Дърпане на уши

  • 120 111
  • 188
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 43
Здравейте, включвам се с питане за Стефан Арнаудов от Ямбол. Моля, ако някой е ходил при него да сподели дали работи добре и може да му се има доверие. Видях, че има едно мнение за него, но ми се иска да видя дали има и други доволни, преди да пробваме тази процедура върху сина ми. Благодаря!

# 196
  • Мнения: 21
Казва се РАНГЕЛ ТЕЛ. 0889209361 МОНТАНА КВ.МЛАДОСТ БЛ 25.ВЧЕРА ХОДИХМЕ ДА ВОДИМ МАЛКИЯ НА 1Г 10 М имаме проблем с ушите правиха ни парасинтеза и сега искат пак да му слагат тръбички,та го водихме ,утре ще го водим на лекар да видим. Ако някои иска да пита нещо на линия сам.

Последна редакция: ср, 08 яну 2014, 09:29 от emili666

# 197
  • Мнения: 66
Звучи много страшно  Confused

# 198
  • Мнения: 0
  Мобилен: 0044 07769702134      dinadobreva@hotmail.com
  Skype: obrludumushКазвам се Диляна Боюклиева и дърпам уши за сливици. На 41 години съм бивша медицинска сестра от Бърза Помощ. За съжаление, не съм чак толкова добра колкото дядо Иван от Градище (Шуменско)- Господ да благослови духа му. Голяма беше загубата когато този човек почина. Той дърпа моите уши когато бях на 8години и чак до 16 не страдах. След това връзките се повъзстановиха, но гърлото ми не боледува толкова зле както като бях дете.

         В медицинския колеж дърпах ушите на доста от колежките-студентки, че и на някои от докторите, които ни изнасяха лекции. По практиките в болницата също дърпах ушите на някои от старите сестри - като закъсат, няма рангове...всички стават равни. Най-смешното, понеже това не  е официален метод, обяснен в учебниците по медицина, повечето от тези лекари и сестри ме молеха "да не казвам на другите колеги". Правят се, че осъждат метода, а тайно - идват при мен като останат без глас или като допрат до инжекциите с пеницилин.

         Мога да помогна обикновено временно, но при всеки човек е различно. Понякога помагам и за по-дълго. Някои уши припукват, други не. Добре е за мен ако хората дойдат още в началото на болестта.Предпочитам да не дърпам уши за сливици и болни гърла на деца по-малки от 4 години. Аз също съм от Шумен, но живея в Централен Лондон. Пиша това съобщение, защото от 29 Април до 9 Май 2014 ще съм си в Шумен и ако има някой болен или желаещ да му помогна - ще се радвам да се свърже с мен. Никога не таксувам за нищо, нито приемам подаръци. Ще се радвам ако мога да помогна. Чувствайте се свободни да ми пишете или да ми се обадите ако решите. Също така се надявам наши българи тук да се свържат с мен ако се наложи да лекуваме някого. Дори и временно да стабилизираме човека - все е нещо.

# 199
  • Мнения: 0
Четох тук, че някои от вас са писали за метода за отпушване на нос с мед. Като бивша музикантка и певица - това също е една от бившите ми професии... мога да ви кажа, че ако нямате алергия на мед - това е най-бързия и ефикасен метод. При мен действа винаги до 30-тия час максимум. Ако носът ми е бил напълно запушен, много боли като сложа по 1-2 капки течен мед във сяка ноздра и после хапна малко мед, но пък след това се отпушва и подсушава носа. Иначе ако не приложа този метод отива по 7 дни и губя работа...и пари...
     Бързо, евтино, но болезнено - да ви предупредя. Усещането е все едно, че сте вкарали люти чушки в носа - за около 2-3 минути, може дори да се получи леко главоболие, но това е нормално и не е страшно. Също така първоначалният ефект е, че понякога носът първо блокира още повече...Предполагам, че това се получава защото медът раздразва лигавиците на носа и те набъбват. Но не се плашете, всичко това не е опасно и е само временно.
    Също така като се вкара медът в носа, важно е да не ставате. Дори е добре да се раздвижи само леко главата наляво и надясно, да погледнете към тавана също за да може медът да влезе към синусите и да почисти всичко. Знаем, че медът е чудесен натурален дезинфектант, като лайката например...
     

# 200
  • Мнения: 161
Здравейте и аз заведох моето  дете при тази жена, леля Тодорка от С.Градище.Още на първата вечер след като му дръпна ушите заради третата сливица , той спря да хърка .Да е жива и здрава тази жена има златни ръце

# 201
  • Мнения: 13
Здравейте, на мен ми дърпа ушите вуйчо ми. Само, че ми ги дърпа нагоре, като опира глава в моята. Веднага усещам облекчение, но за съжаление при мен е само временен ефект. Правя по 2 - 3 ангини на месец особено пролетта и есента. Та мисля си че е един вид наполовина процедура... или не знам.  Confused Моля, споделете как е преминала процедурата при вас.

# 202
  • Мнения: 66
 #Crazy продължавам да си пия лекарствата, но съм на ръба да ме раздърпат и мен. Само се чудя, не стават ли по-клепарести (големи и стърчащи) ушите след това?

# 203
  • Мнения: 26
Усещането е все едно, че сте вкарали люти чушки в носа - за около 2-3 минути, може дори да се получи леко главоболие, но това е нормално и не е страшно.
Shocked newsm78 недоумявам, това в България ли сме го измислили като метод?

Общи условия

Активация на акаунт