Докога се гладят дрешките на бебчовците?

  • 5 600
  • 125
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 798
докогато искаш да е с изгладени дрешки  Laughing

До кога се гладят дрехите на възрастните  newsm12

# 31
  • София
  • Мнения: 1 535
Гладя всички бебешки дрешки (само на чорапките прощавам). И на голямата все още гладя и бельо, за горните дрешки да не говорим.
Така ми доставя удоволствие да ги обличам на децата. Дори само като отворя шкафчетата им ми е приятно да виждам подредените и изгладени дрешките  Crazy

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Малко странен въпрос , но докогато решиш!
То е ясно , че  гладенето не е любимо занимание , но неизгладени и изпомачкани дрехи са още по кофти гледка.

Последна редакция: вт, 19 авг 2008, 15:04 от yaz

# 33
  • Мнения: 244
Гладя само ако са смачкани.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 588
До тук съм гладила всичко на дъщеря ми. Така ще е поне до годинката, а след това може и да гладя избирателно.

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Гладех всичко 7-8 месеца.Гладенето не ми е от омразните дейности,така че не ми пречеше.

# 36
  • Мнения: 3 743
Малко странен въпрос , но докогато решиш!
То е ясно , че  гладенето не е любимо занимание , но неизгладени и изпомачкани дрехи са още по кофти гледка.

Ами те бебешките дрешки са толкова мънички, че като ги простра добре и не изглеждат измачкани Rolling Eyes. От естетична гледна точка и аз не бих оставила детето си да ходи омачкано Naughty. Имах предвид за дезинфекция Peace

# 37
  • BG
  • Мнения: 2 217
Аз лично все още гладя, но аз съм малко  #Crazy
Мисля, че е хубаво да се гладят дрехите до 5-6 месечна възраст. След това бебето би следвало да няма проблем. Разбира се, ако имаш сушилня, гладенето е само от естетична гледна точка.  Peace

# 38
  • Мнения: 502
продължавам на гладя на малката, но в най-големите жеги и когато съм зверски изморена си подбирам кое да изгладя.

# 39
  • София
  • Мнения: 5 709
Гладя и сега и не мисля да спирам! Crazy

# 40
  • Мнения: 741
Гладя му всичко и досега,както нашите дрехи така и неговите.Не ми харесва да го гледам намачкан.Но това е мое мнение,не е задължително

# 41
  • Мнения: 9 814
Гладя дрехите на детето си и до сега!
А, защо- защото мразя неизгладените дрехи!

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Все още му ги гладя, но от естестическа гледна точка. Ти сама си преценяш докога да го правиш.

# 43
  • Мнения: 286
Солидарна съм с всички, които гладят само намачкани дрехи Hug. Нали сме момичета все пак, трябва да ходим изгладени и хубави... Laughing

# 44
  • Мнения: 3 743
И все пак нужно ли е гладенето за дезинфекция на дрешките и докога newsm78
Много ми реве бебето и се забавлява максимум 5-10 мин сама и трябва постоянно да съм с нея. Вечер пускам пералнята, но не ми остава време винаги да гладя. Тя, бебка все още се буди и през нощта Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт