Kакво то4но се брои 3а и3невяра? - 3акьсняло петь4на

  • 6 552
  • 153
  •   1
Отговори
  • Vienna
  • Мнения: 519
 Rolling Eyes Кое според вас е и3невяра? Мисли, целувки, френска лубов, петинг, секс? newsm78

# 1
  • Мнения: 9 168
ти ги изброи дори да си помисли за колежката ...и ве4е е в изневяра

# 2
  • Мнения: 378
Според мен всичко изброено newsm78,за мислите малко се колебая да ли бих ги приела за изневяра точно,но факта,че го мисли ме дразни.

# 3
  • Мнения: 1 334
Ако се разбере особено си е изневяра и само мисленето.
Но иначе в мислите не бих се бъркала - всички си мислим разни неща, а не ги правим в действителност.

# 4
Добре... Хванахте ме... Вече няма да си мисля за г-жа Пит, щото ше вземе и Брад да си мисли за мойта жена и тогава... Не знам как ше се оправяме...  #Crazy

# 5
  • Мнения: 1 128
Ами зависи от допустимите граници които всяка двойка си определи.

# 6
  • Мнения: 2 015
Ако се разбере особено си е изневяра и само мисленето.
Но иначе в мислите не бих се бъркала - всички си мислим разни неща, а не ги правим в действителност.
Peace

# 7
  • Мнения: 183
Смятам, че най-страшна е тази при която нечий друг обект тотално е превзел мислите му.
Защото в тях може да случва всичко, без ограничения.

# 8
  • Мнения: 2 448
Rolling Eyes Кое според вас е и3невяра? Мисли, целувки, френска любов, петинг, секс? newsm78

Тези неща, когато ги чувстваш със сърцето си по отношение на някой конкретен човек, когото познаваш, а не някой герой от екрана.

# 9
  • София
  • Мнения: 15 457
Трайно и дългосрочно увлечение по друг със всичките му екстри.

# 10
  • Мнения: 1 425
Всичко което може да се нарече секс е изневяра. Ако не е секс не е изневяра.

# 11
Не мисля, че сексът е единственият белег за изневяра -  newsm78 !
Ако мъжете ви правят секс с вас, но не ви обичат - тогава какво ?
Любовта не е само секс, комплексно нещо ще да е тя ...
Когато любовта си отиде, всичко си отива и изневярата няма смисъл ...      Thinking

# 12
  • Мнения: 2 448
mea, това че някой е спрял да ни обича не означава, че ни е изневерил. Любовта може да си отиде по хиляди други причини без намесата на трети лица.

А сексът и всяко желание свързано с него е от основните белези за изневяра. Ако такова липсва каква изневяра е, ами то човек и приятелите си обича, но едва ли нормален мислещ партньор би нарекъл такава обич изневяра.

# 13
  • Vienna
  • Мнения: 519
не става вьпрос 3а мьжа ми, става вьпрос 3а мен. и а3 си мисля 4е това, което е секс се брои 3а и3невяра, но кое е то4но секс? самият акт или и другите неща покрай или преди него?

# 14
  • Мнения: 2 448
не става вьпрос 3а мьжа ми, става вьпрос 3а мен. и а3 си мисля 4е това, което е секс се брои 3а и3невяра, но кое е то4но секс? самият акт или и другите неща покрай или преди него?

Това, че пожелаваш друг мъж и предприемаш стъпки в реализирането на това свое желание. Искаш да чуеш, че ако на въпросния господин му извъртиш една свирка и няма да се брои за изневяра ли? Брои се и още как.  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт