Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора

гр. София

http://www.fossil.com/webapp/wcs/stores/servlet/CategoryView?par … ;categoryId=30009

Благодаря предварително. Very Happy
Цитирай

В Галдини.
Цитирай

В полето на неограничените възможности.

Мда, официалните им дистрибутори са те.  Peace

Имат магазини на: Алабин, Раковска, с-у Руската църква....

Цитирай

В мола, естествено Mr. Green
Цитирай

София

На Ръковска имат магазин, но избора им и е беден,ние си ги полъчвамане от САЩ(но пък ако има повреда става сложно),иначе има някои часовникарски магазини в София които ги предлагат също , но магазинте не е специализирани
Цитирай

София

Ох, всичко им е без пари на тия американци!
Цитирай

София

Часовниците са страхотни. И аз се замислям за часовник, не съм носила от години. Тези определено ми харесват.
Цитирай

В полето на неограничените възможности.

На Ръковска имат магазин, но избора им и е беден,ние си ги полъчвамане от САЩ(но пък ако има повреда става сложно),иначе има някои часовникарски магазини в София които ги предлагат също , но магазинте не е специализирани

А къде е РЪковска? Thinking
Цитирай

София

Имат страхотни модели.  Crazy
Цитирай

София, в планината

много са готини  Peace
Цитирай

Бургас

Откъде от Щатите ги поръчвате?
Фосил имат супер модели, аз съм набелязала няколко  Very Happy
Цитирай

София

Магазина в София, в който продават Фосил е на Раковска 96. Продават само часовници и съвсем малко аксесоари и далеч нямат всичко от каталога. Освен това при тях не може да се поръчва от фосил.ком (инфото ми е от преди около половин година, може да са си променили политиката вече).Обяснението беше, че те можели да поръчват от немския фосил, щото пък той бил за европа, а в него каталога е наполовина.
Иначе може да се поръча от ebay, с поръчката и доставката проблеми няма, обаче с гаранцията не знам как стои въпроса.
« Последна редакция: вт, 19 авг 2008, 13:52 от mu6moronko »
Цитирай

В света на една приказка

Много са готини моделчетата!
Цитирай

Бургас

Момичета, а как вървят цените на Фосил в БГ?
Цитирай

Малей, кви цени бе!!! Искам, искам, искааааааааааааааааааааааам!!!
Това истина ли е?!? 125 долара?!? Направо съм в шок от ниските цени. Особени ме изкефи тоя с камъчетата и белия циферблат,ммммммммммммм страхотен. Скоро на мъжо купих часовник и ме заболя сърцето като трябваше да се разделя с 1500 лв. Ми кво да се прай, пуста любов! А моя часовник си е старичък. На 6 години. Тогава струваше 700 лв. Атлантик с 8 микрона златно покритие. Още не се е обелил. Излезе качествен, може би щото ми го донесоха от вън... С оригиналната батерия е. Незнам докога де...
Ако разберете откъде да си купя това сладко часовниче, направо ще ви разцелувам.....
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора