НЕ МИ ИДВА, А ТЕСТА Е ОТРИЦАТЕЛЕН

  • 46 924
  • 139
  •   1
Отговори
  • Мнения: 170
Здравейте, момичета! Преди повече от месец ми махнаха спиралата, дойде ми на 11.07. (продължи около 4 дена). След като ми свърши започнахме интензивно да бебеправим. Не съм следяла ову, просто си решихме да не се задълбочаваме много.Но ето, 4е ве4е ми закъснява повече от 10 дни и всичките ми тестове(ве4е незнам колко на брой) са отрицателни.По принцип цикъла ми или подранява или закъснява с 2 до 3 дни, не пове4е. Какво ще ме посъветвате да направя? Дали това закъснение се дължи на спиралата, която махнах, тя беше МИРЕНА?И аз незнам....Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 170
И искам да допълня, 4е имам всички предменструални симптоми, гърдите ме болят и ме боли глава......Луда работа!

# 2
  • Мнения: 3 294
Не съм наясно как протича цикъла след премахване на спирала , може и да е от това закъснението , но за твое успокоение може да пуснеш кръвен тест , той ще покаже верния резултат , дано да е това което искаш  Peace

# 3
  • Мнения: 1 539
Пусни си кръвен тест или отиди на лекар. Вече би трябвало да се вижда плодно сакче, ако си бременна. Успех   bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 4 884
При условие,че вече си имала един нормален цикъл след махането на спиралата и М не ти закъснява по принцип,според мен това закъснение е или бременност или ановулаторен месец!Лошото е ,че не си следила за наличие на ову и това ме затруднява да ти отговоря.Моят съвет е да изчакаш още 1-2 дни и ако все още не ти е дошло-кръвен тест или пък още сега ,ако нямаш търпение.Всъщност при това закъснение ще се види и на ехограф ако има бебе.Други признаци на бременност имаш ли? Hug

# 5
  • Мнения: 170
tuzni4kata , имам повишен апетит и всички признаци на бременност (понеже съм на ясно с тях).Но съм объркана,защото при предната ми бременност теста така закова двете 4ерти, 4е.....а сега, е само една. А за овуто, следях поне ЦС, беше доста обилно по средата на цикъла и към края (преди 5 -6 дена). И друго, няколко дни след като правихме секс получих мн бледо розово зацапване-еднократно.Оффф,тотално се обърках...

# 6
  • София
  • Мнения: 4 884
Това зацапване трябваше веднага да го кажеш,иди веднага на кръвен и пиши да се похвалиш,сигурна съм,че Е ТОВА(няма да го казвам да не те урочасам) Praynig Praynig

# 7
  • Мнения: 3 294
Розовото зацапване в повечето случаи е от имплантацията , така че както е казала Тъжничка беж към някоя лаборатория за кръвен тест

# 8
  • София
  • Мнения: 232
 fingerscrossed  Flowers Four Leaf Clover  fingerscrossed  Flowers Four Leaf Clover  fingerscrossed
 стискам палци

# 9
  • Мнения: 3 453
Най-добре направо при лекар Peace Успех  и дано се похвалиш Peace

# 10
  • Мнения: 127
На мен също ми закъснява вече с 15 дни,направих тест на 3 ден закъснение и беше отрицателен.Сега ще изчакам до неделя и пак ще направя... признаци май нямам или всъщност ту ме болят гърдите ,ту спират просто незнам какво да си мисля,преди 2 месеца ми закъсня с 19 дни и ми дойде ,затова не се надявам много но дано този път е станало  Praynig

# 11
  • София
  • Мнения: 4 884
Ама защо ще чакаш newsm78Правила си тест преди 12 дни,доколкото разбирам,така че направи пак веднага,при това закъснение ще покаже с каквото и да е урина(смисъл дори да не е сутрешна)На твое място щях да съм направила....абе доста тестове  bouquetУСПЕХ!

# 12
  • Мнения: 551
Най-добре направо при лекар Peace Успех  и дано се похвалиш Peace
Peace Peace Peace

# 13
  • Мнения: 127
 Grinning ами да ви кажа ако поседя още няколко часа в форума може и да литна до аптеката.Просто се занимавам с друго и не го мисля и затова не съм се амбицирала,пък и можеби ме е страх да не жидя пак гадната една черта  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 170
Много ви благодаря за отговорите, сега съм на море и след 10 дена ще се прибирам към София, така че май няма да ходя на доктор. Ще изчакам до неделя пък ако до тогава не ми дойде, ще трябва да търся лаборатория за кръвен тест. Целувкии от мен!!И ще ви държа в течение,ако искате разибра се!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт