Моля за съвет

  • 1 254
  • 21
  •   1
Отговори
Здравейте,моля ви за помощ,но не искам да ме съдите за каквото и да било!Предварително ви благодаря,защото знам,че сте много мили и ще ми помогнете с каквото можете.Приемах Клостилбегит и Дуфастон по схема.Дуфастон от 15-я ден от началото на м.ц.,а Клостила от 5-я ден на м.ц.Та значи трябваше да ми дойде на 23.04,но ми закъсня 2 дни и ми дойде на 25.04.Вървя ми както обикновенно и от 29.04 започнах Клостила.На 30.04 имах контакт с друг мъж,но само веднъж.След това имахме многобройни контакти с моя приятел.Трябваше да ми дойде на 20.05(заради Дуфастона),но не ми дойде.Направих си тест след 2-3 дни закъснение и се появи 2-ра много ,ама много бледа черта.Правих си куп тестове,но чак кам 04-05 юни ми се оцвети втората чертичка.Въпроса ми е мога ли да съм била бременна още април месец,след като ми закъсня 2 дни,а пиех Дуфастон.И има ли някаква вероятност да съм бременна от другия,с който имах контакт само един път,ден след края на м.ц.Термина ми е за 30.01.Моля не ме съдете,достатъчно съм притеснена.Благодаря на тези който ще се отзоват  bouquet

# 1
  • Мнения: 641
Не може да си била бременна април щом ти е дошъл цикълът.
Може да си бременна от другия, освен ако не сте използвали презерватив. Овулацията не на всички е около 14-15 ден.

А тези лекарства какви са? Дуфастон и Клостила. Не съм ги чувала.

# 2
Клостила е за овулация,а Дуфастона за регулиране на цикъла!Първоначално не ползвахме презерватив,но в последствие слажихме!

# 3
  • Мнения: 827
Не знам какво точно правят (знам горе долу за какво са) хапчетата, но не знам дали влияят на овулацията по някакъв начин.Ако не влияят на овулацията и ти е на 14-15 ден (+-ден, два) значи не си бременна от другия мъж. Спокойно се наслаждавай на бременността си и ти пожелавам ЛЕКА и безпроблемна бременност  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 8 272
...ти си луда #Crazy как може с друг мъж и да не се пазиш, ако не от бременност поне за нелечими болести си помисли другия път ... айда не продължавам...
Единствения съвет който мога да ти дам е да ползваш презервативи!
Другото е гадаене.. има доктори изледвания те са компетентни от тук на татък

Последна редакция: сб, 16 авг 2008, 17:37 от Desem

# 5
  • Мнения: 827
Desem момичето помоли да не я нападаме , ясно е че е било глупаво от нейна страна, но това не променя факта, че е притеснена.Каквото и да и кажем и да я обиждаме нито на нас ще ни е по- "забавно" нито тя ще си реши проблема.
Към авторката- ако все пак сте сложили презерватив дори и на края , почти 100% съм сигурна че не е той бащата. А планувано ли беше бебето или "случайно"?

# 6
  • Мнения: 203
Незнам дали си бременна от другия още повече щом не сте се пазили освен в края...предполагам знаеш че се отделя малко количество сперма през целия акт, не че искам да те плаша едвали е от него, но все пак ако бях на твое място щях да съм малко притеснена.
Все пак не се вманиячавай на тази тема, наслаждавай се на бременноста и се надявам тя да е лека  bouquet

# 7
ladybebi благодаря за подкрепата.  bouquetПланувано беше да.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 529
Нямам идея, kristal_22, сякаш по-вероятно е да си бременна от приятеля си. Но той ако не знае, за този страничен твой контакт - много лесно може да го разбере ooooh!, като се поразрови в "History"-то на Windows-а. Така че, внимавай, особено ако ползвате един и същи компютър.
И, не на последно място: ЛЕКА и БЕЗПРОБЛЕМНА БРЕМЕННОСТ ти пожелавам от сърце и сладко бебче на финала!!! Това е най-важното!!!

# 9
  • Мнения: 17
ladybebi благодаря за подкрепата.  bouquetПланувано беше да.

Планувано било, пък си легнала с друг, нямам думи. По принцип какво си планувала - да имаш дете от мъжа си, или просто да имаш дете от който и да е?
Иначе - лека бременност ти желая и здраво бебче. Дано накрая да знаеш от кой е.

# 10
  • Мнения: 454
Това е ужасно неприятно. Според мен вероятността да е от другия е доста малка, но самата мисъл за случилото се е доста мъчителна предполагам. Желая ти лека бременност и гледай да не се тормозиш много.

# 11
  • Мнения: 1 919
 Thinking желая ти лека бременност, за другото просто не знам с какво да помогна а и другите тук, но щом сте се пазили с 'инцидента' най-вероятно бебето е от 'планувания татко' т.е настоящия...когато напредне бременността може ДОКИ да ти каже по развитието за евентуална дата на зачеване Hug

# 12
Момичета може би пропуснах да кажа,че той не е свършвал изобщо в мен!Просто 1-2 мин без презерватив.И то ден след последния ми м.ц.

# 13
  • Мнения: 2 755
Ами щом си започнала клостила и на другия ден е бил секса значи фоликулите не са били достатъчно големи за да се спукат и оплождането е невъзможно. А още повече ползването на презерватив прави забременяването невъзможно. А ти нямаш ли овулация? Защо го пиеш? Сигурно знаеш, че може да се пие само до 6м. в живота и има риск от намаляване на яйчниковия резерв. Не лекувай стерилитет при обикновен гинеколог. Не му разбират, и дано сте правили спермограма поне, иначе приема е напазен.

# 14
  • Мнения: 1 121
Момичета може би пропуснах да кажа,че той не е свършвал изобщо в мен!Просто 1-2 мин без презерватив.И то ден след последния ми м.ц.

Тогава вероятност няма според мен.
Лека бременност!

Общи условия

Активация на акаунт