зА ПРОБЛЕМИТЕ ОТ РАБОТАТА ПРЕНАСЯНИ ВКЪЩИ

  • 1 658
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 506
Според мен не е редно проблемите от работата да се пренасят вкъщи.Колкото и човек да е ядосан в работата си това не е редно да го казва и вкъщи.Има огромна разлика между семейството и работата!В едно семейство трябва да има спокойствие и разбирателство.

# 1
  • Мнения: 307
По принцип е така. Но ако партньора ти просто споделя тежкия ден с теб-според мен е ок, ако си го изкарва на теб-тогава не е.

# 2
да и аз си мисля така , но понякога не можем да не споделим и в къщи с близките си, нали за това са ни най - близките, с които да се утешим просто трябва да не приемаме нищо много навътре !   bouquet

# 3
  • Мнения: 139
Ами нали семейството е точно за това - ако имаш проблеми да споделиш, да бъдеш изслушан, посъветван, успокоен, оставен на мира, ако имаш нужда, да намериш опора. Ако семейството не ти дава тези неща - баси, за к'во тогава ти е да имаш семейство.
Виж личните проблеми не бива да влияят на работата и общуването с колегите. Това, че "Х" се е скарал с жена си/мъжа си не му/й дава никакво право да е небрежен(на), да клинчи от работа, или да се държи зле, да повишава тон на работното място.

# 4
  • Мнения: 581
 За мен споделяне и пренасяне са различни неща.Естествено, че е нормално да споделиш с половинката  служебните си проблеми.Не е нормално да си изкарваш натрупаните през деня нерви върху семейството,това обикновено го правят хората, които не споделят.

# 5
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 833
За мен споделяне и пренасяне са различни неща.Естествено, че е нормално да споделиш с половинката  служебните си проблеми.Не е нормално да си изкарваш натрупаните през деня нерви върху семейството,това обикновено го правят хората, които не споделят.

 Peace
за това говорете, споделяйте

# 6
  • София
  • Мнения: 62 595
Не е редно, но повечето хора го правят. При положение, че прекарват по 8 часа, че и повече на работа, а вкъщи 3-4 часа, направо ми се струва мисията невъзможна да не се пренасят проблемите.

# 7
  • Мнения: 539
За мен споделяне и пренасяне са различни неща.Естествено, че е нормално да споделиш с половинката  служебните си проблеми.Не е нормално да си изкарваш натрупаните през деня нерви върху семейството,това обикновено го правят хората, които не споделят.

 Peace
за това говорете, споделяйте
Peace smile3521

# 8
  • Мнения: 740
И аз съм "ЗА" споделянето, на не и пренасянето им в отношенията в семейството.
За мен е още по - зле, когато е обратното - личните взаимоотношения се пренасят на работното място. ooooh!

# 9
  • Мнения: 506
Да но за мен е по-добре мъжът ми да не се прибира някой път ядосан от работа защото по този начин натоварва и мен а всичко това се отразява на бъдещото ни дете което ще се роди октомври месец.

# 10
  • София
  • Мнения: 62 595
Какво бъдещо дете? Че то си е истинско бебе, а не бъдещо. Има си сърце, мозък, мърда, гълта, сънува... Ти вече имаш бебе, но още не се е родило.

# 11
  • Мнения: 506
Да де имаме си го бебето то чува всичко и всичко му се отразява и на него затова не обичам когато мъжът ми се оплаква от работата си и се  ядосва за нещо си което му се е случило в работата.В крайна сметка за мен е по важно детето и спокойствието на детето.А и той много се променя като е ядосан-става друг човек.

# 12
  • Мнения: 6 713
В едно семейство трябва да има спокойствие и разбирателство.
Peace
Може да си клюкарим за работата - от типа: абе имам една колежка, много е тъпа Mr. Green Mr. Green но да пренасям проблеми от работата вкъщи, няма начин Naughty Naughty Не го прави нито той, нито аз Simple Smile

# 13
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
И аз съм "ЗА" споделянето, на не и пренасянето им в отношенията в семейството.
За мен е още по - зле, когато е обратното - личните взаимоотношения се пренасят на работното място. ooooh!

 Peace

Мъжа ми не е от хората, който се ядосва лесно, но като му кипне се прибира в лошо настроение, но не си го изкарва на мен.Говорим и се опитвам по някакъв начин да го накарам да не мисли за случилото се през деня.Все пак неговите проблеми са и мои. Заедно сме за да си помагаме и подкрепяме в трудни моменти, макар и да са свързани с работа  Peace Това по никакъв начин не влияе на отношенията ни  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 940
Аз мисля, че за да има една здрава връзка, проблемите не трябва да се крият.
Напротив--смятам, че трябва да се изказват. Винаги пренасяме работата си вкъщи и двамата. По този начин се отърсваме от лошите неща, а много често получаваме най-добрия съвет. Проблемите ни трябва да бъдат общи.

Общи условия

Активация на акаунт