КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 36

  • 20 712
  • 591
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 614
   Добре дошли в КГБ!   


Момичета и млади жени- ЧУЙТЕ и ЗАПОМНЕТЕ:

 
                                                                                  Да знаете, че под небето,
                                                                                 най е гот във Ка-Ге-Бе-то,
                                                                                 че сме възпитани и умни,
                                                                                 и сме много сладкодумни!
                                                                                 Мъдри думи ще ви кажем,
                                                                                 вицове ще ви разкажем,
                                                                                 все има какво да ви покажем,
                                                                                 с приказки ще ви омаем,
                                                                                 шлагери ще ви попеем,
                                                                                 и до зори ще се  посмеем!         
                                                                                 Не отминавай, спри се тук,
                                                                                 че времето лети- на пук,
                                                                                 днес ни гледаш отстрани,
                                                                                 но утре.....членка ще си ти!     
                                                                                   
                                                                                                   от ТАНИТА, която ви ОБИЧА
 



     Стари теми:             

  1. Хайде баби не се бойте и в ВG-Mamma се пребройте.
  2. Хайде баби не се бойте и в ВG-Mamma се пребройте. - II
  3. Баби диви и щастливи , на внуци палави, игриви! - 3
  4. Баби диви и щастливи , на внуци палави, игриви! - 4
  5. Баби диви и щастливи на внуци палави , игриви и на дедковци .... шавливи. - 5
  6. Баби диви и щастливи ,с дядовци и внуци палави ,игриви. - 6
  7. Баби диви и игриви,с дядовци палави и с внуци щастливи. - 7
  8. БАБИ щастливи , кичат мартенички бели и червени, на внучета румени, засмени. - 8
  9. Цъфнаха цветята вече , внуче кичи БАБА с цвете! - 9
10. БАБИ на внуци палави , игриви и на дедковци .... шавливи. - 10
11. БАБИ сме щастливи на внучета красиви. - 11
12. Щури БАБИ полудяват и на хакерки се правят! - 12
13. ''ТИЙНЕЙДЖЪРКИ" в старческа възраст чатят! - 13 
14. БАБИ се нуждаят от опора , че иде пролетна умора. - 14
15. Много слънце , птички и цветя за всички БАБИ и деца. - 15
16. БАБИ и млади на куп , си правят смЕх без труд..... - 16
17. БАБИте на форума сме ние , всички други теми бием! -17
18. Млади майчета пристигат, БАБКИте ги аплодират!-18 
19. В темичките ни страхотни , млади попълнения дохождат! -19
20. БАБИ в тема младите посрещат и за годинките си хич не се сещат! - 20 
21. Козунаците опекоха,боядисаха яйца , БАБИте от форума са с грейнали лица. - 21
22. Козунаците заплели,БАБИчките полудели и с червени яйца,мажат бузки на деца. - 22
23. Гергьовски агнета заблели,БАБКИте са пощурели... - 23
24. Темите за два дни свършват , пишат БАБКИ ,  хич не мрънкат! - 24
25. КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ. - 25
28. КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 28
29. КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 29 
30. КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 30
31. КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 31
32. КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 32   
33.КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 33
34. КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 34 
35.КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 35 
                                     
                                                           
БРОЙ НА ТЕМИТЕ  ЦЕЛИ 35 !
     
                   

 


                                                                  ЕТО, ИСТИНАТА ЗА КаГеБе - то!  

                                                                        НИЕ МНОГО СМЕ ЖИВЯЛИ,
                                                                        И СМЕ ВЕЧЕ ПОМЪДРЯЛИ,
                                                                        МНОГО СЪЛЗИ СМЕ ПРОЛЯЛИ,
                                                                        НО И МНОГО СМЕ СЕ СМЯЛИ,
                                                                        МНОГО ПЕСНИ СМЕ ИЗПЯЛИ,
                                                                        МНОГО СМЕ И ПИЛИ, ЯЛИ!
 
                                                                И ДЕЦА НИ СЕ РОДИХА,
                                                                ТЕ ПЪК С ВНУЦИ НИ ДАРИХА,
                                                                НЕКА НИ СА ЗДРАВИ, ЖИВИ,
                                                                ВИНАГИ ДА СА ЩАСТЛИВИ!

                                                                        МНОГО ЧУДЕСА ВИДЯХМЕ,
                                                                        МНОГО ИСТИНИ ПРОЗРЯХМЕ,
                                                                        ВТОРА МЛАДОСТ В НАС ВИТАЕ-
                                                                        НЕ МОЖЕ НИЩО ДА НИ СМАЕ,
                                                                        НИ ПРОМЯНА ВЪВ КОДЕКСА,
                                                                        НИ РАЗНИ НОВОСТИ ВЪВ СЕКСА,

                                                                 КОГАТО МНОГО СИ ЖИВЯЛ,
                                                                 НЕ МОЖЕ ДА НЕ СИ РАЗБРАЛ,
                                                                 ЧЕ САМО КОЙТО НЕ Е СПАЛ,
                                                                 ТОЙ В ЖИВОТА Е УСПЯЛ!!!!!

                               от ТАНИТА, която ви ОБИЧА







ТУК Е КГБ-тооо ИДВАЙТЕЕЕЕЕ!!!    
   




# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 614
приятно ви писане !

Последна редакция: пн, 18 авг 2008, 16:32 от zi4e

# 2
  • Мнения: 4
Да ни е честита новата темичка.
Само хубави неща да споделя ми .
Зиче ти си ни слънцето.

Това е за теб от сърце.

# 3
  • Мнения: 4
Жабче от никой не се крия.
На много хора от фор съм си дала телефона.
Който иска да се чуем ми се обажда.
В темата не всеки има възможност да пише по всяко време.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 724
     Браво Зиче, темата е супер!Всеки път ни изненадваш приятно.Благодаря!

# 5
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Mони , не съм казала , че се криеш....
Ооооо Мони , ти се появи. Heart Eyes
Не смееш да се обадиш значи.  Peace


Извинявай , че писах.Не съм искала да те убидя.  Hug

# 6
  • Видин
  • Мнения: 961
Цоп и аз в новата темичка! Mr. Green

Зиче -  

# 7
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Благодарим,Златно наше Зиче,за новата темичка.

Момичета,току що ми се обадиха,че няма да има нощна   newsm44 така се зарадвах.
Утре вече ме викат дневна и това малко ме натъжава.Колко ми беше хубаво да мързелувам.
Танита,виждам Софиянки свирят сбор,но ние ще се чуем към края на седмицата и ще се уточним за Балани.

# 8
  • Мнения: 263
Здравейте! Hug Ето ме и мен, вече съм вкъщи от вчера. Laughing Цял ден прах, чистих, подреждах багажа. Днес платих нета, за да мога да ви пиша веднага. Ех, хубаво беше във Варна, но няма как трябваше да се прибираме. Ще го запомня това лято със срещите ни от форума, с плажовете, аквапарка, ходихме и на цирк, посетихме и новия МОЛ, гледахме там 3D кино, после играхме на боулинг и въобще развлеченията, разходките в един голям град са много повече и разнообразни.
Не мога да насмогна и да ви изчета, виждам, че и тук сте се забавлявали. На всички, които са новодошли докато ме нямаше и сега - Добре са дошли и от мен! Hug

На дядо Стефчо, който днес е рожденник - да е жив и здрав, да се слушкат, гушкат с Танитка и много внуци и правнуци да отгледат заедно дъъълги години!

# 9
  • Мнения: 549
Привет от гореща Варна.
Честит Рожден Ден и от мен на дядо Стефчо.
Диди ,радвам се че ти е харесал нашият град.Както сама си разбрала имаме много развлечения.На кой цирк ходи?/на Балкански ли?/
Добре дошли и от мен на новите.  bouquet

# 10
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 266
 Чудесна темичка!Както винаги!
Запис и аз!!!Хайде тази,аще една-две и ще се видим на живо

 11 дена!!!

                                

 Диди,беше ми домъчняло за теб!

# 11
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Ееее Яне и ти почна гласно да отброяваш дните.  Hug
А не са ли 12 дните.  newsm78 Нещо почна да ги съкращаваш.  Joy
Добре сте дошли отново на Диди и Светли.  Heart Eyes

# 12
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 266
 
     11 са,11!На дванайстия ще се срещнем!Брой от утре,че то днес мина!

# 13
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856

     11 са,11!На дванайстия ще се срещнем!Брой от утре,че то днес мина!

Аз броя и половината днес и полоината събота - та цял един ден.  Peace
Ма айде да минава това време , че търпение нямам.  Hug
Ей и фото да вземете , да се изфотаме.  hahaha

# 14
  • Мнения: 77
Аз докато обикалям по улиците и пазара, вие сте влезли в новата темичка, че сте и напреднали! Ама нали обичам да чета, та ми е приятно.

Дидия, Фурия, Яге, Янче, Мая, Моничка, Диди, Светле, благодаря ви! Дядо Стефчо също ви е благодарен, особено за мадамите които му изпращате,  за "коравите" пожелания, за зеленчуковото производство.......
 
       ГОРДЕЯ СЕ С ТАКИВА ПРИЯТЕЛКИ КАТО ВАС! ОБИЧАМ ВИ! ГОТИНИ СТЕ!
       ДЯДО СТЕФЧО ВИ ЦЕЛУВА  ВСИЧКИТЕ, БЕЗ ДА ПРОПУСНЕ НИ ЕДНА!

 

             ДО СРЕЩАТА НИ ОСТАВАТ  11 ДНИ!!!

Общи условия

Активация на акаунт