Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора
Здравейте, диетуващи Hug. Аз започнах от вчера диета с диня- храня се само с диня когато огладнея. Някой пробвал ли  е тази диета, какви резултати имаше. Някой искали да започне с мен.  bouquet
Цитирай

Balchik

Преди време бях почнала ама ми се остърга корема с тая диня. newsm78
Пожлавам ти успех!Стискам палци и да се похвалиш ако има резултат. Hug
Цитирай

Хей,krisi@,тъкмо писах в "Японско чудо",че мисля да започна динена понеже сега и е сезонът. Smile Утре се присъединявам,защото вече закусих друго. Smile

http://dieti.rozali.com/sezonni-dieti/p560.html
« Последна редакция: вт, 19 авг 2008, 11:58 от SunnySummer »
Цитирай

Прекрасна ВАРНА

хей момичета бройте и мен,но от утре,току що хапхах две крекерчета Sad.имам да сваля 3кг.а да попитам газирано може ли по време на тази диета,немога без газирано,сода ако трябва само ще пия....
Цитирай

irrrina,газирано май при всички диети е забранено  Rolling Eyes и аз много обичам,но мисля,че динята доста ще утолява жаждата. Very Happy Very Happy
Цитирай

Прекрасна ВАРНА

irrrina,газирано май при всички диети е забранено  Rolling Eyes и аз много обичам,но мисля,че динята доста ще утолява жаждата. Very Happy Very Happy

Tired е немога без газирано,мога без да ям но без газирано......била съм на монодиети,а вместо сокове пих газирано.ще съчетая динята със газирана вода пък да видим какъв ще е резултата newsm78.колко време продължава тази диета?
Цитирай

Tired е немога без газирано,мога без да ям но без газирано......била съм на монодиети,а вместо сокове пих газирано.ще съчетая динята със газирана вода пък да видим какъв ще е резултата newsm78.колко време продължава тази диета?

Окс Smile Пише,че не трябва повече от 5 дена.Аз се притеснявам дали не може да направи язва тази диета  Rolling Eyes Rolling Eyes Преди месец лунувах и на следващия ден ядох диня...Резултатът беше повръщане. ooooh!
Цитирай
Момичета, радвам се че няма да съм сама Hug. Ще следим заедно резултатите Rolling Eyes. Аз също мисля , че газирано не може но все пак вие имате малко за сваляне и може би ще успеете, защото аз имам доста излишни килца Embarassed. Желая успех на всички   bouquet
Цитирай

Прекрасна ВАРНА

Окс Smile Пише,че не трябва повече от 5 дена.Аз се притеснявам дали не може да направи язва тази диета  Rolling Eyes Rolling Eyes Преди месец лунувах и на следващия ден ядох диня...Резултатът беше повръщане. ooooh!

а ти имаш ли язва,защото знам че който има язва не трябва да прекалява с динята Naughty.самите власинки на динята дразнят стомаха.
Цитирай

krisi@,повечето килца по-бързо се свалят.Така съм чувала.Ще успееш,споко  Hug

Защо не си направите такава чертичка с килограмите?  Smile Сигурно е стимулиращо.

irrrina,нямам язва,за щастие  Smile между другото сме почти адашки  Cool аз съм Ирена  Very Happy
Цитирай

Прекрасна ВАРНА

krisi@,повечето килца по-бързо се свалят.Така съм чувала.Ще успееш,споко  Hug

Защо не си направите такава чертичка с килограмите?  Smile Сигурно е стимулиращо.

irrrina,нямам язва,за щастие  Smile между другото сме почти адашки  Cool аз съм Ирена  Very Happy

радвам се Very Happy,хайде утре 20-ти започваме дружно диетката,а ти колко искаш да свалиш?наистина големите килограми бързо се свалят,а останат ли 2-3 това са най-коварните Mad
Цитирай

Внимателно с динята, защото освен вода в нея има и много въглехидрати, което не я прави най-подходяща за диети за отслабване. Все пак желая успех на начинанието  Peace
Цитирай
SunnySummer Благодаря!  Hug
irrrina МНОГО МНОГО около 20 кила имам за сваляне  Embarassed. Хайде успех на всички аз сега гризвам едно резен4е динка Laughing
Цитирай

Внимателно с динята, защото освен вода в нея има и много въглехидрати, което не я прави най-подходяща за диети за отслабване. Все пак желая успех на начинанието  Peace

Мен динята много ме разяжда и като погълна голямо количество и си мисля, че си разширявам стомаха...затова спрях...иначе идеята е добра, но да внимавате - няма начин от 5 дена спокойно ядене на плод да не се отслабне..., но за много килограми според мен трябва по-дългосрочен режим , така че...някой нисковъглехидратен ще е супер за след това да си изберете

Peace
Цитирай

Аз съм я правила тази диета преди 4-5 години. Понеже съм била голямо диване я правих около 2 месеца непрекъснато. За едно лято бях свалила към 10-тина килограма. НО, като почнах да се храня нормално, си ги качих, че и с горница! После с голям зор оправих последствията от диетата... от тогава си имам и гастрит. Не пиша това, за да ви стряскам, а за да предупредя да не правите глупост като мен - повече от 5-10 дни си е направо вредно. За 2-3 кг диетата е ОК, но за 10-20 по-добре се насочете към някоя друга или поне се консултирайте с лекар периодично  Peace Успех и свалени килограми на всички, без значение на коя диета сте се спрели Peace
« Последна редакция: вт, 19 авг 2008, 14:03 от jorkita »
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора