Отново един от митовете за пола на бебето..

  • 2 203
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 564
Казват, че когато майката усети бебето да рита за първи път и в този момент види мъж-бебето е момче, респективно жена-бебето е момиче...
При мен този "мит" беше верен, в момента на ритничето, гледах едно анимационно филмче с едно момченце  Crazy Heart Eyes И бебенцето се оказа момченце.
При вас как беше?  Hug

# 1
  • Мнения: 471
в нашия край (от бургас съм града) е друго тълкуването
като мръдне ще е хубаво колкото човека който си видял.... ужас ако е вярно

# 2
  • Мнения: 14 483
при мен ритна една вечер като се мажех преди лягане...кого друг да видя освен мъжа ми newsm78
имам момиче.
ама че ще е красавица като баща си, то това няма спор Heart Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 1 809
при мен ритна една вечер като се мажех преди лягане...кого друг да видя освен мъжа ми newsm78
имам момиче.
ама че ще е красавица като баща си, то това няма спор Heart Eyes
Също Hug И наистина му е одрала кожата  Grinning

# 4
  • Мнения: 564
при мен ритна една вечер като се мажех преди лягане...кого друг да видя освен мъжа ми newsm78
Точно това се замислих, че най-логично е да видиш мъжа си...Но да кажем, че това с таткото, не се брои Wink

# 5
  • Мнения: 1 919
пред мен стоеше жена, да не казвам че в стаята имаше само жени -родих МОМЧЕ.

# 6
  • Мнения: 678
Ми баткото като го усетих първия път бях пред зъболекарския кабинет, а там имаше много хора от двата пола  Mr. Green
За малкия го усетих да мърда за първи пат в работата ми, а там работиме около 50 човека, които сме разделени от стъклени прегради и пак сме от двата пола  Mr. Green

# 7
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Помня когато ритна , бях при майка ми и имам момиче ,, но е красива като татко си. Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 6 713
За пръв път като ме ритна бяхме само с мъжът ми, имам момиче. Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 583
Нямам идея, но имайки предвид, че това са глупости, загубата не е голяма. И все пак, най- вероятно  насреща са били колегите/ от различен пол/, страшно ги забавляваше на сутрешното кафе, със салта.

# 10
  • Мнения: 1 763
На мен една приятелка ми беше на гости, а имам момче. Но пък приятелката ми е много красива, може да стане красавец като нея. Но като се замисля и аз съм много красива Embarassed и ако стане някой хубавец няма да знам дали е защото прилича на мен, или защото е ритнал за пръв път в нейно присъствие newsm78

# 11
  • Мнения: 11 003
Когато мен ме ритна за първи път, бях сама в стаята. Mr. Green

# 12
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Когато мен ме ритна за първи път, бях сама в стаята. Mr. Green
Точно това щях да питам. Laughing

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 529
И аз бях сама, гледах телевизия...не помня какво Rolling Eyes. Вярно, че после видях баба си (бях и на гости щото)  и лапето на комшийка и - едно невероятно, страхотно, красиво, сладко момиченце на 4 годинки и тогава си пожелах да имам същата сладурана. Между другото, тогава вече бях минала през 3Д (или 4Д...как беше по-правилно? newsm78), където освен друго, ми казаха че ще си имам 100% момиче!!!

# 14
  • Мнения: 625
Аз и двата пъти бях със съпруга ми в колата-първото ми е момче и второто ще бъде.

Общи условия

Активация на акаунт