Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ruse

здравейте!имам един въпрос който ме тормози от доста време....малко след като разбрах че съм бременна сънувах някакво насекомо ,много се бях стреснала или по скоро ми беше станало гнусно .....събудих се и ръката ми беше опряна на бузата ми.Дали бебето ще има родилен белег там?моля утешете ме:)
Цитирай

Клаудия Шифър нямаше да стане толкова известна, ако я нямаше бенката и.

А аз не помня пипала ли съм се, не съм ли - ма имам най-прекрасните деца на света.
Цитирай

Аз не мога да схвана зависимостта между ръката ти и вероятността бебето ти да има белег  Rolling Eyes
Що се тревожиш излишно бе ей  Very Happy
Цитирай

На небето

О я не се хващай на тези бабини деветини. Не си внушавай глупости. Аз не вярвам на тези неща.
Цитирай

Банкя

Това е някакво суеверие за обяснение на родилните петна, които никой не може да обясни как точно се получават  Very Happy Не се тревожи  Wink
Цитирай

Кори Селести

утешаваме те...Smile
не бой се:) няма страшно:))))
Цитирай

София

това са бабини деветини, не се шашкай никакви белези няма да има. аз като бях бременна и си играех с една причка над огън (бяхме на пикник) и азведнъж като се разгоря силно страшно се изплаших даже извиках. друг случай който ми се случи беше, че съм в кухнята и съм пуснала кафе, но изведнъж от налягането цетката изхвърча, счупи се каничката и се чу ужасен шум все едно бомба беше. разтрепериха ми се караката от уплаха.
а на детенце нищо му няма после като родих нито петна нито нищо. иначе и аз много се бях изплашила тези два пъти и се притеснявах да не е станало нещо, но всичко си е наред.
Цитирай

Burgas

Това са глупости и бабини деветини,не се вързвай,а гледай да си спокойна.Че белег няма да има е повече от ясно,но излишните и безсмислени притеснения,с които се товариш се отразяват зле на бебето.Затова-релакс Wink
Цитирай

На острова с детелинките

Те другите го казаха, но и аз да се включа - не се тревожи, няма  да има никакъв белег, това са глупави суеверия. То на какви ли не работи се вързваме като сме бременни Rolling Eyes

Аз всеки път като говоря с майка по телефона, и тя ми измисля нови - последното беше да не се подстригвам??!! Аз и викам "То сякаш аз не си измилям какви ли не глупости, ами и ти ми добавяш още... " Smile

Леко бременеене!
Цитирай

София

А аз не помня пипала ли съм се, не съм ли - ма имам най-прекрасните деца на света.

Ааа, за най-прекрасните може и да поспорим  Wink Laughing
Цитирай

София

Разбира се, че  бебето няма да има родилен белег там!
Откъде пък ти хрумна това?
Аз за първи път го чувам...

Не се притеснявай, всичко ще е наред Wink

Цитат
Цитирай

Пълни глупости! Shocked
Бъди спокойна!
Цитирай

София

ще повторя всички ама и аз да ти кажа- дишай спокойно Laughing
освен това това суеверие важи при самото раждане-т.е. да не се пипаш никъде докато раждаш за да няма родилен белег Rolling Eyes Shocked
Цитирай

Всъщност сега се сетих - синът ми има родилно петно на лакета, което почти избледня.

Ама като се загледах в мойта ръка открих едно съвсем слабо личащо петно (то и затова и чак сега открих че съм имала), само че малко над лакета.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.