чакането ни изнервя

  • 2 518
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 857
За мое учудване бях много спокойна. Родих два дена преди термина. Леко раждане и от мен   bouquet

# 31
  • Мнения: 9 973
ох,много е кофти мила
не бой се,скоро ще свърши всичко

# 32
  • Мнения: X
Разбирам те напълно.Въпреки ,че все още не преносвам се чувствам доста изнервена защото остават само два дни до термин а нямам никакви признаци на предстоящо раждане.И доктроката зговори за преносване така ,че явно нещата отиват и на там при мен.Старая се да се успокоя но не мога вече нямам търпение да видя малкото човече как изглежда и да го гушна  Hug.

# 33
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Много изнервена, нетърпелива, депресирана. Преносих 6 дена, направо щях да се побъркам.
Така и аз, само дето преносих 7 дни и влязох за предизвикване на раждането в болницата, което ме изнерви допълнително.

# 34
  • Мнения: 2 131
Може би щях много да се изнервя докато дойде датата на термина ми,но водите ми изтекоха 18 дни по рано  и нямах много време да го мисля.Но определена се панирах Simple Smile
Да, и аз така. Родих 17 дни по-рано и нямах много време да му мисля, стана бързо.

# 35
  • Мнения: 2 746
Аз бях нетърпелива и изнервена, че много ми тежеше корема Blush
Леко раждане и прекрасно бебче ти желая!  bouquet

# 36
  • Мнения: 1 554
спокойна бях до последно,родих една седмица преди термин,само ми тежеше от топлото Peace

# 37
  • Мнения: 30
Термина ми беше на 14.05,а признаци никакви.Родих на 16.05,но през това време нямах нито болки,нито признаци за предсоящо раждане.Бях абсолюно спокойна

# 38
  • Мнения: 4 335
Още ли няма нищо?Това  бебе да не го 4акаме целия форум да се роди,колкото 4акахме и Деси Wink

# 39
  • Мнения: 4 292
Ден преди термина си и аз нямах никакви признаци, че ще раждам. Аз лично бях доста притеснена и се страхувах от самото раждане.  Embarassed

# 40
  • Мнения: 2 960
бях нетърпелива,спокойна и уверена!!!

# 41
  • Мнения: 396
Родихте ли се вече?!

За дъщеря ми бях сигурна, че ще родя на термина.
Така и стана, затова просто чаках съответната дата, а преди това си ходех на дълги разходки без да се тревожа.

Сега обаче съм много неспокойна , защото доктора каза, че до петък ще родя , била съм готова!
И така сега чакам всеки ден, а сякаш имам усещане, че още е рано...

# 42
  • Мнения: 123
Спокойно миличка,всичко ще се нареди.При всеки е различно. Пожелавам ти да гушнеш  едно красиво бебче. Hug

# 43
  • варна
  • Мнения: 355
Много изнервена, нетърпелива, депресирана. Преносих 6 дена, направо щях да се побъркам.
Така и аз, само дето преносих 7 дни и влязох за предизвикване на раждането в болницата, което ме изнерви допълнително.
и аз така,само дето,като влязох след 7 дни преносване в болница,ми се наложи да постоя още седмица докато най сетне родя!страшно бях изнервена,но чакането си струваше! Grinning Grinning Grinning

# 44
  • по света
  • Мнения: 1 587
Три пъти съм раждала и трите пъти бях хем изнервена хем силно превъзбудена от предстоящата среща с бебчето.Желая ти леко раждане и прекрасно бебе!

Общи условия

Активация на акаунт