"Зелева супа"- има ли желаещи?!

  • 30 264
  • 247
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 11 534
Sunbeam за цялата седмица при строго спазване на режима,без никакви отклонения всичко на всичко 2кг.До утре сутрин може и да има още някой грам,но не повече.Започнах от 49кг,другите 2кг,които съм свалила са от преди зелевата супа,докато опитвах разни други диети.Смятам обаче,че колкото повече килограми има за сваляне,толкова по-успешна е.С очите си видях приятелка,която загуби доста килограми с тази диета.За това се и навих,но при мен нещата са по-различни.Успех и силна воля ти желая. Wink

# 76
  • Мнения: 1 531
ако няма да ти е досадно, разкажи малко за твоята приятелка, че да ми дадеш малко мотивация.

# 77
  • Мнения: 11 534
Не ми е досадно,но няма кой знае колко за разказване.Тя свали около 10-12 кг като я прави 2 пъти,при стриктно спазване на режима-без захар в кафето,без мед в чая,и всеки ден само това което е позволено.Не бях я виждала отдавна и когато я видях буквално зяпнах-изглеждаше много добре.Затова и започнах да чета и да се интерисувам от супата.Другото което е,че дори след диетата е спряла хляба и сладкото,под всякаква форма.Ще следя темата за да разбера какви са при теб резултатите.УСПЕХ. Peace

# 78
  • Мнения: 1 531
да, и аз така съм решила. да направя диетата за две седмици, като отключващ момент и после да започна точковата диета.
благодаря!

# 79
  • Мнения: 11 534
да, и аз така съм решила. да направя диетата за две седмици, като отключващ момент и после да започна точковата диета.
благодаря!
Според мен правилно си се насочила/само със зелевата супа едва ли ще се получи добър резултат/.Аз също мисля да използвам Точковата диета,но за задържане на свалените килограми.

# 80
  • Мнения: 1 432
Исакм да ви кажа моми4ета,4е про4етох сно6ти около 7ч какво сте писали.Към 8 ве4е бяхме в магазина и пазарувах пустите му зарзавати.В 22ч супата бе6е на лице Joy.Отнямане на време 4ак ей сега я опитах-става,понася се  с изцеден лимон в нея. Аз понеже си храня детенцето само с кърми4ка няма да спазжам режима плътно,но предимно супи4ка смятам да хапвам една седмица.Ако има резултати 6те се похваля Peace
За празниците трябжа да сме супер нали Joy  bouquet

# 81
  • Мнения: 1 339
Добре де ама 6 големи глави лук не е ли много ? Не дава ли гаден вкус на супата  Rolling Eyes

# 82
  • Мнения: 1 432
аз сложих 4 и един празззззззззз....................ама то стана един казан да знае6 ooooh!

# 83
  • Мнения: 1 531
аз в днешната супа имам и червено цвекло. просто така се  случи, че като бях на покупки в хит, видях при замразените зеленчуци микс "украински борш" и понеже нямах много време да кълцам в захлас, сложих два пакета украински борш, един пакет кълцани зеле и моркови от готовите, една кутия домати с магданоз и един буркан кълцани моркови. само лукът нарязах на едро и го бумнах в тенджерата. имах две чушки за пълнене, замразени - сложих ги и тях. надявам се да е станало вкусно. и аз за по-добър вкус слагам лимон в супата и малко черен пипер. вчера й сложих къри, а днес може да капна малко чили сос.

Witchy, може би ако един път на ден хапваш супичка или два пъти ще е достатъчно за теб. Предполагам, че ще се включваш и ще ни държиш в течение на твоите постижения.

# 84
  • Мнения: 1 432
О6те сега ви казвам......повръ6та ми с еот тази супа,като вляза в кухнята и миризмата и ме лъхва леки4ко и мис е гади Shocked..............дано да е от настинката ми ,а преди малко ми бе6е вкусна Crazy........идвайте ми на гости да муаме супа,4е това е цял казан Joy Mr. Green

# 85
  • Мнения: 1 531
смело мога да кажа, че от понеделник до сега са свалени 2 кг. продължавам да дерзая със супата. при вас как е, момичета?

# 86
  • Мнения: 11 534
Браво Sunbeam!Аз приключих със зелевата супа,но още поглеждам в темата.Днес ми беше първият "свободен" ден от 22 дни насам и се погрижих да опитам от всичко,което ми се е ядяло през това време. #Crazy

# 87
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 371
аз искам да питам дали някой знае с какво мога да заменя бананите? просто  Sick Sick Sick . наистина не ги понасям. диетата ми харесва, но ако не може да се мине без банани - ще я пропусна. помогнете

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 6 280
jd, мисля ,че няма да е фатално ако ядеш друг плод.

# 89
  • Мнения: 255
И аз бих пробвала тази супа ( диета ),4е имам доста за сваляне, но ми се струва малко ........гадна Sick. А във колко литра вода се варят тези зарзавати?
Мама007 колко кг.свали?

Общи условия

Активация на акаунт