<< Вие ли приготвяте храната на Вашите бебета?>>

  • 2 751
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 798
Готвя всичко. Така както за нас. Доставя ми удоволствие и знам детето ми точно какво яде  Laughing
Когато започнах със захранването - получих и от свеки екологично чисти зеленчуци  Wink
Никога не съм купувала пюрета, камо ли да взимам от кухня. Но като тръгна на детска - нямаше проблем с апетита, но той си е такъв  Laughing

# 16
  • Мнения: 2 807
Купувала съм, реномирани.

Все още купувам плодови десерти/каши в бурканчета на Hipp и Nestle за Мони, за разнообразие на десертите за следобедна закуска, които аз приготвям.

След зеленчуковите и месните пюрета, до около година - година и половина - > храната приготвям аз, на кухня никой от тях не е записван.  Peace

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 588
До тук само съм купувала от реномирани марки.
Скоро смятам и аз да се пробвам да приготвя нещо Wink
А от октомври мисля да сме на кухня. Ако не хареса държавната ще пробвам и с частна.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Купувам качествени пюрета. Много рядко се случва аз да му приготвям нещо, а от септември го записвам на кухня.

# 19
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Всичката храна и за двете ми деца съм приготвяла аз. Изключение са били някоя и друга каша за баткото (с дребната не) и по някое пюре в бурканче в началото на захранването или при пътуване, когато не е удобно да се носи замразена храна (стерилизирана не съм приготвяла). Кухня съм ползвала с баткото 2-3 месеца доста след годинката и макар че бях доволна като цяло, не ми беше особено удобно да ходя да я взимам и спрях.
Беше ми лесно, удобно и приятно - а дребната и пюрета не уважи особено, яде ги само около 2 месеца и мина на намачкана храна от нашата (захранена е в началото на 7.месец, така че някъде от 9-тия е започнала да яде подбрани неща от общата храна).

# 20
  • Мнения: 2 311
Кухня Peace-от 10 месечна та досега!

# 21
  • Мнения: 1 919
отговорих с да, но не всичко купувам само плодови

# 22
  • Мнения: 3 219
Детската кухня е велико нещо, вземам от там от петмесечна възраст, че и досега. Захранен е от там Peace

# 23
  • Мнения: 668
Старая се храната да приготвям у дома. Не уважихме поне засега купените пюрета, затова предпочитам да правя пюретата у дома, и то от домашни зеленчуци. Купила съм готова каша, но ако успея да приготвя и нея у дома, ще съм доволна.
С първото дете също не ми е тежало, когато почна да похапва твърда храна да давам и от нашата, и да й готвя отделно супички и манджички, полезни за нея.

# 24
  • Мнения: 2 807
Момичета, мога ли да попитам защо предпочитате детската млечна кухня пред вашата собствена?
Целта ми НЕ е да се заяждам, просто любопитствам  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 17 592
Някои неща - закуска или каша - му забърквам. Пюрета и кухня - купувам.

# 26
  • Мнения: 227
Момичета, мога ли да попитам защо предпочитате детската млечна кухня пред вашата собствена?
Целта ми НЕ е да се заяждам, просто любопитствам  Hug

Да, всъщност и на мен ми е любопитно..просто не бих се доверила на някаква си детска кухня...никой не би могъл да приготви храната на моята бебка подобре от мен самата.. а и поне знам, че й приготвям всяко ядене по възможно най-добрия и чист начин...изненадана съм, че почти никой не готви на детето си, а разчита на кухнята. Но не ме разбирайте погрешно. Всеки да действа както наери за добре. Това е личен избор.

# 27
  • Мнения: 3 219
Момичета, мога ли да попитам защо предпочитате детската млечна кухня пред вашата собствена?
Целта ми НЕ е да се заяждам, просто любопитствам  Hug


Нямам възможност всеки божи ден да готвя по една шепичка пюренце, още толкова супа, десерт, плюс да омеся кифличка. Всеки ден е различно, много съм доволна, голямото ми дете се хранеше пак от там. Нашата кухня е страхотна и разнообразна, по мои наблюдения рядко има дете, което да е опитало и да не я харесало. През уикенда готвех естествено, но понеже не пия прясно мляко, всичко слагах на око, не знам какъв е бил вкуса на пюретата. Имах доста замръзена кърма, използвах нея.
Сега вече е голям и яде почти всичко, като избягвам бобови и зеле, и други храни от сорта, колбаси, и изобщо т.нар. "вредни" храни.
 
Днес например имаше телешко с кус кус за основно, плюс зеленчукова супа, всичко си изяде детето.

Защо си мислите, че там не я правят както трябва Rolling Eyes,  винаги е чисто, а персонала е от мед. работници, поне при нас. Храната се приготвя там, на място, ние си идваме с нашите бурканчета, където я сипват на момента. Плюс това внучето на зав. кухнята също се храни от бебе там, тъй че за мен това е показател за добра хигиена и кач-во на продуктите.

# 28
  • Мнения: 306
Купувам Peace

# 29
  • Разград
  • Мнения: 2 102
В началото купувах готови пюрета, а сега вземам храна от детската кухня.

Общи условия

Активация на акаунт