Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте! Бих искала да попитам възможно ли е да се получи цветна бременност, при пиене на
противозачатъчни таблетки повече от 7 месеца без прекъсване и без проблем при идване на месечния цикъл.
Чувствам особен дискомфорт,подпухналост. Моля ви отговерете ми. Предарително Ви благодаря!
Цитирай

Аз  лично не познавам някоя която да е забременяла така,но на самата листовка на противозачатъчните съм чела  че това е възможно.Така че винаги  има изключения.Но това може да го провериш лесно-направи тест или отиди на лекар.
Цитирай

София

Противозачатъчните таблетки може да имат странични ефекти, като задържане на вода например. Това вероятно е причината за дискомфорта. Тест за бременност и посещение при гинеколог ще изяснят проблема.
Цитирай

София

Ако се съмняваш, че си бременна, направи си тест за бременност. Ако изпитваш някакъв дискомфорт от приема на противозачатъчни или притеснение за ефикастността им, посети лекар.  Peace
Цитирай

Стара Загора

Направи тест,но според мен едва ли си бременна
Цитирай

Едва ли,та нали точно противозачатачните ги сочат като сигурно средство за предпазване от нежелана бременност.Подруг начин стоят нещата,ако си пропуснала хапче.
Цитирай

Плевен

по добре се консултирай с гинеколога си че може да е от хапчетата и ако се опасяваш за бременност направи си тест!
Цитирай

Варна

Малко вероятно е да си бременна. Може би трябва да се консултираш с лекар за смяна на хапчетата.
Цитирай

София; Дружбето

Направи си тест Peace така ще знаеп със сигурност. Както всички предпазни средства и хапчетата не са 100% сигурни
Цитирай

Ако се съмняваш, че си бременна, направи си тест за бременност. Ако изпитваш някакъв дискомфорт от приема на противозачатъчни или притеснение за ефикастността им, посети лекар.  Peace

Peace
Цитирай

Най-вероятно не се чувстваш добре от самите хапчета.Говори с лекаря и може да ти ги смени,има толкова голям избор от нискодозирани хормонални препарати с минимални странични ефекти.
Приемала съм 3 години противозачатъчни без прекъсване и не съм имала нежелани реакции.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.