Сладко/солено :момиче /момче

  • 8 589
  • 102
  •   1
Отговори

Анкета

Ако по време на бременност ви се е хапвало:

Опции:

  • Мнения: 471
Нека да разнищим един мит Simple Smile

# 1
  • Мнения: 9 973
сладко-момче

# 2
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
И двете ми се ядяха просто на периоди. Така че в това няма никаква истина.

# 3
  • Мнения: 2 197
А ако не ни се е хапвало нищо? Абсолютно нищо не ми се е прияждало докато бях бременна. Ядях точно толкова, колкото и преди това. Обядвах едно кисело мляко. Между храненията - евентуално плодове, но рядко. Нищо по-различно.

# 4
  • Мнения: 259
Гласувах със "сладко-имам момиче". Но аз по принцип ям доста шоколад, през бремеността се ограничавах. Също така обичам и много сирене, кашкавал и др. млечни продукти, така че не мисля, че по предпочитаната храна може да се познае пола.

# 5
  • Мнения: 481
А аз пък налитах на кисело...много ми се ядеше кисело и си хапвах, има няма цял буркан кисели краставички.. Laughing имам момченце..!

# 6
  • София
  • Мнения: 1 809
Умирах за сладко от самото начало. ИНаче според всякакви таблици и изчисления трябваше да е момче, но ядях много сладко и е момиче. Но аз по принцип си обичам сладко и преди това си ядях също Laughing

# 7
  • Мнения: 1 080
Сладко и имам момченце!!!

# 8
  • Мнения: 10 982
Солено, пикантно и кисело - имам момиченце Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 131
Гласувах с опцията "солено - момче".
В първите три месеца от бременността въобще не ми се прияждаше сладко, което за мен и крайно нетипично. Спомням си как веднъж вече в по-напреднала бременност буквално насила си купих една морена. А по принцип обожавам сладко.

# 10
  • Мнения: 14 471
не ми се ядеше нищо специфично, от сладкото ми се повдигаше първите 3-4 месеца, имам момиче

# 11
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Сладко ми се ядеше, когато бях бременна със синът ми, но по принцип обичом сладичко.Когато бях бременна с дъщеря ми въобще не се сещах за нищо сладко.

# 12
  • Мнения: 1 629
първоначално ядах много кисело и солено, после вече шоколада ми стана пръв приятел и резултата е едно сладко момченце Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 4 290
Ям всичко, по малко и повръщам. Всъщност, ям по-малко от преди да забременея, но за това пък и сладко и солено. Близнаци ли ще имам - момче и момиче?  Mr. Green
Ами не - казаха, че ще е момиче. Първата бременност пак бях така, имам син.  Laughing

# 14
  • Мнения: 422
аз гласувах за сладко и имам момиче сладко Simple Smile Peace

Общи условия

Активация на акаунт