СЕПТЕМВРИ месец наближи - бебешката Олимпиада предстои!

  • 11 588
  • 304
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 125
Сега ще ми проличи колко зарбирам и ми дреме за зодии

До коя дата е Лъв и след коя Дева?

Веч, тамън да те питам откъде пък Елиас го съкратихте на Годо и зацепих за филма Laughing
Аз шия копчета по нощницата - идеално става Peace

# 16
  • Мнения: 57
Шмате девите започват от 23.08 Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 413
Ку Ку от нас в новата тема. Благодарим!
Все още Киндер сюрприз (2 в 1) сме.
Няма признаци на излизане туй беби!

# 18
  • Мнения: 125
Кукайте, кукайте...

а да ражда никоя не е тръгнала Crossing Arms
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 19
  • Мнения: 1 267
нямаше ли значение и часа на раждане. да речем до обяд на 23.08. са лъвове, следобяда - деви.

# 20
  • Мнения: 166
хайде и аз в новата тема. Мерсим на създателките и  bouquet

Dayana78 честито синче. Да е жив и здрав, много щаслтив и да радва всичко около него. А ти да си най-добрата мама и да се възстановяваш бързо.

При мен няма ама никакви наченки на раждане, ама то си има и време, не съм се забързала. Когато, тогава PartyАма да не е много след 15.9, че на 18.9 пристига майка ми от БГ и ако бебка не се е появила, ще се изнервяме само.

А вие всички ли имате имена за дечицата? Само на нас с моя мъж ли нещо всички не ни харесват  newsm78 Нищо свясно не измисляме дето хем на немците, хем на българите да им звучи добре #Crazy 

# 21
  • Мнения: 934
Кукайте, кукайте...

а да ражда никоя не е тръгнала Crossing Arms
smile3532 smile3501 smile3532
Уби ме, Шмат!
При нас нищо ново...Сутринта излизахме, свършихме някои нещица. И аз ги гледах тези нощнички с процепи, ама нещо много широки ми се видяха.... Rolling Eyesще изглеждам като буре в тях... ShockedТа отложих малко покупката....май повече клоня към тези с копченца, но пък нямаше моя размер. Иначе цена прилична-15лв.
Друго какво...натежава ми вече...бавно ходя, уморявам се.. Rolling EyesАма то не остана...някакви си 3 седмици...ей сега ще отлетят....
Лека седмица от мен...да има бебчета, ама и да не бързат много... Peace

# 22
  • Мнения: 0
Пльос и аз в новата темичка!
Благодарско на създателите! Hug
Докато не съм забравила да споделя две заглавия, които измислих. Дано не се повтарям с някои от предишните:
Септемврийско слънце щом изгрее, мама с бебе ще запее.
Щом септември наближи, мама с бебе ще кръжи
Септември иде, август отминава - коя ли ще е трета мама?
Ston, мерси за информацията за зехтина. И аз ще пробвам първо така и после маслото за през зимата.
Някои от вас ще стерилизирате ли залъгалки за родилното? Помпата, която се носи там трябва ли и тя да е стерилизирана?

# 23
  • Мнения: 822
Хоп и аз в новата тема, мерси на създателите й!  Mr. Green

Връщам се от консултация и веднага се отчитам: главичката е фиксирана, надолу и нямало да се върти повече, има всички предпоставки за естествено раждане, тонове 144 у/м (това е добре, нали?), няма признаци за скорошно раждане ( докторът каза, че не се е смъкнало достатъчно надолу ).  И най-накрая - щяла съм да си имам елегантно бебе ( при условие, че досега ехографът друго показваше!)...  Shocked   Така, че толкова с доверието ми към тия мерки и теглилки, то да ми се роди живо и здраво, тогава ще се разбере колко тежи и колко е дълго.

# 24
  • Мнения: 203
Ето ме и мен в новата тема...  bouquet на създателите!

И аз днес бях на консултация...и ние сме добре с главата на долу ..засега ми казаха че спокойно мога да пътувам на 30-ти към София, корема си ми е на място - горе и не се очаква да родя в близките 2 седмици ... няма да имам проблеми с нормално раждане...най-вероятно е момче Hug, но не са на 100% сигурни. Сега като го видях то милото като червейче  Shocked  Crazy...по-добре предния път в 6 месец беше с една голяма глава и едно малко телце   hahaha Joy
сега поне изглежда нормално...иначе всичко е наред и плацентата е ок и бебето здраво и игриво...ще видим на 25-ти какви ще са резултатите от изследванията дано и те да са нормални!

# 25
  • Мнения: 571
Сполай дружино четна Hug
Алелее всички сме на тръни коя ще ражда да се кефим за нейна сметка LaughingНякоя скрита лимонка ще да е-виеее госпожи с тапи,дриски и контракции няма да сте NaughtyОт мен да знаете Joy
И като се зачетох как всички посещавате редовно тоалетната...ехее мечти!!Искам и на мен да се случи!
Марина добре си ни дошла!Очакваме снимките на малкия герой скоро! HugКаква свежест и позитивизъм лъха от поста ти!!Аз не зная дали ще се чувствам така като се роди детето #CrazyСмахната работа
При мен се започна звъненето така уж да ме чуят ама нали се сещате за какво е цялата работа ooooh!Да не зема да родя и да не кажа hahaha
Аз днес имах толкова неща да свърша а ей го кое време е/станах в 2/имам да си пазарувам тооолкоова неща!!Особено за болницата!
Кви са тея нощници дето ти фръкват цицоните newsm78Аз нали не съм обикаляла и не съм виждала! Laughing
Я кажете хладничко ли е навънка??

# 26
  • Мнения: 262
Мирка, навън е гадна Софийска жега! Аз преди малко се прибрах от лекар и едва се замъкнах до банята да се разхладя с едно студено душче. А нощничката с дупките съм я качила в албумчето с придобивките ни, ако искаш да я погледнеш.
Ане, за зодийте - всяка година има разлика в часа, в който Дева измества Лъв. Аз съм родена на 22.09.1981г. в 2,05ч през нощта и като проверих в таблиците не само съм зодия Дева, но и аксцендентът ми е Дева. Така, че живот и здраве като се роди бебчо с точния час веднага ще му изчислиш всичко Simple Smile А за мъж аз лично предпочитам Дева пред Лъв. Имам много мъже познати и от двете зодии, но Девите винаги са с едни гърди напред, така да се каже Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 7 673
И аз да благодаря на създателките на темата   bouquet  bouquet
Шмат, намерих си страхотен сутиен в Комсед - френски с размер 100-110 и чашка - С-Д. И двата размера се регулират. (Ама си взех само 1, защото е 48,50!  ooooh! #2gunfire)
Маринка, браво на вас  Heart Eyes
Мире, днес е по-търпимо! Аз си гледам в синоптик.бг и в момента е 26 градуса в София! Нощничките ги има на площад Македония и в РУМ Младост 2. А за раждането най-вероятно си права! Аз даже си мисля, че има и родили мами, които ще се отчетат след изписването!

# 28
  • при моите любими
  • Мнения: 2 511
Момичета днес явно ще ви позанимавам с моите неща. Последните часове контракциите са ми на 12,16,22,18, 8, 19, 8,6 минути и са си болезнени. Общо взето от 5.30 не са спирали. Успях да почистя малко и да пусна 2 перални, ама вече се чудя да ходя ли към болницата или да си почакам. Оффффф знам и какво ще ми отговорите, ама се чудя какво да направя

# 29
  • София
  • Мнения: 7 673
Сид, каквото и да стане - успех, мила!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт