«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

улинари€
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
195-209 от 293 отговора

на границата

ћнени€: 324
sneji20, освен да пробваш н€колко рецепти и да видиш ко€ се доближава до "оригиналната". ¬иж тук и тук и тук
јсти, супер е! ѕистата рисувана ли е?
÷итирай

зимата-—офи€,л€тото-по прави€ път нагоре-ѕравец

ћнени€: 199
sneji20 -готова моделираща маса е ,а б€лото е захарен шрифт-продават го в ћетро-при боичките.
pina -е нищо догодина -важното е готино да си изкарш не почивката и да ти останат хубави спомени.
÷итирай

ƒупница

ћнени€: 668
—лънчогледка, Ћаскова, —таси76 - благодар€ за отговорите.  ўе се възползвам :bouquet:
јсти - чудесна тортичка! » всичко води към цифрата 2, много оригинално! » тази със 6-ците също. ј и трета торта!  #Crazy “и направо на цех си го обърнала, и сама всичко, направо н€мам думи.
≈лспет - ще чакаме тортичката, за украсата  Wink . ћного симпатични пиленца.

ƒано скоро да забъркам н€ко€ тортичка, че ми липсва вече.  Smile
÷итирай

unsettled

ћнени€: 1 491
2. може ли н€кой да ми прати хубава снимка на Ќаруто? “ези в гугъл не ми харесват особено.

јко не бързаш много, довечера ще си поигра€ да вид€ дали мога да ти направ€ н€колко стоп-кадъра от самото филмче. Ќали искаш от това където е изц€ло в оранжево облечен Ќаруто, а не от втората част на сериала, където е в черно и много малко оранжево? (мойта щерка е пристрастена към това детско, мноооого сме запознати, дори лента за глава си купихме и само с не€ се разхожда....)
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 620
ћного ти благодар€ —лънчогледка!   bouquet

... б€лото е захарен шрифт-продават го в ћетро-при боичките.

“ова е нещо ново за мен и не съм го чувала досега! Ѕи ли ми показала как изглежда?ƒа го снимаш и покажеш ако можеш/опаковката/!
ѕредварително ти благодар€!
ћежду другото сладкарски бои в ћетро съм търсила и н€ма! “ърсила съм при щанда с кремовете, готовите супи и подправките!

÷итирай

—офи€

ћнени€: 2 589
2. може ли н€кой да ми прати хубава снимка на Ќаруто? “ези в гугъл не ми харесват особено.

јко не бързаш много, довечера ще си поигра€ да вид€ дали мога да ти направ€ н€колко стоп-кадъра от самото филмче. Ќали искаш от това където е изц€ло в оранжево облечен Ќаруто, а не от втората част на сериала, където е в черно и много малко оранжево? (мойта щерка е пристрастена към това детско, мноооого сме запознати, дори лента за глава си купихме и само с не€ се разхожда....)
не, не бързам. ўе ми тр€бва след 2 седмици. “ова е любими€ герой на племенника ми. Smile
÷итирай

in the middle of the nowhere

ћнени€: 1 173
—амо аз ли не виждам на јсти снимките - даже не показва да има снимки?  newsm78
÷итирай

зимата-—офи€,л€тото-по прави€ път нагоре-ѕравец

ћнени€: 199

sneji20 -бой,цветен шрифт и б€л.ќт около 2-3 месеца ги има в ћетро-при топинга са сега-последните рафтове преди замразените неща(ћетро-ћладост)
—лънчогледка-рисувана е ама хич ме н€ма в рисуването-тр€бва да свикна да си прав€ шаблон и мисл€ ,че по сполучливо ще станат.
thedragonbg -мерси .ћай наистина като цех стана-но още малко и се прибирам та н€ма толкова често да прав€(тук нали си н€мат сладкарница),щом започнах и да отказвам поръчки #Crazy
raya_usa -ще ти пусна линка на лични.
÷итирай

“ам където живе€ нищо не се случва, но не мога да живе€ навс€къде

ћнени€: 373
јсти много хубава тортичка, перфектно изпъната. ¬ътре каква е и какво сложи под чаршафа?

ћоже ли н€кой да ми каже от къде си вземате готови подложки за тортите, че ми писна да режа и обличам картони?
« ѕоследна редакци€: чт, 21 авг 2008, 19:12 от laskova »
÷итирай

¬арна

ћнени€: 251
violetblue на този сайт нещата на ”илтън са 2 пъти по-скъпи. Ќа –ћ≈ sugar craft са ќ.к  Peace
vanushka http://images.google.com/images?um=1&hl=en&q=care+bears+ … tnG=Search+Images виж тук какво има може да ти допадне нещо.

Ѕлагодар€ за линка.
ј за поръчката-аз н€ма да мога да поръчам.≈вентуално ако н€кой по-нататък прави пак поръчка мога да се включа,само дано пак не ми се провал€т плановете.
÷итирай

¬арна, морето и сините вълни!

ћнени€: 2 595
ƒами, като се уговорите от кой сайт ще пазарите, кажете кой е да се включа и аз с нещо Peace
÷итирай

unsettled

ћнени€: 1 491
petia_tag от тези харесва ли ти нещо? »мам и други ...

» мол€, н€кой може ли да ми об€сни на Ћ— как да пускам малки снимки, които да са линк към по-големите изображени€  Praynig ѕредварително благодар€ bouquet
÷итирай

ћнени€: 497
Искам да ви се похваля  Cool това са моите първи опити за украсяване - като тортата се украси от всички гости и ни достави огромно удоволствие. Благодаря на всички тук - вие ме "заразихте" с вашите красоти

и ТУК      newsm51
÷итирай

ћнени€: 1 854
ћомичета, черп€ ¬и домашна торта за 1 ви€- –ƒ на дьщер€ ми.“ова ми е пьрвата ћћ‘ торта и реших да е по лесна.Ќ€ма симетри€ и много много изчислени€ в подредбата и декораци€та, но следващи€ пьт ще експериментирам по-смело.–окл€та и ц€лата декораци€ ми е от маршмелоуз.ќцвет€вала сьм с бо€ за €йца и сладкарска бо€ на …откер.

÷итирай

—офи€

ћнени€: 805
“еди, добре иде€ е това с дружното украс€ване Smile —упер се е получило
ќранжево небето, това с куклата торта си е направо класика за момиченцата. » аз ще прав€ ноември месец такава торта.

ћомичета, преди час се върнах от тържество по случай раждането на едно бебе. Ќо за утре ми тр€бва торта и се захванах с “ирамису-то. ¬сичко хубаво, но защо бишкотите ми изплуваха - горни€ ред де. ќпитах се да ги натикам, но сега тортата е в хладилника и не може да се пипа. Ќаправо н€мам иде€ какво ще прав€ ако останат крайчетата да им стърчат.ўе се опитам да замажа с украсата Thinking
»ма ли н€кой иде€, защо така се получи, за да го избегна следващи€ път?
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
195-209 от 293 отговора