Леко раждане с усмивка СЕПТЕМВРИйката си иска!!!

  • 15 161
  • 284
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 30
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕНИЧКИ ДНЕС! ДА СТЕ ЖИВИ ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ!   bouquet
Радвам се , че всички сте добре, ще се опитам да наваксам пак с четенето. Приятна вечер! Hug

# 31
  • Мнения: 57
Ох на мен глезените ми се подуват и много се дразня Close ама вече гледам да не им обръщам внимание Whistling
То в тази жега а и аз усещам че доста вода задържам, ама наистина малко остана Praynig
И на мен ми е много вълнуващо коя ще е следващата мама newsm68 айде наистина дано Асето милата бъде че тя толкова го иска Hug Hug Hug

# 32
  • Мнения: 3 926
Еййй, ако не сте вие ще изкукам Hug
Сигурно докато родя всеки ден ще ви казвам колко много ви обичам Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Щях да ви пиша нещо уж важно... ама май беше смешно... не помня вече ooooh!

Иринче, ако това с тоновете е вярно - още един признак за раждане Wink Моят бебончо много спи напоследък. акушерката в МД го чака, чака да се събуди, та накрая го разлашках малко, че да покаже какво може момчето Grinning

Мариамче - да си ни жива и здрава, миличка - все така всеотдайна и любяща душа да имаш  bouquet
Знаете ли, аз днес не успях да ида до църква, но вие ще сте ми храм... Нали храмът е в сърцето на всеки..., а тук във форума - в компютъра на всеки Heart Eyes Искам да пожелая на всички вас и на себе си да ни се сбъдне заглавието и Богородица да ни дари със здрави бебчета Praynig
Нека царят мир и любов в семействата ни и да успяваме да изглаждаме недоразуменията с мъжете до нас Praynig Нека родителите ни да бдят над нас (независимо от този или от небесния свят) и всички заедно да намираме добрите пътища към сърцата си, а от там и към общите ни семейни цели Praynig
И отново - нека Богородица пази нас, родените ни и неродени рожби и ни дари с щастието да бъдем майки отново и отново Praynig
Целувам ви всички и да сънувате прелестни сънища Hug

# 33
  • Варна
  • Мнения: 9
Уанде, луда жена си ти   Mr. Green
Вземи сложи сакчето за болницата в колата тогава, викам аз  Joy Joy Joy
Асе - АМИН!

# 34
  • Мнения: 262
Мили майчета, аз ще си лягам. Знам, че още няма 21.30ч, но едва гледам. Напоследък много лесно се изморявам Sad Прегръщам ви всички и до утре!
P.S. Cydonia отдавна не е писала...  Сид, наред ли е всичко при вас с бебчо?
А нямам търпение вече и Марина Марина да се включи и да ни разкаже за раждането на прекрасния Георги.
Лека нощ Simple Smile

# 35
  • Мнения: X
Честит празник на Варна и на всички именички!    baloni bouquet
Зарята кога ли ще почне?
Моето слънчице още от снощи танцува, пя, подскача...  newsm44 Празнува детето!  Laughing

Нямам с кой знае какво да се отчета, освен че от няколко дни съм официално в болнични. Взеха ми разни секрети, кръв и урина. Тоновете на бебка бяха 145. На мен Рени ми ги слуша по няколко секунди. Уанде, Джули- на вас записвала ли ги е, както чета тука че правят записи от по половин час?

Леле, а пък с какъв акъл си направих вчера малинов чай- че даже и няколко бутилки студен чай в хладилника позиционирах! Такова подскачане и болки, тип предменструални не съм имала...  ooooh! А имам ще 40 дена до термин, раничко ми е още. Явно, освен ако не е съвпадение, ми действа, така че ще го спра докато не ми се доражда.

На всички, които вече искат да си видят съкровищата- стискам палци!  amiiii Да родите, както сте си го пожелали!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 36
  • Варна
  • Мнения: 9
Димчо и на мен записи на тонове не са ми правили досега. Само Рени с онова апаратче. Ама имам спомени че ми спомена че ще правим или сега на 21ви или на 28ми - макар че тя е в отпуск тогава и предполагам че при Снежи ще минаваме.
Тоя чай от малинови листа къде го намирате. Вчера попрегледах чайовете в магазина ама малиновите са само с такъв аромат, а не от самото растение  newsm78 Не че ми се е прираждало ама ей така да си го имам под ръка за понататък  Wink

# 37
  • Мнения: X
Оооо, Джули- как е отпуската?  Hug
Аха, значи ще ги записват тоновете. Благодаря за инфото! Не знаех, че Рени излиза в отпуск, ма и Снежи не е лоша.  Simple Smile
Ами тези листа в дрогериите трябва да се търсят, може и в някоя аптека да има. Аз взех един полски, като гледам- пише че е листа и плод. Не съм 100% сигурна че е от него, ама за всеки случай засега ще го спра. Иначе е много приятен, особено охладен.  Sunglasses
Като стана дума за билки, че се сетих че някъде бях чела че е добре за в болницата да се вземе отвара от смрадлика за подмиване. Някой ще си прави ли?

тея па сега съобщиха по новините, че слагали сухо мляко в кашкавала- добро утро, голяма новина!  hahaha Joy Joy

# 38
  • Мнения: 343
Ей, какви премеждия днес. Хубаво вълнуващи Heart Eyes
Диде, леко ако тръгне, ако не, когато си реши Hug

Аз само да ви прочета и пожелая лека нощ!
 Hug Hug Hug



# 39
  • Мнения: 400
Димче-де изчезна,кака? Heart EyesАйде-току-що започна зарята LaughingЗа тоновете на бебето-не са ми правили запис.Ама не смятам,че е нужно.Само с апаратчето ги слуша.А ти внимавай с този чай,да не ни изненадаш без време Party
Джулка-ще взема да си сложа багажа в колата наистина JoyТо не,че ни трябва кой знае какъв багаж за болницата,където ще раждаме Laughing
Асе-айде раждай вече PraynigВреме ти е Heart EyesИ моля да ми смениш датата Peace
Димче-не било заря,а някой пак гърми в квартала #Cussing out

# 40
  • Варна
  • Мнения: 9
Димче, то отпуска много силно казано  Laughing Организирала съм си разни занимания до края на месеца - като смяна на входна врата, поставяне на щори, малко нови мебели.... почистване, подреждане и една врата имах за боядисване ама вече я отметнах вчера  Flutter
То в тия жеги не става и за разходки  Crossing Arms
Уанде, аз така и не съм питала още какво точно трябва да носим кат зараждаме. И аз предполагам, че няма да е много ама все пак.

# 41
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Айде и аз след толкова време да се отчета - вече съм в болнични и ще имам повече време да чета и пиша, че иначе не можех да ви смогна.
Със закъснение - голямо честито на Марина и първото ни бебче   bouquet .

# 42
  • Мнения: 3 926
Уанди, готова си, слънчице Hug
Ох, аз тази вечер преядох, че мама има имен ден Heart Eyes И сега хем ми тежи, хем ми е жега... направо място не мога да ис намеря Crazy
Дано наистина поспим Praynig

# 43
  • Мнения: 400
Джули-трябва само нощници,чехли,четка,паста за зъби toothи хавлии.Нищо друго.Нали е частна болница,остана да си носим лигнин,превръзки и т.н.Бебетата ги обличат с техни дрешки.Само за изписването трябва да си носиш комплекта/дрешките/ за изписване.Можеш да провериш в сайта им как се процедира http://www.maichindom-varna.com/
Беладона-добре дошла отново HugДълго те нямаше.........
Асе-тенкю,слънце HugПисах с големи букви,че като знам аз каква съм разсеяна..... ooooh!На финала ставам много зле Joy Joy JoyИ да е жива и здрава майка ти  bouquet

# 44
  • Мнения: 2 658
Еее, Уанде, смениха ти убавата датичка. Здраве да е. Аz съм си я харесала, сега я освободи ти , ще я вzема,ако може   Laughing
Ма какво работиш бе, жена, та край няма?
Димче, да бе, щях да пиша аz zа смрадликата преди, че е хубава, ама zабравих  Rolling Eyes . Тя си е по принцип протвовъzпалителна, аz и сега си правих малко профилактично. А zа болницата, аz като родих, тогава ми донесоха. Недей да си вzимаш предварително, нека някой ти свари, zащото на пакетчето пише, че годността на отварата не е много  Peace

Общи условия

Активация на акаунт