"Зелева супа"- има ли желаещи?!

  • 30 271
  • 247
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 142
Туку-що си сипах една чаша от супичката и седнах да ви видя как сте. Аз не се предавам, много си ми е хубава супичката. Кантара уви не мърда много, но аз се чувствам добре, от сутринта съм се напила с вода, та не мога да преценя точно, ама май съм -килце, от началото. Не е много , ама аз пак съм доволна newsm10 Е, естествено никак не бих се разсърдила на кантара, ако реши да се задвижи стремително надолу newsm62

# 31
  • Мнения: 781
Днес ми е трети ден и съм минус 2 кг. ....чувствам се много добре Wink

# 32
  • Мнения: 1 102
Здравейте момичета, живот и здраве и аз от другата седмица ще се присъединя. Ще давам малкия на село та да ми е по-лесно. Мисля също да почна и някаква си йога за намаляване на мазнините. Дръжте се. newsm10

# 33
  • Мнения: 353
И аз мисля да я пробвам, но без да се ограничавам много защото още кърмя. Казват че самата супа топи мазнините. Ще опитам и да видим.
Успех на тези които са на тази диетка.

# 34
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Ауууу, чак сега да видя тази тема. ooooh!  Ама точно 8 килца ме делят от заветните 60 кг. Laughing Утре си я правя супата и почвам с вас. Само искам едно съветче - с какво да си подслаждам кафето, че без захар хич не мога да го пия, пък без кафе кръвното хич не ме слуша? newsm78

# 35
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
А, и като мине една седмица (в края на която ще съм гадже - мечта Laughing) нужно ли е захранване или си продължавам да ям всичко (без да се забравям, разбира се)? newsm78

# 36
  • Мнения: 781
Аз си подслаждам кафето със захарин, а за хапването след диетата - мисля че би следвало да е ограничено известно време Thinking Иначе вече съм минус 2.5, но вчера и днес имах мънички прегрешения Embarassed Гледах хапчетата, но цената им е 25 лв. и набързо се отказах....та утре с нова песен ще готвя пак от супичката и така...Успех!!!! Grinning

# 37
  • Мнения: 251
И аз от днес я почвам. Знае ли някой как влияе на отделянето, че аз имам проблеми с.. Toilet
 Embarassed

# 38
  • Мнения: 480
Е това вече не го разбрах!  newsm78
След като ТРИ дена не мръднах грам снощи взех че го ударих на живот (кюфтета, картофи, фафли... Embarassed) и тази сутрин кантарът показа -0,200 кг! Днес ми е последния ден на супа, ще го изкарам както си е по режима, пък после не знам   33uu

# 39
  • София
  • Мнения: 3 123
И аз от днес я почвам. Знае ли някой как влияе на отделянето, че аз имам проблеми с.. Toilet
 Embarassed
Аз съм я правила веднъж и ме хвана разтройството,а по принцип съм със запек. Embarassed
 Момичета ,сега се връщам от магазина-напазарувах си продуктите за супичката,сега почвам да си я правя и ще си хапвам с вас.Имам да свалям 8-9кг.,но ако сваля 5 до морето(заминаваме на 1.08),пак ще съм много доволна.Дано този път издържа цялата седмица,че миналия път(през април) успях само 4 дни,за които обаче свалих 2кг. и още си ги задържам без ограничение в храната.
 Диетуването ще съчетая и с 1 час на велоергометъра,дано има успех.
 Успех на всички,дано постигнем желания ефект.

# 40
  • Sf
  • Мнения: 808
ох, момичета,
да ви се похваля, че днес ми е вторият ден със зелевата супа, но днес по обяд вече ми се виеше свят от толкова супа и краставици, днес е зеленчуковият ден, та хапнах малко фъстъци....  Embarassed  Embarassed
обърках ли режима....
дайте малко успокоение, моляяяяя

# 41
  • Мнения: 2 142
Аз пак съм на "зелева супичка". Миналия път обаче се изложих, събота и неделя бяхме при майка ми, а тя готви, че не можах да устоя и се усвиних. И въпреки това съм минус 1кг ( и малко отгоре, но това си го наваксвам за деня)

# 42
  • Sf
  • Мнения: 808
ох, трудничко е първите дни... въпреки че се подготвих за тази диета... в смисъл, не се наядох като попско дете на задушница предишния ден, а бях на разтоварващ режим предните дни и днес, вторият ден, направо нямам връзка с главния мозък сякаш... вървя и ми се спи и ми едно отпаднало... а на работа имам толко неща за правене... ооох....
дано се освестя....

# 43
  • Мнения: 1 854
Аз имам един въпрос - някой пробвал ли е супата без лук? Защото искаме  с една приятелка да я пробваме, но тя не яде лук

И аз не оби4ам много много лук,та и аз  newsm78 сьщото-може ли без лук да се приготви вьпросната супи4ка и има ли сьщия ефект?

# 44
  • Sf
  • Мнения: 808
Повярвай ми от това зеле и другите зеленчуци, лукът въобще не се усеща! Като го накълцаш хубаво наситно и се развари хубаво, дори придава леко сладичък вкус. А може и да я пасираш, така става като крем супичка  chef

Общи условия

Активация на акаунт