Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

под елхата

zdraveite momo4eta!IAVINETE ME ZA KIRILICATA!(s nov komp. sam i o6te nqmam kiriica- ne e lo6o da ima kirilica kym samiqt sait).
iskkam da vi popitam kakvi 4etki za kosa izpolzvate?kosata mi e gysta i suha.dnes si kupih 4etka s estestven kosam(pone taka mi kazaha(ama malko trurdi mi se vijdat tezi ¨kosum4eta¨).krai6tata mi se zaplitat i iskah da si vzea ne6to dobro ama....  spodelete va6iq opit .
p.p pak vi molq za izvinenie za latinicata(znam 4e e gadno) a moje i da me iztriqt Embarassed
« Последна редакция: сб, 16 авг 2008, 21:26 от L e o »
Цитирай

Аз използвам дървена.
П.П. Кирилизатира е горе в дясно до изхода, настрой го на ВР и готово.
Цитирай

Варна

от естествения косъм не се ли наелектрезира косата?Записвам се да следя.
Цитирай

Благоевград

в ремедиум имат 4етки keller ,..те са с естествени косми,дървени..разгледай
 ето ти една такава http://www.pazaruvaj.com/grizha-za-kosata-c3272/keller-0090320-c … 20-p13267290.html
 има разли4ни видове,и цени  bouquet
Цитирай

София/Света на Диска

Моята е подобна:

Пластмасова и със снопчета косъмчета, които не са естествени. Не скубе, не къса косъма, не го разтяга. Разресва перфектно, освен стандартното си преднзначение да извива при сушене. Whistling
Цитирай

Благоевград

от добра фризи знам,4е добрите 4етки са дървени с естествен косъм
 аз ползвам гребен Crazy ...ина4е при сушене кръгла дървена 4етка
Цитирай

под елхата

Мерси за кирилизатора(то трябва да се поглежда по добре ама...)
да от тази ми се наелектрезира ,но ми казаха да я взема защото я предлагали за екстеншъни(демек била хубава).Имаше и дървена с доста по редки зъб´ета ама ми казаха  ´е нямало да ми върши работа.Аз като влязох в магазина не се сетих да им кажа да ме посъветват каква да си взема ами направо поисках с естествен косъм и те ми предложиха тази.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.