НЕ МИ ИДВА, А ТЕСТА Е ОТРИЦАТЕЛЕН

  • 46 869
  • 139
  •   1
Отговори
  • Мнения: 170
Здравейте, момичета! Преди повече от месец ми махнаха спиралата, дойде ми на 11.07. (продължи около 4 дена). След като ми свърши започнахме интензивно да бебеправим. Не съм следяла ову, просто си решихме да не се задълбочаваме много.Но ето, 4е ве4е ми закъснява повече от 10 дни и всичките ми тестове(ве4е незнам колко на брой) са отрицателни.По принцип цикъла ми или подранява или закъснява с 2 до 3 дни, не пове4е. Какво ще ме посъветвате да направя? Дали това закъснение се дължи на спиралата, която махнах, тя беше МИРЕНА?И аз незнам....Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 170
И искам да допълня, 4е имам всички предменструални симптоми, гърдите ме болят и ме боли глава......Луда работа!

# 2
  • Мнения: 3 294
Не съм наясно как протича цикъла след премахване на спирала , може и да е от това закъснението , но за твое успокоение може да пуснеш кръвен тест , той ще покаже верния резултат , дано да е това което искаш  Peace

# 3
  • Мнения: 1 539
Пусни си кръвен тест или отиди на лекар. Вече би трябвало да се вижда плодно сакче, ако си бременна. Успех   bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 4 884
При условие,че вече си имала един нормален цикъл след махането на спиралата и М не ти закъснява по принцип,според мен това закъснение е или бременност или ановулаторен месец!Лошото е ,че не си следила за наличие на ову и това ме затруднява да ти отговоря.Моят съвет е да изчакаш още 1-2 дни и ако все още не ти е дошло-кръвен тест или пък още сега ,ако нямаш търпение.Всъщност при това закъснение ще се види и на ехограф ако има бебе.Други признаци на бременност имаш ли? Hug

# 5
  • Мнения: 170
tuzni4kata , имам повишен апетит и всички признаци на бременност (понеже съм на ясно с тях).Но съм объркана,защото при предната ми бременност теста така закова двете 4ерти, 4е.....а сега, е само една. А за овуто, следях поне ЦС, беше доста обилно по средата на цикъла и към края (преди 5 -6 дена). И друго, няколко дни след като правихме секс получих мн бледо розово зацапване-еднократно.Оффф,тотално се обърках...

# 6
  • София
  • Мнения: 4 884
Това зацапване трябваше веднага да го кажеш,иди веднага на кръвен и пиши да се похвалиш,сигурна съм,че Е ТОВА(няма да го казвам да не те урочасам) Praynig Praynig

# 7
  • Мнения: 3 294
Розовото зацапване в повечето случаи е от имплантацията , така че както е казала Тъжничка беж към някоя лаборатория за кръвен тест

# 8
  • София
  • Мнения: 232
 fingerscrossed  Flowers Four Leaf Clover  fingerscrossed  Flowers Four Leaf Clover  fingerscrossed
 стискам палци

# 9
  • Мнения: 3 453
Най-добре направо при лекар Peace Успех  и дано се похвалиш Peace

# 10
  • Мнения: 127
На мен също ми закъснява вече с 15 дни,направих тест на 3 ден закъснение и беше отрицателен.Сега ще изчакам до неделя и пак ще направя... признаци май нямам или всъщност ту ме болят гърдите ,ту спират просто незнам какво да си мисля,преди 2 месеца ми закъсня с 19 дни и ми дойде ,затова не се надявам много но дано този път е станало  Praynig

# 11
  • София
  • Мнения: 4 884
Ама защо ще чакаш newsm78Правила си тест преди 12 дни,доколкото разбирам,така че направи пак веднага,при това закъснение ще покаже с каквото и да е урина(смисъл дори да не е сутрешна)На твое място щях да съм направила....абе доста тестове  bouquetУСПЕХ!

# 12
  • Мнения: 551
Най-добре направо при лекар Peace Успех  и дано се похвалиш Peace
Peace Peace Peace

# 13
  • Мнения: 127
 Grinning ами да ви кажа ако поседя още няколко часа в форума може и да литна до аптеката.Просто се занимавам с друго и не го мисля и затова не съм се амбицирала,пък и можеби ме е страх да не жидя пак гадната една черта  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 170
Много ви благодаря за отговорите, сега съм на море и след 10 дена ще се прибирам към София, така че май няма да ходя на доктор. Ще изчакам до неделя пък ако до тогава не ми дойде, ще трябва да търся лаборатория за кръвен тест. Целувкии от мен!!И ще ви държа в течение,ако искате разибра се!! Hug

# 15
  • Мнения: 1 085
Успех и дано е това което искаш! Peace

# 16
  • Мнения: 152
И аз на морето получих закъснение от 10 дни.От смяната на климата е.

# 17
  • Мнения: 170
Не че искам да си подхранвам надеждите,ама аз съм си от морето и почти всеки месец съм тук, така че отпада варианта смяна на климата.... Wink

# 18
  • Мнения: 152
Да,определено отпада.Нормално е веднъж годишно цикълът да се измества.Аз лично ти пожелавам бременност.

# 19
  • Мнения: 170
Благодаря ти! Надеждата умира с идването на М.....хахаха Wink

# 20
  • Мнения: 152
Ако не този месец,следващия ще ни се похвалиш вече.Дай време на организма ти да се възстанови от спиралата с хормони,която си ползвала.

# 21
  • Мнения: 170
Дай Боже!!!Пожелавам го на всички, които копнеят за бебче! Hug Praynig

# 22
  • Мнения: 185
И при мен беше така както го описваш,
махнах спиралата, ОК до тук всичко наред, и после не ми дойде,
отидох на лекар, тя каза - няма ти нищо, ще ти дойде, това е от регулирането на цикъла...
    След една седмица пак реших да си направя тест и видях двете чертички. Това беше на 22 ден след закъснението.

Така, че мила, изчакай, и аз се побърквах и що пари за тестове дадох  ooooh!  тук струват по 17 евро бройката.

Късмет и успех

# 23
  • Мнения: 170
Ама махна спиралата и въобще ли не ти дойде? Всъщност веднага си забременяла, така ли?

# 24
  • Мнения: 185
да, така стана  Embarassed 
и без това лекарите обясняват, че след като се махне спирала, отворът от шийката към матката е разширен.

# 25
 искам да попитам - възможно ли е да имаш всички признаци на бременност преди така нареченото имплантиране ( значи имам всички признаци ...или поне си втълпявам ,че имам ), един ден преди да ми дойде - тест - отрицателен. В деня на идване - леко розово зацапване ....Или просто лелката се е запътила , а аз виждам това ,което искам да видя..... ?  Confused Кога започват всички симптоми ?

# 26
искам да попитам - възможно ли е да имаш всички признаци на бременност преди така нареченото имплантиране ( значи имам всички признаци ...или поне си втълпявам ,че имам ), един ден преди да ми дойде - тест - отрицателен. В деня на идване - леко розово зацапване ....Или просто лелката се е запътила , а аз виждам това ,което искам да видя..... ?  Confused Кога започват всички симптоми ?

При всеки  симптомите започват различно- зависи от организма.
Направи си кръвен. Стискам палци да е ++++++ Hug

# 27
  • Мнения: 3 294
kremena73 розовото зацапване може да е от имплантирането на оплодената яйцеклетка , може и да е начало на цикъл , за неразположенията които чувстваш може да са породени от ПМС или да са от евентуална бременност , така че ние само може дагадаем , много често от прекалено вглеждане в тялото си си преписваме симптоми на бременност . Пусни си един кръвен тест за бременност и ще разбереш отговора , Дано е това което искаш  Peace

# 28
Благодаря ви ! Ще пиша скоро какво е Wink

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Пожелавам ти успех Peace

# 30
  • Мнения: 2 960
искам да попитам - възможно ли е да имаш всички признаци на бременност преди така нареченото имплантиране ( значи имам всички признаци ...или поне си втълпявам ,че имам ), един ден преди да ми дойде - тест - отрицателен. В деня на идване - леко розово зацапване ....Или просто лелката се е запътила , а аз виждам това ,което искам да видя..... ?  Confused Кога започват всички симптоми ?

При всеки  симптомите започват различно- зависи от организма.
Направи си кръвен.
:
Peace

# 31
  • Мнения: 170
Здравейте отновоо!!! Ве4е ми закъснява 16 ден и теста е отрицателен. Вече незнам какво да си мисля. В сряда съм на гинеколог. Може пък да се окаже неспукан фуликул. Дано да греша!

# 32
  • Мнения: 127
На мен днес ми е 22 ден закъснение,и теста пак е отрицателен.Вече не ми е гадно толкова,че и този път не е станало ,а заради страха от някакъв по кофти проблем.... #Cussing out

# 33
  • Мнения: 170
Споко и аз съм  така, но до утре ще устискам някак си. Дано да е бебчее....и на тебе ти го пожелавам от сърце Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 127
paraskeva какво каза гинеколога днес? Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 170
Каза, че скоро ще ми дойде. Лигавицата на матката ми била удебелена и се очаква много силно кръвотечение, освен ако през последните 10 дена не е имало оплождане. Това е.

# 36
  • Мнения: 1 085
И ти дава повод за съмнение дали си бременна така ли?

# 37
  • Мнения: 127
Ясно,но все пак може пък и да е имало оплождане...или ако е нямало,ще си ти дойде и ще се нормализират нещата  Peace

# 38
  • Мнения: 975
Параскева,закъснението ти доколкото разбирам е около 20 дни.И как така доктора не може да определи бременна али си или не???Потърси и друго мнение.Че нещо много ме съмнява този доктор.

# 39
  • Мнения: 170
И аз незнам какво да си мисля ве4е. Ще ходя на доктор ако не ми дойде и септември месец. Ама наистина този не беше много сигурен, гледа ме на коремен ехограф ако това има зна4ение!

# 40
  • Мнения: 3 294
paraskeva при такова закъснение трябва да се види евентуално бременност . А защо не те погледна с вагинален ехограф , така ако имаше нещо щеше да се види. Пусни един кръвен тест , ако и той е отрицателен , поне няма да се надяваш и да си в невидение , както в момента  Peace

# 41
  • Мнения: 1 248
Кръвен тест си пусни най добре ще покаже Peace

# 42
  • Мнения: 117
Здравей paraskeva Hug
стискам палци за бебуша.
Потърси мнение и на друг лекар или както са те посъветвали момичетата пусни кръвен тест. Понякога в толков ранен перид немогат да го видят  с коремен ехограф. Някой гледат и незнаят какво виждат.
Успех Hug

# 43
  • Мнения: 170
Много ви благодаря за съветите, момичета! Мисля да изчакам да ми дойде и поне до 11.09. Ако и тогава лелката не се появи, ще ходя на доктор. Целувки от мен!! Heart Eyes

# 44
Hi na vsi4ki!kato 4eta za va6tite problemi mi se preiska i az da si spodelq makata,ako ne e mnogo nahalno ot moq strana :(na men sa6to mi zakasnqva ,posledniqt mi cikal be na 15 uli i ot togava ne mi e idvalo!Napravih si mn testove no vseki pat otricatelen i zatova re6ih da otida na lekar.Uvi ne sam vremenna a imam ne6to(zabravih kak se kazva to4no ,no ne e kista)na desniqt qi4nik koeto mi zabavq cikala i koeto 6te mi popre4i ili 6te stane po-trudno bebepraveneto.mnogo mi e bolno ot kakto razbrah,kajete ima li nqkoi podoben problem i kak se e izmaknal ot nego....Naistina iskame bebe  smile3504[smilie=smile3541.gif]4ao za sega  bouquet

# 45
  • Мнения: 1 085
Моля те пиши на кирилица.
Много съжалявам че така ти се е случило но не усвисвай нос.Стискам палци всичко да е наред с теб и скоро да се похрювалиш че си бременна.  bouquet

# 46
ами сега ми предписаха оргаметрил за да ми предизвикат цикъла и след него 6те пробваме пак,дано стане!!!!!успех на вси4ки които желаят 2 4ерти4ли

# 47
  • бургас
  • Мнения: 18
здравейте, сладури да се запиша и аз тук newsm03 така..не ми идва вече 61 дни newsm12след поредица отрицателни тестове/4/, като последния беше преди 9 дни още не ми идва.след последния отрицателен тест отидох на лекар, същия ден, това беше преди newsm789 дни. не се видя бременност, само 3 фоликулчета едното беше 12мм, а другите две, в другия яйчник-8.4 и 8.9мм. изписаха ми дуфастон и герикапс и така пия ги вече 7 дни и нищо. #2gunfire  а иначе ме болят гърдите и като че ли са подути, заболките ниско долу да не говоря, ту в ляво ту в дясно,кръста също ме боли.и аз не знам какво ми става newsm78но това чакане ме убива.вие какво бихте ме посъветвали, моля помогнете smile3511

# 48
  • бургас
  • Мнения: 18
параскева,понеже съм в подобно положение, само че мен ме гледаха по всички въжможни начини, можее ли да ми кажеш кога ти беше последната менструация и колко дни ти е цикълът по принцип smile3523

# 49
  • Мнения: 170
последната М беше на 11.07, а цикъла е 28-30дни. Никога не ми е закъснявало така.За протокола още не ми е дошло. Чакам 11.09, и да видим тогава.

# 50
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Защо не идете на доктор, бе хора?Как така не ви идва по 2 месеца и седите и чакате ooooh!

# 51
  • Мнения: 170
аз бях тази седмица на док, но той не видя нищо. каза, 4е ако е имало оплождане е било последните десет дена. Писах ве4е за това.

# 52
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 767
понеже съм минала по този път,не идва  М  и тест след тест отрицателен бих препоръчала да се обърне внимание на хормоните,обикновено такива признаци имат хормоналните проблеми.не е нормално по 2м.да не идва и да се говори за евентуална бременност.ако не настъпил цикъл,в повечето случай няма и овулация за какво оплождане говорим

# 53
  • Мнения: 1 258
И на една прителка така-не и беше дошло,а теста беше отрицателен.ходи на лекар в поликлиниката и казаха че е киста!е тая киста сега на 22-ри септември ще прави 3 годинки и се казва Дарина! Twisted EvilТака че иди при някой спец. който си знае работата  bouquet

# 54
  • Мнения: 152
За тези момичета, които не знаят, има един хормон на хипофизата - пролактин. Неговото високо ниво понякога е причина за липсата на менструация.Това е хормонът, който предизвиква лактацията при бременната жена, но може да е повишен и без бременност. Нарича се хиперпролактинемия. Това е причина за аменореята, в случая вторична. Дано да не е това при вас, но се консултирайте и с ендокринолог, освен с гинеколог, а най-добре с ендокринен гинеколог.

# 55
  • Мнения: 127
да се запиша и аз последна менструация на 4 юли и още си чакам!За тези които не са прочели някъде из форума на 8 съм ан д-р.

# 56
  • бургас
  • Мнения: 18
добро утро момичета, пожелавам ви една щастлива седмица изпълнена само с хубави емоции! идано нещата при нас да са наред, и аз пак ще ходя на лекар, та че ще пиша за резултата. стискам палци на всички Peace
 

# 57
  • Мнения: 170
На мен ми дойде на 02.09 и вече съм спокойна, че не е нищо сериозно!Нов месец, нов късмет!!!

# 58
  • бургас
  • Мнения: 18
paraskeva стискам ти палци за новия месе Peace ,дано да се получи.  аз бях вчера пак на лекар, пак нищо не мойа да види, каза ако не ми дойде още 5 дни пак да правя тест smile3511 побърквам се вече smile3514

# 59
  • Мнения: 152
paraskeva стискам ти палци за новия месе Peace ,дано да се получи.  аз бях вчера пак на лекар, пак нищо не мойа да види, каза ако не ми дойде още 5 дни пак да правя тест smile3511 побърквам се вече smile3514




Този доктор трябваше да ти пусне хормонални изследвания, а не да те заблуждава с тестове.

# 60
  • бургас
  • Мнения: 18
ох, знам ли и аз вече newsm78 , може би изчаква да ми дойде Thinking

# 61
  • Мнения: 152
Не той, ти чакаш, а не трябва. Това е сериозен проблем при младите жени. Липсата на менструация не винаги означава бременност. От опит ти го казвам.

# 62
  • BG
  • Мнения: 1 900
И на мен последно ми беше на 12 юли и ми дойде чак сега на 03.09.Обадих се на лекарката и тя ми каза,че все още се нормализират хормоните,тъй като родих март иа и взимах достинекс за спиране на кърмата,и това също може би е оказало някакво влияние на хормоните.

# 63
  • Мнения: 1 404
Не той, ти чакаш, а не трябва. Това е сериозен проблем при младите жени. Липсата на менструация не винаги означава бременност. От опит ти го казвам.

Така е, аз след едно ходене на море два месеца нямах цикъл...

# 64
  • вкъщи
  • Мнения: 704
И на нервна почва се получава така.Трябва да си спокойна ако си понервна ще има закъснение.

# 65
  • Мнения: 127
Здравейте момичета,с нетърпение чакам да стане 16 часа да ми дойде реда за гинеколог,днес стават 35 дни закъснение ,и пак от време на време на салфетката си ми прицапва кафяво-жълто течение.От 2 седмици тестове не съм правила,но и вече не мисля ,че има бременност,по скоро е някакво хормоналнпо смущение стискайте ми палци да не е много лошо  Flutter

# 66
  • Мнения: 975
newsm10,дано е бебче.

# 67
  • Мнения: 127
мерси пантерка

# 68
  • Мнения: 1 258
Сигурно е бебешок!Кажи новините после Peace

# 69
  • Мнения: 152
И аз стискам палци за бебешор.

# 70
  • Мнения: 3 092
Пиши непременно какво е казал доктора , надявам се че си добре и е онова , за което си мечтаеш. Hug

# 71
  • Мнения: 127
 Cryами не е това закоето си мечтая за съжаление,каза ми че всеки момент ще ми дойде и от 3-5 ден от менструацията да ида да ми вземат кръв за хормони .Само се чудя колко ще ми струват за да си приготвя все пак паричи.5 хормона и кръвна захар

# 72
  • Мнения: 152
Около 100 лв.

# 73
  • Мнения: 127
Дано да не е повече ,защото все пак е на частно без здравната каса.Сега съм се шашнала,ами ако имам някакъв дисбаланс в хормоните ,медикаментозно може ли да се балансират.В смисъл има ли решение този проблем  Confused

# 74
  • Мнения: 152
Разбира се, че има. Но трябва време.

# 75
  • Мнения: 29
Здравейте и от мен, за първи път се престрашавам да пиша тук. Blush Ние не, че се опитваме да бебеправим, ама имам едни съмнения, че без да се мъчим нещо стана Blush Whistling и вече 4-ти ден ми закъснява. И честно казано колкото повече не идва, толкова повече си мисля, че вече съм готова за бебче.....Сега по време на обедната ми почивка си взех тест ( тука са 2 в опаковка, не знам как точно  е в Бг  newsm78 ), и 2-та бяха отрицателни Sad Толкова се взирах и сякаш виждах втората чертичка, но нямаше нищо...Всеки месец най-много да ми закъснее с ден максимум, а сега 4-ти дни... Thinking И се чудя какво става? Прочетох темата за симптомите и се сетих, че преди 2 дни сякаш имах температура, ту ми ставаше студено , ту топло Crazy
Ох, и не знам какво да си мисля вече.....радвам се, че споделих с вас Hug

Последна редакция: вт, 09 сеп 2008, 20:11 от Sladurana

# 76
  • Мнения: 127
Sladurana ИМА доста постове ,на които пише,че теста им е отчел бременност след 10-15 ден закъснение.Може пък да си от тях,без да се опитвам да ти давам напразни надежди.Успех и нека е това което искате и двамата.  Hug

# 77
  • Мнения: 29
VaNuMiA, благодаря ти за милите думи  bouquet И да, прочетох, че при доста мами  е било така, ще видим какво ще стане при мен  newsm78 Вчера следобяда поддържах ниска температура, ама нарочно не я премерих щото се ядосах на глупавия тест.... #2gunfire

# 78
  • Мнения: 3 092
На мен ми отчете след 5 дневно закъснение и имаше 2-ра бледа черта .
Първият и на мен ми бе отрицателен .
Късмет.

# 79
  • Мнения: 1 085
VaNuMiA съжалявам,дано др месец е добра новина и всичко да е наред.

# 80
  • Мнения: 127
Благодаря ти Bunny!Няма да се отчайваме сега,само се моля с хормоните всичко дами е наред..... Sad

# 81
  • Мнения: 29
Вили, благодаря ти Hug
Седя и си чакам, пък ще видим какво ще става Thinking

# 82
  • Мнения: 975
Sladurana,виждам че теста си го правила следобед,вземи направи утре сутрин с първа урина.Късмет.

# 83
  • Мнения: 29
Правих днеска пак и пак нищо....Явно, че не съм бременна  Weary Сега да видим кога ще очаквам включване newsm12

# 84
  • Мнения: 247
   За първи път ще пиша, но чета форума от 1 месец.Радвам ви се като виждам как се подкрепяте и се окуражавате моя приятелка забременя след като доктора и казал че има проблеми с матката и вероятността да стане някога бебе е минимална. Препоръча и да започнат веднага  да започнат с  опитите защото можело да продължи години с мъките и надеждите за бебе ,но ИЗНЕНАДА ОЩЕ ОТ ПЪРВИЯТ ПЪТ СТАНА .

# 85
  • Мнения: 5
Здравейте, искам и аз да споделя притеснението си. Закъснява ми вече 4 дни, а теста от днес е отрицателен. Побърквам се вече и миналия месец ми закъсня,  имаше втора бледа черта , но след 7 дневно закъснение ми дойде доста обилно. Сега се надявам да е станало чудото - бебе, и дано теста да не е отчел вярно.  Praynig

# 86
  • Мнения: 2 521
elgrima,доста бебета са родени след отрицателни тестове.Стискам палци,и се надявам с теб това да е желаното бебе Flowers Four Leaf Clover

# 87
  • Мнения: 879
Аз също имах един месец доста голямо закъснение от 2 седмици, постоянно правех тестове , но все отрицателни! Според мен тестовете са достоверни в наше време! Ако е "-", значи наистина е отрицателен. Надявам се да е това, което искаш!   bouquet

# 88
  • Мнения: 1
zdraveite ,zaksnqva mi ve4e 10 dni pravih test ,no e otricatelen .Mnogo  se pritesnqvam i neznam da iz4akam li o6te i da povtorq testa .Cikalat mi e redoven ,no sega s tova zasnenie mi e dosta napregnato ,a nqmam simptomi za bremennost .Neznam kakvo da pravq .Ako moje nqkoi da dade savet 6te sam mn blagodarna .

# 89
  • Мнения: 3
cvetivk, според мен не е лошо да си пуснеш един кръвен тест. Ако пак няма бременност отиди на преглед. Може да няма нищо страшно! Понякога цикъл закъснява от нервно напрежение, стрес, а сега и рязка климатична промяна, ако правиш диета също... Стискам ти палци, миличка!  Peace
На мен ми закъснява също, тестът ми е отрицатален като теб. Сега съм затаила дъх и чакам  Whistling...дано не ми дойде  smile3542, защото много, много искам  pregnant и дано вече да видя  EFP

# 90
  • Мнения: 12
Здравейте момичета. Преди около седмица ходих на лекар понеже имах съмнения и все още имам...каза ми че все още е много рано но въпреки това ме прегледа и видя малката точица за която каза че не може да е напълно сигурна дали е бременност, но каза че е почти сигурна че е . Вече ми закъснява пет дена правя си тестове но всичките са отрицателни. Единствено Престо ми показа  втора бледа чертичка но си го направих преди датата на МЦ сега си правя шуър чек но нищо....Вече незнам какво да си мисля , а прегледа ми е след 10 дена и откачам..

# 91
  • Мнения: 2 483
Отиди и си пусни кръвен тест за бременност!  fingerscrossed

# 92
  • Мнения: 12
Мерси за съвета ще отида и се надявам да се похваля с положителен резултат Simple Smile

# 93
  • Мнения: 19
zdraveite !! moqt problem e 4e ne mi idva pravihme opiti da zabremeneq no pove4eto testove koito pravih bqha otricatelni na 3 ot tah se poqviha bledi 4erti4ki edva zabelejimi

# 94
  • Мнения: 847
Snejina, дори и да е бледа втората чертичка, значи тестът е положителен!  Simple Smile Peace Имаш ли закъснение, колко дни е?

# 95
  • Мнения: 19
11 dena na 1vi trqbva6e da mi doide,no pove4eto bqha otricatelni 

# 96
  • Мнения: 2 483
Има ли лаборатория в Силистра, където можеш да си направиш кръвен тест за бременност? (тестът се казва се бета ЧХГ)  (ЧХГ - човешки хорион-гонадотропин)

# 97
  • Мнения: 19
da ima laboratoriq no neznam kakvi isledvaniq pravqt 6te trqbva da proverq vazmojno li e da sam zabremenqla a testovete da sa otricatelni

# 98
  • Мнения: 2 483
От това, което пишеш, тестовете ти са по-скоро положителни - щом имат бледи чертички. Отивай на кръвен.

# 99
  • Мнения: 3 695
да, най-добре е да направиш един кръвен тест, той ще покаже със сигурност

# 100
  • Мнения: 5
Една позната имаше същия проблем, но се оказа, че не е бременна, а просто е претърпяла някаква настинка

# 101
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Една позната имаше същия проблем, но се оказа, че не е бременна, а просто е претърпяла някаква настинка

От настинка бледа втора черта на тест за бременност няма как да се появи.

# 102
  • Мнения: 19
ami okaza se 4e ne ne sam bremenna no o6te ne mi e do6lo  i mai pak 6te se hodi na lekar  organizma mi se pobarkva do predi tova ne mi spira6e s meseci a sega obratno neznam 6te se pobarkam ve4e

# 103
  • Мнения: 624
При мен се оказа,че е киста и затова не ми идва.Досега не ми се беше случвало.Теста си беше категорично отрицателен 5,6 след закъснението,докато накрая разбрах на какво се дължи.

# 104
  • Мнения: 27
Здравейте и на мен вече 6 ден ми закъснява правих си тест но беше ( - ) не знам на какво може да се дължи.

# 105
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 529
vdssileva21 отиди на лекар!

# 106
  • Мнения: 136
И аз мисля,че само лекар може да отговори на този въпрос...

# 107
  • Мнения: 1
zdraveite az sam nova tuk  iskam da vi spodelq problema si predi da imam polov jivot cikala mi be6e mnogo redoven no sled kato zapo4nahme da probvame za bebe nqkak vze da zakasnqva sega trqbva6e da mi doide na 23 a dnes sme 11 avgust ne smeq da napravq test za6toto imam 4uvstvoto 4e ednata 4erti4ka me presledva zakasnqva mi no interesnoto e 4e ot vreme na vreme imam nqkakvo zacapvane ponqkoga e kafenikavo i ligavo drug pat e savsem 4erveno slagam prevrazka i ni6to ,v momenta dori imam menstrualni bolki no cikal nqma molq vi ako nqkoq e imala takav problem neka mi spodeli 6te otida na lekar no 4ak sled 15 blagodarq predvaritelno

# 108
  • Мнения: 309
Megito_24 незнам какво те притеснява в тестовете,но аз на твое място да съм направила вече,предполагам че при това закъснение ако има нещо ще се види на преглед,така че  fingerscrossed всичко да е наред!Този месец и аз имах подобен проблем,не можах да разбера защо така стана но в крайна сметка ми дойде,но все пак аз съм раждала и то два пъти като втория беше преди четири месеца а сега ми предстои и преглед,така че отговор може да ти даде единствено лекар!

# 109
  • Мнения: 1
Здравейте имам нужда от Вашите съвети.С мъжът ми се опитваме от около година за бебе.Цикълът ми е изключително редовен на 28ден в много редки случеи на 29-30 миналия месец ми закъсня с 10 дни притесних се да няма проблем и отидох на гинеколог на 14тия ден след идването.Доктора каза че нямам проблем няма кисти единственото което не видя е доминантен фоликул но си помисли че вече може да се е спукал.Разбрахме се преди да започнем някакво лечение и изследвания този месец да отида на 9ти ден и да следим дали се образува доминантен фоликул и кога се пука.И евентуално след това да  започнем лечение ако се налага.Проблема е обаче че и този месец вече 11ти ден ми закъснява имам отрицателен тест за бременност на 7я ден.Ако предния цикъл ми е бил ановулаторен може ли да има бременност  или и този месец пак да е такъв.Моля Ви за съвет или ако някой е бил в мойто положение да сподели.

# 110
  • Мнения: 4
Zdr momi4eta izvinqvai te che pisha na latinica no nqmam kirilica ... Moqt problem e sledniq ... na 16.09 pristignax v Wels i cikala mi namalq  ot 4 dni mi spadna na 2 i po malko te4e ... na 05.01 toq mesec trqbvashe da mi doide a mi zakasnqva s 18 dni Sad napravix 5 testa i sa otricatelni .. v oblasta na qi4nicite 4ustvam tejina Sad .. Molq vi daite si mnenieto Blagodarq vi ... Simple Smile

# 111
  • София
  • Мнения: 5 247

Пиши на кирилица- има кирилизатор на форума!

Друг път случвало ли се е при промяна на времето? На мен ми е закъснявало и е пропускало при много рязка промяна на климата, както и игра на килограмите?

# 112
  • Мнения: 1 661
Друг път случвало ли се е при промяна на времето? На мен ми е закъснявало и е пропускало при много рязка промяна на климата, както и игра на килограмите?
Може да ти закъснее ако си пътувала и сменяла климат също. Peace

# 113
  • Мнения: 4
да случвало ми се веднъж .. но сега ме болят гърдите чувствам тежина в яйчниците .. Да 8 кила качих от както престигнакс в Ук правих теста със содата и шупна много хихи ....  ходих на лекар и каза че е възмойно да съм бременна .. не знам от няколко дни ми е напрегнато неспокойно спа по много ...

# 114
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
...napravix 5 testa i sa otricatelni ...
Извинявай, ама при 5 отрицателни теста, какви тестове със сода правиш  ooooh! Ами хайде направи и този с жабата  Mr. Green Шегата настрана, според мен трябва да отидеш на лекар, за да се види от какво е това закъснение.

# 115
  • Мнения: 4
тук в Uk  лекарите са много зле отидох и ми каза ще дойде въобще не ме прегледаха ... а 19 ден цикала го няма ... каза направи още един тест след 2 седмици аз само тестове правя секи ден .. а гърдите ме болят ..

# 116
  • Мнения: 51
Закъснението може да е от много неща , но без изследване нищо не може да се установи.Може просто да се дължи на смяната на климата и стрес .Аз например имах редовен цикъл на еднакви интервали почети година и изведнъж октомври месец от 26-27дни ми беше на 35дни и това беше еднократно .Правих тест съответно отрицателен и си чаках , бях си дала срок и след това да отивам на лекар, но не се наложи.Дано скоро ти олекне като научиш причината и не вярвай на такива тестове със сода , това само може да те заблуди.Единственото сигурно е кръвен тест.

# 117
  • Мнения: 1 661
Ама какъв е тоя тест за бременност със сода? #CrazyМомичета, живеем в 21 век все пак. Rolling Eyes

# 118
  • София
  • Мнения: 5 247

Може да е от килограмите + времето и т.н., ама не прави глупсоти с тестове със сода... остава да препикаеш и някоя жаба  ooooh!
Лакарят е зле, убеди го, че е добре да те види, ако трябва върви при друг и кажи, че е повече закъснението  Peace

# 119
  • Мнения: 136
тук в Uk  лекарите са много зле отидох и ми каза ще дойде въобще не ме прегледаха ... а 19 ден цикала го няма ... каза направи още един тест след 2 седмици аз само тестове правя секи ден .. а гърдите ме болят ..
Задължително лекар...Никакви тестове със сода и тн. Не си прави шеги със здравето....Има хиляди причини за закъснение на цикъла....Хайде пък ДАЙ БОЖЕ да е бремено коремчето...Стискам палци да ни зарадваш с такива новини..Надявам се,че ще ни държиш в течение и много късмет желая..... Misc Baby Bottle newsm32 pacifier

# 120
  • Мнения: 4
здравейте на всички.
имам един въпрос и предварително се извинявам ако не е за тук.
Трябваше да ми дойде на 19.01. На 23.01 си правих тест-отрицателен. По принцип цикълът ми е редовен с изключение на декември ми закъсня с 4-5 дни, понеже баба ми почина и от стрес предполагам. Днес ми дойде, а се съмнявах за бременност, понеже на 6,7,8.01 имах леко розовеещо зацапване. Незнам какво да мисля или най-добре да не мисля вече. Всичко това нормално ли е според вас?

# 121
  • София
  • Мнения: 4 884
здравейте на всички.
имам един въпрос и предварително се извинявам ако не е за тук.
Трябваше да ми дойде на 19.01. На 23.01 си правих тест-отрицателен. По принцип цикълът ми е редовен с изключение на декември ми закъсня с 4-5 дни, понеже баба ми почина и от стрес предполагам. Днес ми дойде, а се съмнявах за бременност, понеже на 6,7,8.01 имах леко розовеещо зацапване. Незнам какво да мисля или най-добре да не мисля вече. Всичко това нормално ли е според вас?
Ама още нямаш цикъл,така ли?То ако си бременна отдавана вече и на ехограф може да се види,а дори и да не си,при условие,че не ти идва вече 2 седмици,трябва да отидеш да видиш какво става.

# 122
  • София
  • Мнения: 5 247

Опрделено иди да те видии доктор. Може и да не е сериозно, но .. е добре да се провери  Peace

# 123
  • Мнения: 4
Точно това че ми дойде, но никога не ми закъснявал чак толкова. И все чета разни неща за извънматочна и т.н. и много се притеснявам.

# 124
  • София
  • Мнения: 5 247

т.е. ти е дошло, ама със закъснение.. каква извънматочна  ooooh! Ти щеше да умреш от болки ако кървенето беше от това  Peace

# 125
  • Мнения: 136
Когато започнах да правя опити за бебе,ми закъсняваше с по 12-13-15 дена....Всичко ме болеше за ПМС но цикъл нямаше...Правих тест (-) и след 10-ина мин ми идваше.Проста психика....Вярвате или не,докато се правят опити за дете психически е възможно да подтискате и вие като мене всички признаци на цикъл, вкл. и цикъла си до последната капка надежда,че сте бременни...Аз го преживях стократно това...В момента в който спрях да опитвам за бебе цикъла се уравновеси и си започна да си ми идва на точната дата....Силата на мисълта и самовнушението са страшно нещо...Повярвайте ми,и аз не вярвах ,но се случи....

# 126
  • Мнения: 4
Вече ще психясам и ще си търся занимание само за да не мисля за нищо. Само трябва да измисля какво да е това занимание. Благодаря ви за помощта  Simple Smile

# 127
  • Мнения: 136
Петя моят съвет е да не психясваш,а да се успокоиш и да си кажеш "да става каквото ще..."...Аз направих така и цикъла ми се нормализира,и психическото ми равновесие и живота ми....Просто остави времето да реши кога е дошъл момента....Поздрави

# 128
  • Мнения: 4
Благодаря много за подкрепата Simple Smile

# 129
  • Мнения: 161
Здравейте и от мен  Grinning Моята ситуация е следната..Не правя тестове за Ову,тепърва започваме с опитите,но по мои усещания ,като болки в гърдите,ниско долу и течение,както и БТ, овуто ми е било на 12-13-14 февруари и тогава не се пазихме .Трябваше да ми дойде на 2-ри.Вчера правих тест (може би прибързах),но не беше сутринта , и беше - ..Цикълът ми е редовен и винаги 4-5 дена преди датата започват и симптомите,че лелката се задава..Да,но макар и само с 3 дни закъснение нямам никакви симптоми  newsm78 Вие какво мислите по въпроса ?

# 130
  • Мнения: 10
здравейте, последния ми цикъл беше 24.01 преди една седмица ми дойде за 1 ден и беше кафяво
правих си тест преди няколко дни беше (-) не знам дали съм бременна или е нещо друго

# 131
  • Мнения: 71
Здравейте реших и тук да пиша ... да чуя още мнения значи последната ми М беше на 09.02 до към спря на 15.02 от тогава не сме бебе правили но несме се и пазили доло горе мисля че ов е било на 23. 02 трябваше да ми дойде на 09.03  на 28 дена ми е цикала не редовен но попринцип ми идва по рано а не да ми закаснява 4 дена преди М правих тест Престо и беше (-) след с 5 дневно закаснение ходих на АГ но той каза че невижда нищо да си направя тест пак  на 14 .03 си направих тест Шуар Чек но  вечерта към 18 и 30  / 19 ч и пак беше (-) имам доста симптоми главно това често пишкане главоболие леки придърпващи болки ниско доло и доста си хапвам вече сме 19.03 а М още го няма ...

# 132
  • Мнения: 161
Би трябвало теста вече да показва ако има нещо..Направи си тест рано сутрин и ако пак е - посети лекар (според мен).Успех

# 133
  • Мнения: 71
 утре ще направя едно тестче ходих на лекар каза ми че съм добре никакви инфекци никакви причини ... нищо но не ввидя и бременост но не я и отрече каза ми да си направя тест затова и направих на 5ден закаснение но -

# 134
  • София
  • Мнения: 5 247

Може да ти закъснява и заради променящото се време, ту топло ту студено...  Tired
При мен такива промени указваха голямо влияние..

# 135
  • Мнения: 71
Днес теста пак е (-) Sad

# 136
  • София
  • Мнения: 3 271
Момичета,
От много време не съм писала в тези рубрики, но искам да ви пожелая от сърце на всички скоро да видите двете черти и да не се отчайвате Simple Smile.
Много пъти съм го писала - аз съм от редките случаи, ккато казва моят АГ доктор, при които и при двете бремености - цикъл нямам, тестове (не мога да ги преброя колко бяха) - всички отрицателни, прегледи на ехографи - липса на бременост и всичко това вече във втори месец на бременостите - и като финал 2 здрави бебета.
Успех на всички още веднъж!

# 137
  • Мнения: 1
Закъснява ми с 4 дни направих си тест и е отрицателен.При мен по принцип цикълът е редовен и не знам какво да правя.Имах една бременност която прекъснах преди 3 години и тогава се чувствах както сега само ме боляха гърдите а цикъл нямаше.Адски искам да си имам бебе но започвам с опитите от другия месец тъй като пия фолиева киселина.Сега съм малко под стрес и не знам дали това закъснение не се дължи на това.

# 138
  • Мнения: 139
оооох,кога ли ще убия някоя испанка,днес бях при личната за да я помоля да ми пусне кръвен,оказа се че най рано могат да ми вземат кръв във вторник,което означа, че резултата ще го науча чак четвъртък,това е още една мъчителна седмица,ще полудеяяя,днес отр тест на 9 ден закъснение и разбира се още никакви ПМС, нито за бебе,сетих се за Т мерих я два поредни вечери 37.0;37.1,може ли товада е признак?

# 139
  • Мнения: 300
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=716980.0;topicrefid=19
и иди възможно най-бързо на лекар!

Общи условия

Активация на акаунт