Може ли според вас таралеж да скочи от втория етаж?

  • 7 500
  • 76
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 079
Ако някой каже че живее на 13 етаж и таралежа му е изчезнал ще му повяравам)

Може да скочи! И още как!  Tired
Нашият Ежко скочи от 13 етаж, през парапета. Как се е изкачил - и досега ми е загадка, защото на балкона нямаше нищо друго, освен плочките, даже и цвете нямаше.
Видях го размазан на плочките пред входа в 6.15 сутринта и закъснях за работа, защото му направих "погребение" в парка.  Weary smile3518
После четох някъде, че нямали чувство за самосъхранение и височина, че били потенциални самоубийци.   Cry

Дано вашият Ежко не е със същата съдба.  Praynig Praynig

Това стига ли ти, шеполудеябасимайкатакакъв?

# 61
  • Мнения: 17 546
Имам си Ежко! Grinning Обаче е огромен и ще накарам децата довечера, по тъмно, да го пуснат. Просто е много голям и не ми се иска да мъчим животинката.

# 62
  • Мнения: 4 585
Това ли ти е подаръкът за годишнината? Shocked

# 63
  • Мнения: 17 546
Това ли ти е подаръкът за годишнината? Shocked
Joy Joy Не, прибрах се от работа сутринта и се оказа, че децата са го донесли снощи! Подаръкът - довечера, Вълчо!

# 64
  • Мнения: 3 835
Това е подаръкът от децата! Laughing Много сладък ежко, изяде ли бисквитката?

# 65
  • Мнения: 17 546
Grinning Вафличка беше. Да, изяде я!

# 66
  • Мнения: 468
http://bg.wikipedia.org/wiki/Erinaceus
Хм, а в уикипедия не пише. А уикипедия за мен бе авторитет.
Това нали е свободна енциклопедия, информацията може да е непълна, но това е поправимо.
 За нашите ширини защитен вид все още нищо не означава. Аз съм виждала бебе таралежче да се продава в зоомагазин.

# 67
  • Габрово
  • Мнения: 402
Хе хе, заинтригувахте ме с тези таралежи. Ние това лято за първи път се изнесохме да живеем на вилата и веднага се запознахме с обитателите на двора - първо едно симпатично таралежче - дойде, видяхме го и духна някъде... след няколко дни пак така - установихме, че живее в едни храсти, където може да се пъхне само той навярно Simple Smile Дадох му да яде ябълка (нали по детските книжки винаги ги рисуват с едни ябълки на гърба) е, не я удостои дори с подушване... да съм знаела да му дам кренвирш - в тази тема прочетох за двама бодливи почитатели  Mr. Green. Ще ви следя да прочета още по темата...

# 68
  • Мнения: 111
Grinning Вафличка беше. Да, изяде я!
Вие хора, не знаете ли, че животните не трябва да ядят сладко. Те не са като хората. Разболяват се от диабет и имат сериозни проблеми с очите от яденето на сладко. Чувала съм, че можели да ослепеят от ядене на сладки неща. На животни сладко -  Naughty не!!!!!

# 69
То затова таралежа  на авторката е скочил без парашут от  втория етаж. newsm78 Усетил се е  навреме,че искат да го уморят  с отровни сладки неща.

# 70
А помните ли случая с изнасиления  таралеж? 
 


Сърбин едва не загуби пениса си след като се опитал да изнасили таралеж, съобщи агенция Ананова.

Той се решил на подобен нетрадиционен сексуален контакт след сеанс при местна баячка.

Тя го посъветвала да прави секс с таралеж, за да се избави от преждевременна си еякулация.

35-годишният Зоран Николович от Белград постъпил в една от местните болници на града със силно наранен пенис.


http://www.dnes.bg/article.php?id=27548   

# 71
  • Мнения: 223
Преди 8 години игуаната на приятеля ми скочи (или някак е минала по балконите, не видяхме момента) от 3-тия етаж, видяхме я, чак когато по полянката отдолу, гонеше една болонка. Горкото куче, накъса се да я лае.
Представете си ситуацията: малка, бяла болонка бяга, гонена от нещо крокодилоподобно, което пък ние гоним, а наоколо 2-3 бабички пищят и бягат, грабнали внучетата си.  Joy

# 72
  • Мнения: 17 546
kukuruku, ти с този ник си подвижна реклама на вафли точно, пък защо съм дала на Ежко вафла?! Споко, Ежко вече е на свобода и скоро няма пак да хрупа вафли, така че няма опасност да пипне диабет. Laughing

# 73
  • Мнения: 2 229
Преди 8 години игуаната на приятеля ми скочи (или някак е минала по балконите, не видяхме момента) от 3-тия етаж, видяхме я, чак когато по полянката отдолу, гонеше една болонка. Горкото куче, накъса се да я лае.
Представете си ситуацията: малка, бяла болонка бяга, гонена от нещо крокодилоподобно, което пък ние гоним, а наоколо 2-3 бабички пищят и бягат, грабнали внучетата си.  Joy

И прибрахте ли си я?


 Joy

# 74
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Преди години баща ми намери таралеж на улицата  Rolling Eyes Гледахме го няколко дни вкъщи и той изчезна. Живеем на седмия етаж. Явно е скочил- има пролуки в парапета, през които може да се провре. Нямаше го долу в храстите под терасата, но и не проведохме експертно търсене. Със сигурност беше изчезнал по този начин.

Общи условия

Активация на акаунт