Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 16 авг. 2008, 16:51 ч.

жени падате ли си по други мъже

• 4 679
  • 75
  •   1
Отговори
  • вкъщи
ако моя ме ядосва защо не Laughingвие как мислите? newsm78

# 1
  • casa solare
Какъв ти е въпроса?

# 2
  • out of space
Да, по Брад Пит.

# 3
  • София
А какво значи да си "паднеш" по друг мъж? Да се влюбиш?
Ако това имаш предвид... и ако всеки път, когато се ядосам на мъжа ми, се влюбя в някой........  ooooh!

# 4
Сега, ако става въпрос дали харесвам и други мъже - все още не съм загубила зрението си! Но до там.

# 5
... и ако всеки път, когато се ядосам на мъжа ми, се влюбя в някой........  ooooh!

... и то само защото съм му се ядосала  Crazy

# 6
Ми падам си. Все по земята се търкалям... Confused На 34 ми правиха пак прощъпулник... не помага.

# 7
  • София-Париж-София
Естествено, че харесвам и други мъже. Не разбрах обаче само за "падането" ли питаш или за нещо по-сериозно.

# 8
  • Русе
Аз се нареждам на опашката на тези, които не разбират какъв точно е въпросът на съфорумката:roll:

# 9
  • Germany
Да,падам си Simple Smile и още как Simple Smile

# 10
  • софия
не само,че си падам,а направо се търкалям по моята платонична любов Марио Симаро Heart Eyes

# 11
Падам,ставам и пак отново.Все по мъже бре що веднъж не си падна по някоя мадама newsm78.И сега се сещам ,че една съфорумка веднага би ме спънала да падна в/у нея хихи Hug

# 12
  • casa solare
Падам,ставам и пак отново.Все по мъже бре що веднъж не си падна по някоя мадама newsm78.И сега се сещам ,че една съфорумка веднага би ме спънала да падна в/у нея хихи Hug

Ела ми, ела smile3534

# 13
И аз съм от падащите.  Joy

# 14
  • Русе
Явно няма да поясни въпроса си самата Йовита....
по темата....ами, не, това,че съм се ядосала на мъжа си не може да ме накара да си падам по друг.
Падането по друг не може да се влияе от такива моментни състояния.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт