Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Кюстендил

От какво може да се получи наелектризирането на коса? Чувала съм, че причината може да се дължи на различни фактори - изкуствени материи на дрехи, неподходящ шампоан, сешоар ... Аз съм с къдрава коса и напоследък много често ми се наелектризирва - използвам задължително балсам за коса, имам четка с метални пластинки, но сякаш този неприятен за косата ефект се получава от прекомерното използване на сешоара! Но не мога без него!  newsm70 Посъветвайте ме, моля ви какво да правя!
Цитирай

София

Препоръчвам кристали за коса, на мен лично много добре ми действат Peace
Цитирай

Кюстендил

Благодаря за съвета! А откъде да ги купя - от козметичен магазин или от аптека?
Цитирай

София

От всеки по-добре зареден козм. магазин. Ааз ползвам на Seri  Smile
Цитирай

Кюстендил

Благодаря, ще пробвам! А кога се слага? Преди сешоара и след това?
Цитирай

София-Троян

А аз съм непрекъснато с наелектризирана коса. Ползвам доста добра козметика, включително и кристали, но ефекта е минимален. Почвам да си мисля, че този проблем чай се дължи не само на външни фактори, а и на някаква липса на витамини newsm78

Благодаря, ще пробвам! А кога се слага? Преди сешоара и след това?
Преди  Peace
Цитирай

Berlin

Това дали косата е здрава или изтущена няма нищо общо с наелектризирането! Обърни внимание с какво се сресваш, ако гребена или четката ти не са хубави а обикновенни пластмасови е нормално да се наелектризира
Цитирай

Това дали косата е здрава или изтущена няма нищо общо с наелектризирането! Обърни внимание с какво се сресваш, ако гребена или четката ти не са хубави а обикновенни пластмасови е нормално да се наелектризира

Peace
Това, което наричате ''постоянно наелектризирана'', вероятно е  устърчаща/увредена коса Wink
Цитирай

София, в планината

Препоръчвам кристали за коса, на мен лично много добре ми действат Peace
Peace
Цитирай

София

Спрейчетата за коса много ми помагаха, когато преди ми се наелектризираше косата.
Цитирай

Кюстендил

Ето я четката ми за коса http://www.pazaruvaj.com/grizha-za-kosata-c3272/keller-0660340-c … 40-p13267293.html
Цитирай

София

Аз бях така цяла зима, купих си специален гребен против наелектризиране на коса, спрях да ползвам кръглата четка, с която преди се решех, спрях да ползвам пресата за коса и ползвам един спрей балсам, който се слага на мокра коса и не се отмива.
Питах иначе фризьорката за някакви специални препарати и тя ми препоръча да слагам вакса по краищата на косата, но много ми утежнява косъма и не слагам. От 3 месеца положението е по-добре, косата ми не се наелектризира, но спрях да ползвам пресата, така че почвам да си мисля, че е от нея и четката за коса може би. Сега ползвам само сешоар, но не я изправям. Онзи ден реших пак да ползвам пресата и ако искайте вярвайте веднага щръкна косата ми Very Happy Мисля вече да я ползвам само в крайни случай. Явно защото косъма ми е много тънък и прекаленото изсушаване го наелектризира.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.