Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

  • 16 авг. 2008, 20:35 ч.

Странна работа :(

  • 782
  • 9
  •   1
Отговори
Значи аз имам проблем ако може така да се наре4е...Преди известно време с приятеля ми правихме секс без презерватив разбирасе той не свърши в мен...На следващия ден пих Ескапел за да съм по сигурна...Но проблема при мен е 4е съм уникално голяма паника и щом си намисля нещо става много лошо...  Sad мн се психясвам =[ и в4ера и онзи ден простоянно имах болки в корема които е бяха като обикновенно и ми се гадеше  Sick  не бях сигурна днес щях да ходя за тест за бременност но стана най странното нещо което ми е се е слу4вало... ДОЙДЕ МИ  Rolling Eyes  като видях някъде около 5 мин не можах да се усвестя...на 6-7ми този месец ми свърши... това е адски странно не мислите ли  Confused 2 пъти за 1 месец О.О просто мн съм се шашнала Sad ако на някой му се е слу4вало да помага моляви (:

# 1
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 649
Възможно е да е от хапчето.Преди години  пих простинор и така ми беше объркало хормоните,че не ми дойде 3 месеца(бях ученичка и се сещай ,че бях откачила,купувах тестовете като топъл хляб)
Може на теб да ти действа по обратният начин- да ти идва много по рано.

# 2
  • Провинция
  • Мнения: 465
След като си пила Ескапел(е) е нормално да ти доде или да получиш зацапване между двата цикъла(или самия цикъл да се шашне малко).Това са хормонални хапчета!Прочети си внимателно листовката на хапчето ако я пазиш или потърси в Гугъла.

# 3
  • космополитно
  • Мнения: 940
След като си пила Ескапел(е) е нормално да ти доде или да получиш зацапване между двата цикъла(или самия цикъл да се шашне малко).Това са хормонални хапчета!

Това е точния отговор. Болките в корема и гаденето са психоемоционални симптоми от изпитваното от теб голямо вътрешно напрежение.

# 4
  • София
  • Мнения: 161
За мене хич не си е странна  Grinning от хапчето е със сигурност.То и на листовката пише че може да се обърка цикъла.

# 5
  • близо до Витоша
  • Мнения: 4 053
аз също съм патила от тоя Ескапел,
проблемите са ти от него, всичко ще се нормализира, спокойно,
не е трябвало да го пиеш  Wink

# 6
ох много ви благодаря на всички...сигорно не е трябвало да го пия но исках да съм по сигорна... Simple Smile Ве4е вси4ко е на 6  Simple Smile

# 7
  • varna
  • Мнения: 676
Нормално!тези хапчета са една хормонална бомба и трябва да се пият само в краен случай.Объркват ти целият организъм.

# 8
  • Плевен
  • Мнения: 6 037
Най-вероятно е от хапчетата.Не се притеснявай и не се паникьосвай  Hug.

# 9
  • София
  • Мнения: 30 934
И аз мисля, че е от хапчето. Само веднъж съм пила Постинор, и имах цикъл 2 пъти през 15 дена.

Редакция на ключовите думи на тема





Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт