НЕ МИ ИДВА, А ТЕСТА Е ОТРИЦАТЕЛЕН

  • 46 927
  • 139
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 29
Здравейте и от мен, за първи път се престрашавам да пиша тук. Blush Ние не, че се опитваме да бебеправим, ама имам едни съмнения, че без да се мъчим нещо стана Blush Whistling и вече 4-ти ден ми закъснява. И честно казано колкото повече не идва, толкова повече си мисля, че вече съм готова за бебче.....Сега по време на обедната ми почивка си взех тест ( тука са 2 в опаковка, не знам как точно  е в Бг  newsm78 ), и 2-та бяха отрицателни Sad Толкова се взирах и сякаш виждах втората чертичка, но нямаше нищо...Всеки месец най-много да ми закъснее с ден максимум, а сега 4-ти дни... Thinking И се чудя какво става? Прочетох темата за симптомите и се сетих, че преди 2 дни сякаш имах температура, ту ми ставаше студено , ту топло Crazy
Ох, и не знам какво да си мисля вече.....радвам се, че споделих с вас Hug

Последна редакция: вт, 09 сеп 2008, 20:11 от Sladurana

# 76
  • Мнения: 127
Sladurana ИМА доста постове ,на които пише,че теста им е отчел бременност след 10-15 ден закъснение.Може пък да си от тях,без да се опитвам да ти давам напразни надежди.Успех и нека е това което искате и двамата.  Hug

# 77
  • Мнения: 29
VaNuMiA, благодаря ти за милите думи  bouquet И да, прочетох, че при доста мами  е било така, ще видим какво ще стане при мен  newsm78 Вчера следобяда поддържах ниска температура, ама нарочно не я премерих щото се ядосах на глупавия тест.... #2gunfire

# 78
  • Мнения: 3 092
На мен ми отчете след 5 дневно закъснение и имаше 2-ра бледа черта .
Първият и на мен ми бе отрицателен .
Късмет.

# 79
  • Мнения: 1 085
VaNuMiA съжалявам,дано др месец е добра новина и всичко да е наред.

# 80
  • Мнения: 127
Благодаря ти Bunny!Няма да се отчайваме сега,само се моля с хормоните всичко дами е наред..... Sad

# 81
  • Мнения: 29
Вили, благодаря ти Hug
Седя и си чакам, пък ще видим какво ще става Thinking

# 82
  • Мнения: 975
Sladurana,виждам че теста си го правила следобед,вземи направи утре сутрин с първа урина.Късмет.

# 83
  • Мнения: 29
Правих днеска пак и пак нищо....Явно, че не съм бременна  Weary Сега да видим кога ще очаквам включване newsm12

# 84
  • Мнения: 247
   За първи път ще пиша, но чета форума от 1 месец.Радвам ви се като виждам как се подкрепяте и се окуражавате моя приятелка забременя след като доктора и казал че има проблеми с матката и вероятността да стане някога бебе е минимална. Препоръча и да започнат веднага  да започнат с  опитите защото можело да продължи години с мъките и надеждите за бебе ,но ИЗНЕНАДА ОЩЕ ОТ ПЪРВИЯТ ПЪТ СТАНА .

# 85
  • Мнения: 5
Здравейте, искам и аз да споделя притеснението си. Закъснява ми вече 4 дни, а теста от днес е отрицателен. Побърквам се вече и миналия месец ми закъсня,  имаше втора бледа черта , но след 7 дневно закъснение ми дойде доста обилно. Сега се надявам да е станало чудото - бебе, и дано теста да не е отчел вярно.  Praynig

# 86
  • Мнения: 2 521
elgrima,доста бебета са родени след отрицателни тестове.Стискам палци,и се надявам с теб това да е желаното бебе Flowers Four Leaf Clover

# 87
  • Мнения: 879
Аз също имах един месец доста голямо закъснение от 2 седмици, постоянно правех тестове , но все отрицателни! Според мен тестовете са достоверни в наше време! Ако е "-", значи наистина е отрицателен. Надявам се да е това, което искаш!   bouquet

# 88
  • Мнения: 1
zdraveite ,zaksnqva mi ve4e 10 dni pravih test ,no e otricatelen .Mnogo  se pritesnqvam i neznam da iz4akam li o6te i da povtorq testa .Cikalat mi e redoven ,no sega s tova zasnenie mi e dosta napregnato ,a nqmam simptomi za bremennost .Neznam kakvo da pravq .Ako moje nqkoi da dade savet 6te sam mn blagodarna .

# 89
  • Мнения: 3
cvetivk, според мен не е лошо да си пуснеш един кръвен тест. Ако пак няма бременност отиди на преглед. Може да няма нищо страшно! Понякога цикъл закъснява от нервно напрежение, стрес, а сега и рязка климатична промяна, ако правиш диета също... Стискам ти палци, миличка!  Peace
На мен ми закъснява също, тестът ми е отрицатален като теб. Сега съм затаила дъх и чакам  Whistling...дано не ми дойде  smile3542, защото много, много искам  pregnant и дано вече да видя  EFP

Общи условия

Активация на акаунт