Разликата във възрастта

  • 13 451
  • 105
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 183
Ти вече си взела решение.

Най-важното е Ти да си щастлива. Grinning

Гаранции за щастлив живот няма никога, никъде и с никого.

Ако възрастта на половинките ни беше такава гаранция, щеше да е прекалено хубаво и лесно.

# 16
  • Мнения: 505
С мъжа ми сме с 10 години разлика. Заедно сме от 7 години и имаме 3 деца. Не мисля, че някога ще бъде "чичка".  Hug За мене важното е да слушаш сърцето си.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 364
Мила, аз съм точно на твоята възраст, а мъжът ми - на възрастта на избраника ти. Имаме си прекрасно момиченце на годинка и месец, да ни е живо и зраво. Възрастта е едно от последните неща, които имат значение за разбиратеслтвото между двама души. Лично аз винаги съм харесвала по-възрастни от мен мъже - и физически, и като поведение, и като излъчване. Щом се чувстваш щастлива - близките ти могат само да се радват за теб! А на изказването по-горе за вълка и агнето - човекът, както предполагам и много други мъже, завижда.
Успех и много щастие ти пожелавам! Хич да не ти пука за хорското мнение!!!
 Hug

# 18
  • Мнения: 18
Аз и моят съпруг сме от 10г.заедно разликата ни е16 г,но имаме прекрасен живот.В никакъв случай той не е "чичка".
щом си взела решение действай,разликата в годините не е важна,има други по-важни неща в една връзка.

# 19
  • Мнения: 231
Абе защо не четете преди да пускате тема,има поне още хиляда такива като тебе които периодично го задават тоя въпрос! Преди време тука се изпотрепаха за разлики от 30г. и нагоре,ти сега за нЕкви 16 години...... ми то ни омръзна все едно и също да мелим в едни и същи теми на различни автори!

# 20
  • Мнения: 4 111
Това да ви е проблемът! Бъдете щастливи!

# 21
  • Мнения: 1 447
Дали 20,10 или една година разлика не е гаранция за успешна връзка.Щом се чувстваш щастлива с този човек бъди с него.Не гледай разликата.

# 22
Благодаря на всички,които се включиха. Последвах сърцето си...вече 4 години го следвам,от които 3 под един покрив. Щастлива съм. Не знам дали темата е излишна...за мен е ценна. Благодаря на тези,които ми пожелаха щастие,нека ви се връща двойно!

# 23
  • София
  • Мнения: 3 390
Наскоро коментирахме темата.
Благодаря на всички,които се включиха. Последвах сърцето си...вече 4 години го следвам,от които 3 под един покрив. Щастлива съм. Не знам дали темата е излишна...за мен е ценна. Благодаря на тези,които ми пожелаха щастие,нека ви се връща двойно!
Живеете ли заедно?Деца имате ли?
А какво ще стане след 20 години?
Не се ли чувстваш на съвсем различен акъл от неговия?

# 24
  • Мнения: 2 471
Аз пък искам, ако не дай боже се разделя със съпругът си, вторият ми такъв да е с 16 по млад от мен. Их, дали ще ми е лошо newsm18

Я си живейте живота и каквото сабя покаже Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 3 390
Аз пък искам, ако не дай боже се разделя със съпругът си, вторият ми такъв да е с 16 по млад от мен. Их, дали ще ми е лошо newsm18

Я си живейте живота и каквото сабя покаже Peace
Абе, и аз не бих отказала такова нещо  Wink, но за съвместно съжителство сякаш много трудно ми се вижда newsm78

# 26
  • Мнения: 257
Разликата между мен и моят мъж/ макар и не съпруг/ е 25 години, имаме 2 прекрасни деца и много разбирателство и  доверие  между нас. За някои може и да е чичка, но аз съм си го избрала, и не съжалявам след 7 години съвместен живот. За мен няа значение, кой на колко е години, какъв му е цвета на кожата и т. н. - важното е да намериш човека и заедно да бъдете щастливи. Аз съм!

# 27
  • София
  • Мнения: 3 390
Разликата между мен и моят мъж/ макар и не съпруг/ е 25 години, имаме 2 прекрасни деца и много разбирателство и  доверие  между нас. За някои може и да е чичка, но аз съм си го избрала, и не съжалявам след 7 години съвместен живот. За мен няа значение, кой на колко е години, какъв му е цвета на кожата и т. н. - важното е да намериш човека и заедно да бъдете щастливи. Аз съм!
Не, аз не се съмнявам, че човек може да е щастлив при такава разлика.По-скоро се съмнявам в това колко време може да продължи това щастие.

# 28
  • Мнения: 1 900
Мила, аз съм точно на твоята възраст, а мъжът ми - на възрастта на избраника ти. Имаме си прекрасно момиченце на годинка и месец, да ни е живо и зраво. Възрастта е едно от последните неща, които имат значение за разбиратеслтвото между двама души. Лично аз винаги съм харесвала по-възрастни от мен мъже - и физически, и като поведение, и като излъчване. Щом се чувстваш щастлива - близките ти могат само да се радват за теб! А на изказването по-горе за вълка и агнето - човекът, както предполагам и много други мъже, завижда.
Успех и много щастие ти пожелавам! Хич да не ти пука за хорското мнение!!!
 Hug
Peace

# 29
  • Мнения: 505

Не, аз не се съмнявам, че човек може да е щастлив при такава разлика.По-скоро се съмнявам в това колко време може да продължи това щастие.
А ти самата знаеш ли колко дълго ще живееш?

Общи условия

Активация на акаунт