Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Основно и средно образование
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Privet na vsichki mami. Izviniavam se za tova che niamam bulgarski tekst.
Predlagam tazi tema, za da mogem da spodelim kade bihme nasochili dacata si da uchat i zashto. Temata e podhodiashta kakto za  vis6i uchilishta, taka i za gimnazii. Bihme bili polezni nai-veche ako spodeliame kade uchat decata ni i dal sme dovolni, kakvi perspektivi dava tova i t.n.t.
Цитирай

София

Моите са малки, но времето си лети.......Синът ми ще е трети клас, ще се местим в Кюстендил, там първо в основно училище, а после според неговото желание и възможности ще решаваме......Има страхотни гимназии в града............Засега го виждам в области като икономика, търговия, работа с хора, да има движение, разнообразие. Да стои на едно място, задълбочавайки се в сериозни науки - не мисля, че е силата му, но има време за промени, пубертетът е перод на големи изненанди..... Smile Племенницата ми, която ще е при нас е много силна в езиците, учи английски и френски.....Има гимназия по туризъм, мисля там да я насочим..............но има време.

Нямам болни амбиции, не искам да им повтарям неперекъснато за сериозността на образованието, ще ги наблюдавам, помагам и насочвам. Другото е в техните ръце!!!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.