Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте. Мога ли да спра противозачатъчните (Линдинет 20), ако съм изпила само едно от новата опаковката? newsm78 Имате ли представа какви са евентуалните странични ефекти? Знам, че не е правилно, но спирането е наложително. Благодаря предварително!
Цитирай

по пътеката

тоест днес ти е първият ден от цикъла ли? не мисля,4е освен малко да ти се засили  ще даде друго отражение! аз  съм спирала на 6 ден и ми дойде пак наново! но пък следващият ми беше то4но на  28 дни!
Цитирай
Вторият се пада, но ги пия късно вечер, така че съм изпила само първото. Налага се, защото изникнаха проблеми с бъбреците, а на листовката пише, че може да окаже лошо влияние. Освен това не били съвместими с хомеопатични препарати, а от утре започвам такъв. Освен това снощи сме се натровили с едни шишчета и днес повърнахме веднъж и сме на сухари. Страх ме е, че ако повърна отново след хапчето, няма да се усвои. Мерси за бързия отговор в неделя вечер Smile
Цитирай

варна

Здравейте. Мога ли да спра противозачатъчните (Линдинет 20), ако съм изпила само едно от новата опаковката? newsm78 Имате ли представа какви са евентуалните странични ефекти? Знам, че не е правилно, но спирането е наложително. Благодаря предварително!
трябва да се пазиш този месец. и би трябвало да ти доиде менструацията след 3.4 дни отново
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.