снимки и хубава среща... искаме и ниееееее Cry, завижд, завижд.... Mr. Green
На Рибарица ни беше "сватбеното пътешествие", и сега едни хубави спомени ме връхлетяха...

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Ще го питам като се върне от работа за снимката, аз от обяд уж я отворих темата ама чак сега успях да ги разгледам снимките.
Много хубаво беше ама за малко. Следващия път пак да се обадите като замислите нещо такова.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 210
Ето и нашите снимки  Wink
Има доста попадения-по груповите снимки  Wink
http://community.webshots.com/album/380254498PkDrxE
Беше супер- другия път- по-масово и за по-дълго време.
НАЛИ? Sunglasses

# 23
  • Мнения: 3 379
Много много, но благородно, ви завиждам ... и ви се радвам  Sunglasses Grinning Много сте сладки всички - и бебоци, и мами... За татковците няма да се изказвам  Wink

Много ще се радвам да мога да се включа в някоя от тези срещи! Толкова искам да се запозная с всички вас, момичета  Simple Smile, но вече имам чувството, че освен в работата и у дома не съм стъпила никъде другаде  Confused Ох, да не се оплаквам да развалям впечатлението от хубавата ви ваканция.

Целувки на бебоците

# 24
  • Мнения: 590
Супер снимки момичета Grinning
Искрено ви завиждам за прекрасното преживяване Laughing

# 25
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Глей ся...
Останахме с прекрасни вчепетления от присъствалите, много ни хареса, обаче беше кратко.  Sad Искам дълъг престой в планината, да ми омръзне чак!
Компанията бе чудесна, бебоците разкошни, обаче бебе Май няма го взимам повече, щото ни разваля рахата. Такъв рев, такова врещене не бе имало. Оня ден, след като си заминахте тя пак рева много, бащата й се сети, че си носим сироп Нурофен (много съм простак бе, що не ми казахте по.рано му дам на детете да се успокои! Embarassed) и напихме я значи, тя легна да спи и хърка 3,5 часа. Crazy После заслужи разходка по реката и хвърляне на камъчки, ще кача снимки после да се покажа маскарата недна. И тъй си загубих граматиката аз, толкоз вредно е да пищи едно дете.
Обаче вчера посетихме Троянския манастир, дето се оказва, че съм ходила аз, после видяхме Априлци, дето няма дървеса и не ми хаесва чак толкоз, обядвахме в комплекса "Марагидик", щтоо тук го бяха рекламирали. Ами единственото великолепно нещо бе гледката към връх Ботев и още няколко,простете не мога ги възпроизведа, географ съм уж. Blush
Не беше много ясно, прииждаше дъждец, но такава красота не бях срещала, величествени върхове, обвити в лека мараня, оф, искам там.
Не съм разопаковала още багажерията, че късно се прибрахме нощес, но детенце и много доволна, че е у дома. Бедната ми. Heart Eyes
Ако има нещо - извинявайте. Знам ли!?
Пък попитах ви за края на септември за си направим пак среща на Рибарица, щото мен съвсем лично там най-ми харесва. Пък хавтомобили има - може се пътува тук.там. Ама тоя пък с баби, лели, чичовци, каквото има, щото бебе много ни вързва. Не можах да отида на прогулка в гората даже. Sick
А иначе до края на септември нашето фамилия би могла да присъства някъде за викенда с огромно  удоволствие.
Много ми беше хубаво с вас и ми липсвате вече.
Ох, планината. Cry

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Виж ся...
Като имаш толкова роднини другия път вземи по един и за нас, че иначе ще трябва сами да си гуляте с красТавеца Laughing

Последна редакция: вт, 28 юни 2005, 15:55 от Jade

# 27
  • Мнения: 8 460
Много,много хубави снимки!И хубави мами и хубави бебета! Laughing

# 28
  • Мнения: 790
Много сте готини всички! 

# 29
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Совсем честно, не бях се сещала да назова любимото като Небесния ми КрасТавец. Цял ден това нареждам, много хубаво звучи. Embarassed
А той само си мънка, как бил ловил риби (сякаш за китова мас е бил  Crazy) и каквъ подвиг бил сътворил и прочей... Outta Joint Ще тряба го заведем пак там.
И обещавам да си взема торбата с хуморески и лиги, щото този път Мая като ревна от зъб съм се стреснала и съм я изтървала(торбътъ) нейде по пътя. Blush
Нямам търпение за следващ път.

Общи условия

Активация на акаунт