Не мога да повярвам че се случи...

  • 3 477
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 470
Днес със семейството си и приятели ходихме на Паничище...Рила е съсипана,строеж до строеж,прахоляк страхотен,коли на всяка минута които вдигат прахоляка във въздуха-ад...Разгеле намерихме една пешеходна алея по която да се доберем до колите си,без да ни обгазяват другите...Вървим големите отзад,а малките-четри момчета между 12 и 8 години,и моят малък малчо който скоро ще навърши 3,тичат пред нас...Минахме покрай два страхотни коня,които си пасяха кротко,много красиви добичета от руските-по-ниски и яки,светлокафяви-моят мъж ги снима и като качи снимките може да ги пусна да ги видите,наистина бяха много красиви,и добре гледани...Собственникът им ги премести на еудна друга полянка,не разбрах защо...Тамън стигаме до въпросната полянка,пътят завиваше нагоре,децата бяха тръгнали по него,и изведнъж конете се подплашиха нещо и тръгнаха срещу нас,ние още бяхме преди завоя...Ха насам,ха натам,явно се стреснаха и от нас,и в последната секунда свиха към децата...Виждамч само как големите се разбягаха,и на пътя им остана само малчо...Разпищях се...Първият кон го заобиколи някак,но вторият тръгна да го прескача,и го ритна в гръбчето...Слави падна по очи,и аз помислих че ще го стъпче...Такъв ужас не съм изживявала май...Но конят продължи...Изтичахме и го вдигнахме,слава на господа освен цицина и малка рана на главата предполагам от удар в камък,нищо друго му нямаше...Е беше уплашен,по скоро от моите истерии,от колкото от случката...Сега е добре.Собственникът и конете се ометоха веднага,но аз тогава и не се сетих да ги потърся,и да искам обяснение-защо поне човекът не спря да види добре ли е детето-исках да се махнем по-скоро от там...Не казвам че е виновен,но поне да беше попитал имаме ли нужда от нещо...Няма значение...Важното е че малчо е добре,и весело щрака на другият компютър в момента...Но сега се чудя как може да ни се случи подобно нещо?!И как конят не го стъпка,при положение че беше под копитата му?!Следващата ни спирка бе по надолу в манастирчето " Св.Рилски",за да благодарим на бога че ми го опази,и да се помолим за здраве...Това е бил малкият дявол както казват хората...

А сега си мисля и за унищожената природа там...Дали пък тя не ни предупреждава?!

# 1
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Опс, Шапчице  Grinning, защо не вземеш да го заведеш на травматолог все пак?

Последна редакция: сб, 16 авг 2008, 21:01 от Erica

# 2
  • Мнения: 1 470
Винце, защо не вземеш да го заведеш на травматолог все пак?
На някой винцето май му е дошло в повечко Laughing Laughing Laughing


Вече съм абонирана за Пирогов,и съм готова почти да завърша за доктор...Нали съм мама на трима пакостници... Hug

Познавам всички симптоми на счупено,на мозъчно сътресение-различавам го от слънчасване,прегряване и др....В общи линии съм преценила че няма защо да го стресирам допълнително,и да го облъчват...

# 3
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Еййй, сори де- като видя нещо червено и така...
Радвам се, че няма кофти последици. Но аз да видя коне да търчат към децата ми- или ще се напикая, или припадна...или и двете...

# 4
  • Мнения: 1 938
Конят НИКОГА не стъпква паднал човек! Така съм чувала...Виж, магаретата обаче - да...
 Hug за Малчо и спокойна нощ на теб!  bouquet

# 5
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
И все пак няма да е лошо да го погледнат там където го е ритнал коня,не е задължително да има счупвания ......има и вътрешни органи все пак.
Да е живо и здраво детенце.... Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 1 380
Добре, че нищо му няма на детенцето. Hug Praynig Peace

# 7
  • Мнения: 1 900
Конят НИКОГА не стъпква паднал човек! Така съм чувала...Виж, магаретата обаче - да...
 Hug за Малчо и спокойна нощ на теб!  bouquet
Peace

# 8
  • Мнения: 1 364
Много неприятно. Добре, че на детето нищо му няма Peace

# 9
  • Мнения: 2 475
А сега си мисля и за унищожената природа там...Дали пък тя не ни предупреждава?!

И аз за това би се замислила.
Важното е че сте добре и че сте запалили свещ за здраве Wink

# 10
  • Мнения: 17 394
Заведи детето на лекар.

# 11
  • Мнения: 47 821
Да са ти живи и здрави и тримата , добре сте направили, че сте се отбили в манастирчето. Надявам се наистина да няма проблем с юнака!

# 12
# 13
  • Мнения: 17 394
Ох, май голяма глупoст написах. Шапчицата си знаела, извинявам се!

# 14
  • Мнения: X
Ах,леле,то детенцето сигурно много се е изплашило,но нали е малко-бързо ще забрави,но като си представя майката как е гледала и е пищяла в истерия направо ми настръхва косата какво й е минало през главата.Да пази господ!

Общи условия

Активация на акаунт