Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 20 авг. 2008, 11:55 ч.

Темата на бъдещите 5-то класници...

• 12 273
  • 336
  •   1
Отговори
  • с/у ОколоМръсТното
Мили родителки, ето ни я новата тема.
Ще се постарая да включа всяко едно дете с РД. Ако някъде нещо объркам, моля да ме извините.
Помощта ви я приемам на добра воля  Grinning
Благодаря   chef

Родени през 1997г.

ЯНУАРИ

ФЕВРУАРИ

1. 14.02 - Илияна (mili.m)

МАРТ

АПРИЛ

1. 14.04 - Цветан (mimi72)
2. 18.04. - Виктор (valieta)
3. 24.04 - Станислав (Ali sun)

МАЙ

1. 18.05 - Янислав (СтелиЯни)
2. 19.05 - Боби (Lennyh)

ЮНИ

1. 19.06 - Мони (Мила от Марс)

ЮЛИ

АВГУСТ

1. 05.08 - Яна (Агли)
2. 14.08 - Елизабет (Летисия)
3. 21.08 - Гергана (Pagoc)
4. 27.08 - Георги (Даруся)

СЕПТЕМВРИ

1. 09.09 - Симона (valia77)
2. 10.09 - Георги (boriana)
3. 12.09 - Красимира (daninka)

ОКТОМВРИ

1. 11.10 - Дани (Lovi)
2. 11.10 - Тони (lukrecciana)
3. 13.10 - Атина (Шани)

НОЕМВРИ

1. 06.11 - Костадин (minona761)

ДЕКЕМВРИ

1. 14.12 - Алекс (Ali&Meli)
2. 15.12 - Александър (МерСедес) 
3. 16.12 - Мартина (lina d)

Имаме и специални  Hug, почетни членове  Grinning:

1. 24.05.1998г. - Деси (Sneji)

2. 23.10.1996г. Мартин (svasseva - не се сещам как се беше преименувала).

3. 13.05.1998г. - Владислав (Райка)

това е за сега.
Не видях на Lovi данните, на мерри, на mother-of-pearl и май има още.... казвайте си бързо всичко, че после няма да мога да редактирам и трябва да прибягвам до някой мод  Crazy

Последна редакция: нд, 24 авг 2008, 10:48 от Ellypr

# 1
  • София
 Heart Eyes
Хайде да ни е късметлийска новата темичка!!!
Живи и здрави дечица и много поводи за радост да имаме!!!
Шанко, как можем да ти помогнем само кажи  Hug

# 2
  • Варна- на крачка от Морската градина
ето ме и мен във темичката нова
да помагам с всичко съм готова!!

# 3
Браво за новата темичка.Цеци все още не се интересува от дрехи и май му е все тая с какво ще ходи,но и ние трябва да пазаруваме.Все още гледам да сме далече от марковите дрехи.

# 4
  • Sofia
Привет и от мен  в новата тема! Нека имаме само радостни поводи за споделяне  Laughing.
 За помощтта и аз съм на линия, само казвайте.
 За дрехи - не знам, засега си имаме.Най-много да купя нещо новичко за 1-вия учебен ден,другото - във времето.

# 5
  • Sofia
Е, Шани,  много си бърза - поздравления  bouquet.Докато копна и пейстна всичко ,ти вече си ги написала.Много хубаво е станало.

# 6
  • Бургас
Хайде и аз в новата темичка! Joy

# 7
  • София
Браво, Шани! Благодаря и аз за усилията ти!

# 8
  • Baile Átha Cliath
Цоп и от мен тука, след малко ще пиша за дрехите, че имам тичане с малкото, утре тръгва на градина Confused

# 9
  • ...нямам дом, но имам път!
  bouquet   bouquet   bouquet

..Все още гледам да сме далече от марковите дрехи.
и аз, но пък и от онези  маркови много се пазя.
От друга страна и булдозер и сандик и мат-стар  са марки, а и изкарват по цял Mr. Green сезон.

# 10
  • Пловдив
Благодаря за приема  Hug

Виждам даже, че ни има и в списъка отгоре  Rolling Eyes

Жоро до скоро, като повечето момчета, залиташе по футбола. Това лято ходи на тренировки към Ботев и дали там се случи нещо или просто дойде момента, но две седмици преди да си подадем документите в спортното, стигнахме до единодушното мнение, че не е за колективен спорт и затова го записахме лека атлетика. Нека да тичка, да скачка по цял ден, та да не му остава време за щуротии. Последната щуротия беше един "изпуснат" домат и счупено стъкло, което тати сега трябва да сменя  Embarassed

Ние сме готови с дрешките, но пък не сме купили още никакви тетрадки и учебници. А тъй като сменяме маратонки и гуменки през 2-3 седмици, не се хвърляме на повече от Матстар.

# 11
  • Baile Átha Cliath
Дрешките-общо взето претенции много няма, стига да са му удобни. И на двамата пазарувам основно от и-бей и ла Редут, дрехите са хубави и качествени. Обаче за обувките- /по подражание на баща си #Cussing out/, само маркови купуваме, Найк и Адидас. Досега не са се късали, просто омаляват. Идната седмица съм решила да отделя време и за тетрадките и другите от сорта, да си поизчисти малко бюрото и да направи ревизия на останалите от миналата година.
Ние не сме много по спорта, моя малко изобретател си пада, все чете в някакви книги / които сам си купува-събира си пари/, освен това постоянно прави фокуси Crazy Crazy Crazy, винаги в джобовете му има трикове и събира очите на децата. Даже и в училище го бъзикат, че бил  факира Сашо. Постоянно рови из нета за всякакво инфо и ме кара да купуваме фокуси от и-бей, неспасяемо е положението направо.

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
Дами, за мен беше чест да ви оформя  Joy  Joy Joy

... надявам се, че не се сърдите, че не е така шаренко като в бебешко-бремелинските теми, но нямам време за повечко радост за окото.

МерСедес - ще се сродяваме ли?  Laughing

# 13
  • Варна- на крачка от Морската градина

... надявам се, че не се сърдите, че не е така шаренко като в бебешко-бремелинските теми, но нямам време за повечко радост за окото.

то децата ни правят толкоЗ "шаренко" ,че темичката си ни е супер!!!!  bouquet

# 14
  • Baile Átha Cliath

МерСедес - ще се сродяваме ли?  Laughing

Ще, ще....като се искат младите, нека се вземат, пък старите да му мислят JoyЩе ни взривят къщата hahaha

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт