Споделете 75 ... или "... е, 75-ти набор е, ама знаеш ли колко е запазен?!"

  • 47 662
  • 988
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 585
Мишонек, просиш си сексизми.
Мама му стара, що за човек трябва да е една жена, да каже на друга, не си носи детето,
да не го гледат нашите. Затова, че е малко по-различно. Лош психолог, нетактичност.
Децата не забелязват или не обръщат внимание на разликите, а родителите.
Веднъж голямото вълче цял ден си игра в една локва на плажа с едно немкинче,
без да им пречи, че говорят на различни езици.

# 76
  • Мнения: 5 370
Понеже иде реч за набори - 71 съм аз. Бях абитуриентка в началото на т.нар. демокрация..еххх......
За книга за готвене признавам само тази на Пенка Чолчева. Велика е просто. Лошото е, че рецептите за зеленоядници са винаги доста....хм, скромни на брой. Моичкият на времето го спечелих И с готвене.....плюс 15 кг. по-малко и буйна , дълга, червена грива.

http://images26.snimka.bg/006157950.jpg

http://images26.snimka.bg/006157952.jpg


П.С. Намерих как съм изглеждала преди 6 години, на първото ни море заедно.

# 77
  • София
  • Мнения: 6 789
Ей, човек да не си тръгне от работа, да не отиде на сауна, да не прибере децата, да не сготви 1 мусака и ей, на, тука станало като пенсионерски клуб. Всички сте ** набор, ама запазени.  Mr. Green Аз пък съм ** набор, ама не съм запазена. Сега ще се мерим ли? Laughing

# 78
  • Мнения: 1 413
Вълк, на морето се запознахме с едно прекрасно момче и неговото семейство, момчето с ДЦП - страшен сладур, играха много. А колко всеотдайни роднини, освен това рядко възпитани и мили!

# 79
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 804
Ние пък го знаем и ще те издадем.

Тук '78. Запазена физически, умствено не чак толкова. И бомби нямам дори, освен ако не се подплатя със специални сутиени и деколтета.

Едно време като ми кажеха, че някой е на 25, Боже, какъв дъртак, ужасен ужас, нима на такава древна възраст хората още се движат изобщо?! Колко малко съм знаела...

Споделям, че видях, че мечтаният лаптопчик (8,9", 1гб оперативна, 120 хд, асер) най-сетне е дошъл в България! От два месеца го чакам, изчака ми се чакането. В четвъртък в 7 ако някой иска, ще може да ме засече с нетърпеливо изплезен език на входа на бургаското Метро, тръпнеща в очакване.

# 80
  • Мнения: 2 768
Мама му стара, що за човек трябва да е една жена, да каже на друга, не си носи детето,
да не го гледат нашите. Затова, че е малко по-различно.

Доста куха, каква! Извинете, не се стърпях...

# 81
  • Мнения: 2 386
Сънувах земетресение. Ужас.

Обичам ги вашите набори. Винаги съм се имала за 76 набор, натикан в кожата на 83-ти.


# 82
  • Мнения: 899
Споделям, че съм пристрастена към четенето на книги. За два дни изядох 3. Днес, в пристъп на абстиненция и първичен порив за показване навън, се скрих зад очилата и притичах до книжарницата в Бизнес парк-а. Умопомрачено награбих четири книги, платих, купих си канелено капучино и настървено седнах да чета на слънце. Ако подхождах така настървено и към писането, до сега да съм сътворила великия роман на живота си и да тъна в блажено самовъзхищение. Чувствам се като долен, мръсен консуматор, но се успокоявам с това, че поне не гледам телевизия.

Споделям, че от години се опитвам да възприема мантрата: "Свободата е да си лишен от потребности", но продължавам да бъда дълбоко окована в материалните си потребности.

# 83
  • Мнения: 1 006

Търсех си повод да се наредя и аз в челните редици на споделете. Просто 75 съвпада с набора на милото и лафа на въпросната госпой`ца.


Съвпада и с поредната, 75-та тема `Споделете`, което също си мислех, че влагаш в заглавието й. Laughing

Споделям, че от април сериозно спортувам 2-3 пъти седмично с идеята да вляза в летните си панталони. Жалък опит, така и не успях нито да вляза в тях, нито да сваля 4-те кг., които трайно съм качила. Последните 10 дни маратонствам до безобразие. Обиколих де що има намаления в София и обзаведох тотално дъщеря ми за училище, в резултат на което свалих 2 кг Rolling Eyes . Ако някой ми обясни как станА този номер ще го черпя нещо диетично. Mr. Green

Лошо...тук се говори за набори.  Mr. Green Ванче, и аз познавам една, която също много се гордее от себе си, защото също още се държи. Нищо, че е набор 70. newsm27 ПлашиМ се, честно, но бързо ми минава преди да поседне още.

# 84
  • Мнения: 5 370
Споделям, че съм пристрастена към четенето на книги. За два дни изядох 3. Днес, в пристъп на абстиненция и първичен порив за показване навън, се скрих зад очилата и притичах до книжарницата в Бизнес парк-а. Умопомрачено награбих четири книги, платих, купих си
Е те тези нещица ще ми липсвааат, мнооого . Прати поздрави на Кофи Хаус и на Ориндж. Confused

# 85
  • Мнения: 1 072
Споделям с вас три съвършени кубчета лед в зеленото си питие. Добър вечер.

Днес беше безметежен ден. Детето се прибра за час по обяд някъде и после чак в 9. Усещането, че времето си е само твое е великолепно. Блажено. Размазващо. И да не мислите, че съм го профукала. Сътворих красиви неща. Вложих много любов и нежност и ги нарекох.  Grinning

# 86
  • Мнения: 899
Жози, аз хич не харесвам местата, но поради липса на други в квартала.. Кофи Хауса в центъра, с белите столове е къде, къде по-вдъхновяващ.
Та исках да ти кажа, да не съжаляваш, има доста по-приятни места от Бизнес Парка. Е, нощем е доста приятно място за разходки.

# 87
  • Мнения: 4 585
Има нещо общо между SAKRI и Umbra и се дразня, че не мога да облека усещането
си с думи. Не става въпрос за аватарите.
Жози, много си красотна.
Компа ми бъгяса и се опитва да се смарангяса.

# 88
  • Мнения: 17 407
Наздраве, лелки, ох, наборки исках да кажа! Темата май трябва да се преименува на клуб 30/40+ Mr. Green

# 89
  • София
  • Мнения: 6 789
...или тези, който се чувстват на толкова. Wink

Общи условия

Активация на акаунт