Спешен въпрос : има ли детски очен лекар?

  • 6 269
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 479
Здравейте,

бебчето ми, което още няма месец, има остър конюнктивит  Sad. ЖП-то му изписа капки, които нямат ефект.
Интересувам се дали има детски очен лекар и кой бихте ми препоръчали?

Благодаря за помощта   bouquet Hug

# 1
  • Мнения: 950
Има детски очен , ако беше от Варна щях да ти препоръчам доц.Контрова ,но за жалост за София не знам !

# 2
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 530
Има такива - примерно в Медицински център по детски болести, ул. Найден Геров № 2, кв. Хиподрума, там съм водила децата си.

# 3
  • Мнения: 17 546
В Медицинска академия. Входа е при бариерата откъм "П.Славейков", веднага в дясно. Специализиран кабинет за деца.

# 4
  • Мнения: 479
Много ви благодаря  Simple Smile  bouquet

Бебка май има подобрение, защото оченцето секретира много по-малко от вчера!  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 3 506
Има 5-6 таман, които се водят "светила" в детската офталмология, единият даже има тема за консултации във форума - ТУК. Но едва ли си заслужава висенето пред кабинетите им за нещо такова...
В допълнение на капките, щом си решила да слагаш, можеш да капеш кърма на воля - при моите винаги е действало безотказно. Само не очаквай незабавен ефект.
Радостинка също се беше сдобила с такава "екстра" (според мен е наследство от 2-ра градска  Wink), все още изтича секрет, макар и доста по-малко, капят  "Тобрекс".
Целувки  Heart Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 2 430
Д-р Денка Маркова спец.детски очни болести 3ет в 6ДКЦ до трета градска ето и тел.0889503041

# 7
  • Мнения: 479
Maria.St  Simple Smile пробвах с кърма, но нямаше незабавен ефект  Laughing, затова се отказах  newsm78, а и лекарката й каза, че не трябвало, защото кърмата създавала чудесни условия за развитие на патогенни микроорганизми.

Иначе току що се сдобихме с въпросното "Тобрекс" след консултация с наш близък очен лекар  Wink от Д и още една с фармацевтка, щото много ми е жал да я гледам такава...  Sad

Извън темата : измислихме ви подарък, лельо Мими (или каквато й се падаш  hahaha), така че приготви пачките  bowuu

# 8
  • Мнения: 3 506
Хах, но комент за патогенните микро... (мързи ме  Laughing). Аз и за Тобрекса имах предвид да не очакваш незабавен ефект, но дано подейства по-бързичко и по-трайно все пак, че наистина е много жална гледка, като им текне тоз гаден секрет...

А за офф-а, много се радвам, аз тъкмо бях готова с план Б, демек какво ще направим, ако нищо не измислите. Ма да вземете да ни информирате, че време не остана, а и трябва да бюджетираме...

# 9
  • Мнения: 479
Напълно още не й е минало, но има голямо подобрение  Simple Smile : секрета вече не е зелен и оченцето не й се залепва!

Останалото на лични  Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 2 508
Изравям стара тема, но понеже аз търсих мнения за детски очни лекари - бяхме при д-р Мариела Облашка във Вита и съм много доволна. Simple Smile

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Изравям стара тема, но понеже аз търсих мнения за детски очни лекари - бяхме при д-р Мариела Облашка във Вита и съм много доволна. Simple Smile

мдам.
Препоръчвали са ми я няколко пъти.
Но аз си имам друг д-р, на който се доверявам.

Общи условия

Активация на акаунт