Отговори
  • Мнения: 2 479
По принцип детето според мен само трябва да поиска да се занимава с нещо, но ми се иска да им предложа на моите фъстъци възможност за избор. Чудя се докога ще са прекалено малки и кога и за какво вече ще са достатъчно големи?

# 1
  • Мнения: 4 966
Синът ми ходеше на плуване на 4 години и половина, но започна да се страхува и го спрях. След това го записах на народни танци и пиано. Справя се идеално и му харесва, засега. Мисля след месец отново да опитаме с плуването - вече е година по-голям.

# 2
  • Мнения: 2 479
... След това го записах на народни танци и пиано. Справя се идеално и му харесва, засега....
А на колко беше когато го записа?

# 3
  • Мнения: 4 966
На плуване - 4г и половина, на танците и пианото - 4 и 7-8 месеца.

# 4
  • Мнения: 2 479
Е, значи да не избързвам се още...може би напролет ще се ориентирам вече, и без това през зимата едва ли ще е лесно да го водя и взимам.

# 5
  • Мнения: 817
Мисля си сега, вече е на 3г. и два месеца, като започне градинката да я запиша и на състезателни танци. Обачееееееееее, дали изобщо ще я вземат в някоя школа, ей на това се чудя. И дали не е много малка?? Иначе тя има мераци да танцува....

# 6
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
И на мен ми се ще да запиша Петър на накаква "кръжочна" дейност, ако мога така да се изразя!  Peace

# 7
  • Мнения: 9 814
От 3 годишна ходи на балет и английски език.

# 8
  • Мнения: 134
От 3 годишна ходи на модерни танци в градината. От 4,5 г. в школа за народни танци.
Мислех, че е рано, но сега, като гледам как се справя, разбирам, че е било страхотно попадение. Колкото по- рано, толкова по- добре.

# 9
  • Мнения: 2 960
на шест години-тенис ...малко по късно-на модерен балет!!!

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 385
От 3г. и досега ходи на ушу в ДГ, през годините в градината последователно посещава спортни и народни танци и  рисуване, но сама се отказва. Свиреше на пиано - бързо и омръзна.От това лято (6г) ходи на плуване и е много въодушевена, справя се добре, а треньорката й казва, че има талант.

# 11
  • Мнения: 505
От 3 годишна на художествена гимнастика. Сега малко прекъсна. Баткото никъде не ходи, но пък сам научи английски. Спести ни пари за уроци.  hahaha

# 12
  • Мнения: 1 447
Исках да я запиша на худ.гимнастика,защото проявяваше желание,но когато дойде момента да я запиша тя отказа.Каза,че вече не иска да ходи,затова мисля да я оставя и като порасне сама да реши на какъв вид спорт иска да ходи.

# 13
  • Мнения: 4 406
ходи на КУДО- бойна техника, но не може да се концентрира още в цялата тренировка. след като загреят, вече се мота из залата. надявам се да се стегне

# 14
  • Мнения: 620
Дъщеря ми ходеше на всичко, що се предлагаше в детската градина - народни танци, латино, приложно изкуство, плуване. Беше много удобно, понеже не се налагаше да я "водя" където и да било.
След като приключи градината, исках да я запиша на спортни/състезателни танци, но в "С фрак и лачени обувки" ми казаха, че й е много рано (беше на 6) и да опитаме от 8. Други удобни за мен клубове нямаше и се отказах.
Записах я на английски в Алиянс и на синхронно плуване в БСФС. И двете са на близо до училището й, което е много важно, не харчим време за предвижване. Именно на синхроно, а не обикновено плуване я записах само, защото часовете бяха по-удобни. Вече две години синхронства  и е мноооого доволна. И аз съм доволна, защото този спорт съчетава в себе си положителните страни и на плуване и на танци - от една страна развива физически, калява, от друга научава момичето на грация, пластика и усещането на музиката.
Към Алиянса имам две забележки - занятията са 3 пъти седмично, което е много и се взимат много на сериозно и дават ужасно много домашни - за това ще ги сменям.
 

Общи условия

Активация на акаунт