Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора
Здравейте,
Малко съм нова тук  Smile имам един въпрос. Дали на някои му се е случвало, както си шава бебчо в корема да 4уете звук като изпукване на кост? Дали е нормално според вас ?
Цитирай

Здравей,
аз съм в 8 месец и няколко пъти чувам звук като от мляскане или бълбукане при движение ... май не го обяснявам много точно.
С първата бременност не съм чувала нищо.
Стори ми се странно, ама не съм обърнала голямо внимание.
Цитирай

И двете бременности не съм чувала такива неща newsm78
Цитирай

Чак пукане едва ли е от бебето. Дъщеря ми чува бълбукане, ама е нормално. Все пак вода има вътре.
Цитирай

Аз чувах бълбукане и мислех, че бебчо пръцка ooooh! Shocked ама чувах разни работи, явно не е било от вманиачаване по бебето Mr. Green
Цитирай

Аз лично не съм чула нищо, но мъжа ми веднъж миналия месец докато слушаше бебчо чу някакво бълбукане...нормално е вода има все пак!
Цитирай

Нищо не сам чувала. В края на 9 месец, пукаше всяка една костица в таза ми , но това е друго.
Цитирай

Сигурно не е от бебето. Аз го чувам да хълца, усещам го как се премества насам натам. Личи си че вече му е тясно и не може много много да ме рита, но такова пукане не съм чувала.
Цитирай

Нищо не съм чувала Thinking
Цитирай

аз чувах точно това което описваш и то не само в 9 месец, а и по рано. обясних на доктора ми, но каза че си въобразям, но не беше така.
Цитирай

Да усещаш движенията на бебето да, ама да чуваш звук като от изпукване на кост  newsm78.Да не би в този момент да си изпънала крак или ръка и да се получи такъв звук?
Цитирай

И аз не съм чувала досега такова нещо, много интересно звучи обаче. Сигурно е въпрос на физика.
Цитирай

Аз се съмнявам да му пукат костите, че то и на родено бебе не съм чувала да му пукат костите.  newsm78 Може нещо  друго да е изпукало, все пак имаш твои кости, органи, води и т.н.
Цитирай

хммм.....3 бебчета износих,но пукане не си спомням да съм чула... Rolling Eyes newsm78
Цитирай

Нищо не съм чувала. И двата пъти, даже не мога да си представя точно zа какво става въпрос  Thinking . И синът ми чува бълбукането, но това е всичко....
Цитирай

1-14 от 24 отговора