Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Алтернативна медицина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора

varna

Здравейте,мами!Бих искала да споделите имате ли опит с тази билка и какви са ви впечатленията от нея.Дали сте я приемали и наблюдавали ли сте ефекти-положителни или странични.
Цитирай
Здравей искам да ти кажа,че аз сам пила мужик корен.Какво да ти кажа впечетления нямам кой знае какви мисля ,че  е ефикасно за пречистване на организмаиза и за  много неща още .Добре е да се приема ама не само 1 шишенце повече,но аз нямах възможност да си го купувам и го спрях.Мисля ,че е ефикасно.
Цитирай

Здравей! Аз пия мужик корен от една седмица заради киста на яйчника.Все още нямам впечатления, но се надявам да има добър ефект върху организма.Ти за какво искаш да го използваш?
Цитирай

varna

По принцип го пия профилактично.Веднъж или два пъти годишно.За укрепване на организма.
Цитирай

морска

Момичета под каква форма го приемате ? Аз само съм чела добри неща , но не съм използвала  Peace
Цитирай

Ами то е шишенце с капкомер отгоре.Пие се по схема сутрин и на обяд. Първия ден една капка сутрин и една на обед 30 мин. преди хранене.На втория ден две капки сутрин и обед......и така докато стигнеш до 12 капки го пиеш всеки ден по 12 докато свърши.Чак аз се обърках, дано си ме разбрала   Crazy .Между другото аз ги пия с малко вода.
Цитирай

Габрово

Аз също съм го пила и съм доволна.
Сега има нов вид ,но преди като ги пих си спомням че беше около 40 дена по капки.
Както ти е обяснила  sesiliq2,
но все си мисля че беше до 40,на 41 ден връщаш назад т.е. 40,на другия ден 39 и така докато
стигнеш пак до 1
Още отначало виждах как тялото се чисти от шлаките и мръсотиите,
но дали наистина лекува,не мога да ти кажа.
Аз поне се чувствах добре.
« Последна редакция: пн, 01 сеп 2008, 17:59 от desi_minkova »
Цитирай

Gorni Bogrov

А каква е горе долу цената му?
Цитирай

varna

Към 20-22 лева.
Цитирай

Gorni Bogrov

Благодаря!
Цитирай

Още отначало виждах как тялото се чисти от шлаките и мрасотиите,
но дали наистина лекува,не мога да ти кажа.

Би ли споделила как точно си забелязала да чисти от шлаки? Питам защото и аз го пих но абсолютно никакъв ефект не забелязах  Rolling Eyes Бих пробвала пак ама все пак искам да прочета и някакви по-конкретни ползи.
Цитирай

Габрово

Когато ходиш в тоалетната
изпражненията са черни когато започнеш да се чистиш.
Това ми обясни личния лекар и така съм го запомнила.
Цитирай

този корен не го ли разпространяват предимно като средство за повишаване на мъжката потентност?
Цитирай

И аз си мислех, че "мъжко лекарство", но пише, че влияе добре и на женската полова система и повишава тонуса...Като изпия това шишенце ще споделя впечатления  Smile
Цитирай

desi_minkova, благодаря за отговора   bouquet Интересно защо при мен нямаше никакъв ефект  Rolling Eyes
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора