Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София, Младост 2

Тъй като август беше богат на емоции и изяви на кърмаческа тематика, а и доста от вас вероятно са планирали отпуски и ваканции, кажете как предпочитате - да правим ли среща или да отложим за септември, когато повече хора ще са склонни да се включат, освежени и с нов ентусиазъм след малко затишие?
Темата е Кърмене и работа - затова ми се струва, че е по-добре да е с повече хора, които могат да споделят опит Hug
« Последна редакция: ср, 20 авг 2008, 14:08 от hedra »
Цитирай

Istanbul

А ако я отложим, за септември две срещи ли ще има?
Цитирай

София, България

Аз няма да мога, а пък темата ми е интересна.
Цитирай

София, Младост 2

А ако я отложим, за септември две срещи ли ще има?
Не, просто август няма да има среща и третата събота на септември правим традиционната среща с тази тема.
Цитирай

София

Аз бих се присъединила ако има среща Peace
Цитирай

София

28.08 не е ли четвъртък, и в колко часа ще бъде срещата? Аз мога да дойда така или иначе, в четвъртък съм в отпуск защото в петък пътувам за ваканция Very Happy, но съм ок и за среща през септември, ако доста от хората отсъстват. Както реши мнозинството.
Цитирай

София, Младост 2

Ох, за 23.08 става въпрос ooooh!, грешката е моя.
Цитирай

Istanbul

Аз предпочитам да има среща, но ако сме две три мами няма смисъл
Цитирай

София, Младост 2

Точно затова пускам темата - предполагам, че твърде много хора са на почивка и няма да се съберем повече от 3-4 души, което макар че е приятно и може да си бъбрим много задушевно, не е съвсем същото както обикновено и няма да има такъв обмен на мнения по тема, която пък вълнува доста хора.
Цитирай

София

На 23.08. ме няма, както забелязвам, и доста хора също, да отложим за септември? Smile
Цитирай

София

За 23.08 и аз нямам възможност.
Цитирай

София

Надявам се, че срещата ще се състои през септември, за да се ява като представител на работещата кърмачка.  Mr. Green
Цитирай

София

А може ли срещата да се състои през 4тата седмица на септември?  Иначе аз пропускам Sad

Интересува ме много педагогическото захранване. Планирате ли среща на тази тема?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.